Putin oficiálně prohlásil masakr v Buči za podvrh, zinscenovaný MI-6

14.04.2022

Vladimir Putin oficiálně prohlásil masakr v Buči za podvrh, zinscenovaný britskou MI-6, a oznámil, že FSB obdržela dokumenty a důkazy od běloruské KGB!

Odposlechy a podrobnosti poskytl Moskvě přímo Alexander Lukašenko, který zmínil podrobnosti o detailech, poznávacích značkách aut, o domluvených heslech a jménech operátorů MI-6, kteří režírovali v Buči celou inscenaci podle mustru Bílých přileb v Sýrii, kde na základě podobných zinscenovaných útoků na civilisty měla být obviněna syrská vláda Bašára Asada z genocidy! V Sýrii na provokace rovněž dohlížel agent britské MI-6, než ho někdo kvůli bezpečnosti oddělal v Istanbulu!

Vladimir Putin v úterý během tiskové konference na kosmodromu Vostočnyj označil masakr v Buči na Ukrajině za fejk a podvrh stejného střihu, který byl použit v Sýrii na obvinění vlády Bašára Asada z použití chemických zbraní proti vlastnímu obyvatelstvu.

Inscenaci v Buči podle Vladimira Putina přichystali operátoři britské rozvědky MI-6, což dokazují odposlechy a dokumenty, které nashromáždila běloruská KGB a předala je ruské FSB a Vladimiru Putinovi. Běloruská tajná služba se po rozpadu Sovětského svazu nepřejmenovala, protože je přímou následnicí původní sovětské KGB.

Všechna video na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-vladimir-putin-oficialne-prohlasil-masakr-v-buci-za-podvrh-zinscenovany-britskou-mi-6-a-oznamil-ze-fsb-obdrzela-dokumenty-a-dukazy-od-beloruske-kgb-odposlechy-a-podrobnosti/

Tady jen lehce odbočím. Když se 26. prosince 1991 rozpadl Sovětský svaz, veškeré orgány sovětské moci se v podstatě zhroutily samy do sebe a nebylo jasné, jakými pravomocemi v nastalé situaci disponují. Ozbrojené síly se začaly štěpit na jednotlivé národní armády postsovětských republik a většina sovětských orgánů proto zanikla. Výjimkou byla KGB, která se již koncem listopadu 1991 v předtuše konce SSSR přesunula do běloruského Minsku. Výsledkem tak je dnešní běloruská KGB, která ve skutečnosti není běloruská, ale je to jediný sovětský orgán, který dosud funguje pod maskovacími barvami Běloruské republiky.

VIDEO: Operace pod patronací britské MI-6 v Buči byla provokace a podvrh

Dnešní ruské tajné služby jsou produkty Jelcinovského Ruska a navzdory přesvědčení západních médií nemají prakticky nic společného s původní sovětskou KGB. Orgány FSB, SVR, GRU a OMON jsou oddělené útvary vnitřní, vnější a vojenské rozvědky, přičemž OMON je v podstatě protiteroristickým útvarem pro boj s vnitřním nepřítelem. Všechny tyto 4 hlavní činnosti původně spadaly pod sovětskou KGB. A právě dnešní běloruská KGB poskytuje Kremlu mnohonásobně cennější informace než všechny 4 současné ruské zpravodajské útvary.

Sovětská KGB si v Minsku stále uchovala síť zahraničních rezidentur na Západě, která dohání nejen britskou MI-6 k šílenství. Informace od MI-6 totiž do Minsku unikají z rozsáhlé sítě tzv. Deep Residents, což je britské označení pro hluboce uspané rezidenty sovětské KGB po rozpadu SSSR. Americká CIA pro změnu používá označení "Deep Sleepers". Jedná se o síť rezidentů, probouzených až skrze narozené dítě, tedy potomka vyslaného páru, případně jednotlivce, který je pověřen úkolem vytvořit manželství, svazek, zplodit dítě a to posléze iniciovat a "probudit" pro operační činnost.

Historie sovětské KGB v Minsku, která přežila zánik Sovětského svazu

Právě z řad těchto probuzených agentů pochází informace, odposlechy a vnitřní dokumenty přímo z MI-6 a ze západních struktur. Britská MI-6 touto infiltrací přišla v listopadu 2019 o svého špičkového operátora, o šéfa Bílých příleb Jamese Le Mesuriera, který byl nalezen mrtvý pod oknem svého pokoje v hotelu v Istanbulu. Po jeho smrti Bílé přilby prakticky skončily a byly nouzově ze Sýrie evakuovány izraelským Mossadem do Jordánska.

Odstranění Le Mesuriera bylo dáváno do souvislosti s provokační činností Bílých přileb, které inscenovaly v Sýrii fejky a podvrhy chemických útoků chlórem, ze kterých byl následně obviňován Bašár Asad. Celé to překročilo únosnou mez a James Le Mesurier byl podle všeho v Istanbulu oddělán, i když to mělo vypadat jako sebevražda skokem z okna, resp. z terasy, která byla pouze ve druhém patře, nešlo o žádný mrakodrap.

