Putin na stadionu v Lužnikách citoval Písmo svaté o obětování života

19.03.2022

VIDEO: Vladimir Putin na zaplněném stadionu v Lužnikách citoval Písmo svaté o obětování života za bližního svého ve válce proti nacismu! Obrovská oslava 8. výročí sjednocení Krymu s Ruskem se proměnila do konceptuální přípravy Ruska na mnohem hrozivější konflikt, který čeká Evropu v případě, že NATO vstoupí na Ukrajinu! Začínají zaznívat výzvy na vyslání vojsk NATO na Ukrajinu pod hlavičkou mírových misí, což by vedlo nevyhnutelně k vojenskému střetu s ruskou armádou a k vypuknutí 3. světové války!

Vladimir Putin na stadionu Lužniky při projevu
Vladimir Putin na stadionu Lužniky při projevu

Ruský prezident Vladimir Putin v pátek 18. března 2022 vystoupil v Moskvě na stadionu v Lužnikách s projevem k 8. výročí referenda o sjednocení Krymu s Ruskem. Na zaplněném stadionu si lidé vyslechli projev, který sice byl formální oslavou výročí připojení Krymu k Rusku, ale zazněly v něm věci s mohutným a poněkud hrozivým přesahem, až mi trochu zatrnulo. Vladimir Putin citoval z Písma svatého o obětování života za bližního svého jako nejvyšší formu lásky, přičemž to vztáhl na probíhající boje na Ukrajině. Demonstrace jednoty lidu na stadionu byla impozantní, i když státní televize provedla obrovskou chybu a předčasně utnula Putinův projev a pustila vlasteneckou písničku Olega Gazmanova, která měla zaznít až po skončení projevu.

Tento kix pouze ukazuje na nervozitu a vypjaté nervy v Rusku, protože mnoho Rusů tuší, že totální válka Západu proti Rusku se nemusí omezit pouze na nacifikovanou Ukrajinu. Nacismus se valí z celého Západu. Je proto potřeba lidi povzbudit. Proto ten stadion. To je jistě potřebná součást politiky a válečného úsilí, protože Rusko je postaveno na hrdinech a příbězích o bohatýrech, jenže konceptuální gramotnost je mrcha, která zkazí kdejakou radost nebo pěknou chvilku či iluzi. Podle nejen mého názoru, ale i podle názoru ruských novinářů, byl projev válečným proslovem před začátkem velké války. Ukrajina v těchto dnech je naprosté nic v porovnání s tím, co se na nás valí a co se blíží.

VIDEO: Písmo svaté a obětování života za bližního svého

Rozumím tomu, že Ukrajina a dezinformační cesty českého premiéra do polského pohraničí na schůzku s prakticky neexistujícím ukrajinským prezidentem, kterého více ovládají počítačové skripty a CGI obrazové manipulace než jeho vlastní svaly, zabírá většinu informačního prostoru českých médií. Jenže v USA v uplynulých hodinách došlo v Kongresu k zásadnímu vývoji situace a Američané reálně uvažují o vyslání vojsk NATO na Ukrajinu, ale pod hlavičkou mírových sborů. Až dosud USA odmítaly tuto myšlenku, ale po projevu Volodymyra Zelenského před 2 dny v telemostu před americkými kongresmany se něco změnilo. Kongres chce Bílý dům obejít a autorizovat americkou armádu pro tzv. mírovou misi. V Kremlu určitě vědí více o několik tahů a dnů dopředu.

https://aeronet.news/video-vladimir-putin-na-zaplnenem-stadionu-v-luznikach-citoval-pismo-svate-o-obetovani-zivota-za-blizniho-sveho-ve-valce-proti-nacismu-obrovska-oslava-8-vyroci-sjednoceni-krymu-s-ruskem/

Projev Vladimira Putina měl v sobě náboj burcování k odvaze bojovat, k odvaze položit i život za svého bližního. Vladimir Putin nikdy nedělá nic jen tak pro nic za nic a jeho vystoupení mi připadalo jako oslava nikoliv svátku, ale oslava odvahy vojáků a jejich odhodlání položit život za svého bližního. Kulisa několika desítek tisíc diváků na zcela zaplněném stadionu dávala projevu velice mrazivý podtext. 

Dnes jsem sledoval vystoupení čínského velvyslance v OSN, a ten všem vysvětlil, že Peking neuvalí na Rusko sankce, a to ani na nátlak USA, protože Peking zastává neutrální názor a válka na Ukrajině a její řešení, a teď dobře poslouchejte... je v rukách NATO a USA! Ano, čínský velvyslanec to řekl naplno, válka na Ukrajině neskončí, dokud USA a NATO budou Ukrajině posílat zbraně, žoldáky nebo dokonce i vojáky, piloty, stíhačky, atd. Takový vývoj nepovede k rychlému míru, ale naopak k rychlé eskalaci do 3. světové války. Pokud nemáte čas na shlédnutí videa z Lužniků, tady je přepis videa:

Projev Vladimira Putina v Lužnikách - Za svět bez nacismu, za Rusko!

My, mnohonárodnostní lid Ruské federace, spojený společným osudem, v naší zemi, jsme prvními řádky základního zákona Ruska, Ústavy. A každé slovo, naplněné hlubokým smyslem, má na naši zemi velký význam. Ve vlastní zemi, sjednoceni společným osudem, to si pravděpodobně mysleli a tím se řídili lidé, kteří šli 18. března 2014 k referendu na Krymu a v Sevastopolu. Žili a stále žijí na své půdě. A chtěli žít společný osud se svou historickou vlastí, s Ruskem! Měli na to plné právo a dosáhli svého cíle. Nejprve jim poblahopřejme k jejich svátku. Je to jejich svátek. Blahopřejeme!

Rusko udělalo hodně pro to, aby pozvedlo Krym a Sevastopol. Museli jsme dělat věci, které nejsou pouhým okem okamžitě viditelné. Jsou zásadní povahy. Dodávky plynu, elektřiny, veřejné služby a obnova silniční sítě, postavení nových cest, dálnic a mostů. Bylo nutné dostat Krym a Sevastopol z toho podivného stavu, kdy byly Krym a Sevastopol pod jurisdikcí jiného státu, který tato území financoval na tzv. zbytkovém principu. Ale nejde jen o to. Jde o to, že víme, co by se mělo udělat dál. A jak to udělat. A určitě uskutečníme všechny naše plány! Ale nejde jen o tato rozhodnutí.

Jde o to, že obyvatelé Krymu a Sevastopolu udělali správnou věc, když nacistům a extrémním nacionalistům postavili do cesty tvrdou bariéru. Protože to, co se stalo na jiných územích a co se děje dodnes, je toho nejlepším důkazem. S tímto státním převratem nesouhlasili ani obyvatelé, kteří přežívali a přežívají na Donbasu. Proti nim byly okamžitě zorganizovány trestné vojenské operace, a ne jedna. Byli okamžitě obleženi blokádou. Byli vystaveni systematické palbě z děl. Byly provedeny letecké údery. Tomu se říká genocida! Zbavit lidi utrpení kvůli této genocidě je hlavním důvodem motivace a účelu vojenské operace, kterou jsme zahájili v Donbasu a na Ukrajině.

To je cíl a tady mi přicházejí na mysl slova z Písma svatého. Není větší lásky, než když člověk dá život za své přátele. A vidíme, jak hrdinně se naši chlapci v této operaci chovají a bojují. Tato slova pocházejí ze svatých křesťanských písem. Z toho, co je drahé těm, kteří toto náboženství vyznávají. Ale všechno je to univerzální hodnota pro všechny národy a představitele všech vyznání v Rusku. A to především pro naše lidi, v první řadě pro naše lidi. Nejlepším důkazem toho je způsob, jakým naši vojáci bojují v průběhu této vojenské operace. Bok po boku. Pomáhají si, vzájemně se podporují, a když je třeba, kryjí se jako bratři před kulkami na bojišti. Takovou jednotu jsme už dlouho neměli.

Překlad: -VK-

Nové hodiny v Kremlu na zdi

Abyste rozuměli, denacifikaci by potřebovala celá Evropa, včetně USA. Ten obrovský tlak protiruské nenávisti pochází z indoktrinace západního obyvatelstva za posledních 30 let. Je to proces, vycházející přímo z 1. priority řízení, a tento nacismus, přetavený do rusofobie, je natlakovaný a připravený ke spuštění kdykoliv, kdy se Rusko začne aktivně bránit. Rusko až dosud více jak 30 let ustupovalo a ustupovalo, zatímco NATO se rozšiřovalo a rozšiřovalo, a to stále více a více směrem k ruským hranicím.

Ve chvíli, kdy Ukrajina oznámila ústy Zelenského na Mnichovské konferenci, že má plné právo na to, aby si Ukrajina znovu pořídila vlastní jaderné zbraně, a že má právo na členství v NATO, tak v tom okamžiku přimontovali v Kremlu hodiny na zeď, díky tomu už přesně věděli, která uhodila, že tohle už je hotovo a nedá se jinak, a začala vojenská invaze a denacifikační proces.

Diváci na stadionu při projevu Vladimira Putina
Diváci na stadionu při projevu Vladimira Putina

Problém je v tom, že těch nácků, kteří jsou převlečení za librerální demokraty, je v Evropě a USA tolik, že aby ty útoky proti Rusku přestaly, musel by Putin začít proces stalinizace procesů vojenského řízení a musel by obsadit celou Evropu a dokonale ji denacifikovat. Americký kongres jako hnízdo neonacistických procesů řízení to pouze potvrzuje.

Chtějí rozpoutat válku v Evropě s Ruskem, aby bomby a rakety létaly jen mezi Ruskem a evropskými státy. Snaha o nasunutí mírových jednotek ve válečné zóně povede k přímé konfrontaci mezi ruskou armádou a jednotkami NATO, a je úplně jedno, pod jak bohulibou záminkou to bude realizováno. Pokud jednotky NATO budou bránit operacím ruské armády, potom ruská armáda bude muset proti NATO zaútočit stejně, jako kdyby šlo o žoldáky nebo regulérní vojáky ukrajinské armády.

Denacifikací Ukrajiny to neskončí, protože Ukrajina je jenom špička hákového kříže

Podívejte se na střední Evropu. Česká republika, Slovensko a Polsko jsou tři nejvíce nacifikované státy v Evropě. Nacifikace dosáhla takových rozměrů, že 25. února ČR obnovila státní cenzuru a zablokovala nejprve osm opozičních webů, a potom po několika dnech narostl počet blokovaných webů už na více než 30. Ihned poté začala mainstreamová média v ČR chrlit dezinformace o Ukrajině, nehorázné lži a výmysly, fejky, propagandu o vítězné UA armádě a další nesmysly, a to díky tomu, že opoziční média jsou umlčena a nemohou ty nesmysly vyvracet.

Zfalšovaná cesta premiéra Fialy vlakem do polského bunkru v pohraničí, vydávaná za cestu do Kyjeva, je toho nejlepším příkladem. Nacifikace a rusofobie je důsledkem působení nejen na 1. prioritě, ale i na dalších prioritách, včetně té mediální. Když lidé slyší každý den o zlém Rusku, dojde u nich po X letech k procesu nacifikace. A po 8 letech na Ukrajině je situace taková, že tam už nebylo bezpečno ani pro ty etnické Rusy, kteří ani rusky nemluví, pouze mají etnický původ.

Vladimir Putin mává divákům na stadionu Lužniky
Vladimir Putin mává divákům na stadionu Lužniky

Jinými slovy, válka na Ukrajině je jen vrcholem nacifikačního hákového kříže, který trčí ze dveří do ruské předsíně. Zbytek té nacifikace je ale daleko za dveřmi Ruska, daleko mimo Ukrajinu, v celé Evropě a hlavně v USA a ve všech zemích pod kontrolou anglo-saského nacistického souručenství USA, Velké Británie, Kanady, Austrálie a Nového Zélandu. 

Denacifikovat Ukrajinu znamená odblešit pouze ocas válečného psa, kterým vrtí hlava psa. Rusko může zjistit, že Ukrajina nebude koncem operace, že to bude pouze začátek práce s denacifikací protiruské Evropy, která bude jako vzteklý pes hledat cesty, jak rozpoutat válku s Ruskem. Taková je realita ukrajinského konfliktu. 

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!