James Le Mesurier – Bývalý agent MI-6 a šéf Bílých přileb. Nalezen mrtev v listopadu 2019 pod oknem hotelu v Istanbulu
James Le Mesurier – Bývalý agent MI-6 a šéf Bílých přileb. Nalezen mrtev v listopadu 2019 pod oknem hotelu v Istanbulu

Po smrti šéfa Bílých přileb de facto tato organizace "Bílé přilby" skončila. Sice nadále fungují, ale jejich aktivita je prakticky nulová, a to z toho důvodu, že MI-6 jim již podle všeho neposkytuje krytí a ochranu. Likvidace Le Mesuriera byla podle všeho provedena přímo Brity anebo partnery z americké CIA, protože Le Mesurirer byl jako živý příliš nebezpečný, pokud by ho dostala do rukou ruská FSB nebo právě běloruská KGB. Protože KGB z Minsku po Le Mesurierovi zjevně šla, v Londýně došlo k rozhodnutí raději zavázat volné konce provazu a Le Mesuriera se zbavit, aby nemohl mluvit, pokud by se dostal do rukou KGB.

Britská MI-6 tyto provokace proti Rusku provádí nově na Ukrajině a používá k tomu už nikoliv neziskovku, ale přímo ukrajinskou SBU a polovojenské jednotky Azov, Aidar a Pravý sektor. Tyto 3 skupiny jsou použity pokaždé, když MI-6 dá příkaz k provedení provokace proti Rusku. Tyto operace ale na Ukrajině koordinují stejní důstojníci, kteří režírovali provokace proti Asadovi v Sýrii. Tam tuto práci vykonávala Le Mesurierova nezisková jednotka Bílé přilby.

Po smrti šéfa PPF se česká zahraniční politika směrem na Východ zhroutila a byla zlikvidována během pár měsíců

Tady se musíme ještě zastavit u českých tajných služeb. Ty jsou ve stejné roli, jako v této chvíli ukrajinská SBU, tedy v roli čekatelů na příkaz zvenčí, tedy z MI-6 nebo CIA, a když příkaz přijde, tyto tajné služby provedou provokaci proti Rusku svými prostředky, assety a nástroji. V roce 2020 to byla praštěná kauza Ricin iniciovaná z Bakalových novin, ale o rok později už to byla vyšší liga, kauza Vrbětice a obvinění dvou údajných ruských agentů, známých z kauzy Novičok v Salisbury, že prý v roce 2014 vyhodili celkem dvakrát po sobě muniční sklady ve Vrběticích.

Tyto provokace měly za cíl zlikvidovat diplomatické vztahy mezi Prahou a Moskvou, zničit poslední dobré kontakty a celé to jakoby náhodou bylo pojištěno vloni v zimě záhadnou smrtí hlavního garanta dobrých vztahů Prahy s Moskvou, šéfa a majitele PPF Petra Kellnera na Aljašce. Prezident Miloš Zeman tím přišel o ochranu procesů řízení směrem na Východ a musel se stáhnout. Po smrti šéfa PPF se začaly diplomatické vztahy ČR s Ruskem hroutit takovou rychlostí, až z toho přecházel zrak.

Zřícená helikoptéra Petra Kellnera
Zřícená helikoptéra Petra Kellnera

Všechny tyto zákulisní procesy byly nezbytné k přeformátování české zahraniční politiky z pozice rovnovážné diplomacie uprostřed Evropy do polohy nacifikovaného a prudce protiruského komplexu, který válcuje naprosto všechno a všechny, kteří by chtěli byť jen náznakem s Ruskem vést dialog. Takže to, co teď vidíte na Ukrajině, už několik let v lehce civilizovanější formě platí o české zahraniční politice.

Prezident Miloš Zeman nechce udělit hodnost generála Michalu Koudelkovi z BIS, protože tím by de facto ocenil práci cizích tajných služeb v ČR proti Ruské federaci formou přípravy a provádění provokací a zpravodajských her. Masakr v Buči tak měl být ukrajinským Idlíbem, tedy záminkou pro obvinění ruské vlády z genocidy civilistů stejně, jako byla obviněna Asadova vlády v Sýrii. Právě díky sovětské KGB v Minsku se britské MI-6 nedaří prodat tento příběh světu tak snadno, jak se původně plánovalo.

Syndrom kolektivní politické schizofrenie: uvalování sankcí na Rusko se rovná ubližování vlastnímu obyvatelstvu

Rusko není možné porazit vojensky, ale je možné ho porazit ekonomicky formou naprosté izolace. Ještě donedávna o tom byl Západ přesvědčen. Jenže teď se ukazuje, že ani ta ekonomická porážka není jistá, protože Rusko může sankce obcházet díky své surovinové základně, kterou potřebuje celý svět. Rusku je proto úplně jedno, jestli Evropa bude nebo nebude kupovat ruský plyn a ropu, protože Rusko prostě obratem ruky tyto suroviny prodá jinde. Evropa je ve stavu schizofrenního pacienta, který ví, že potřebuje ruský plyn a ropu, aby se mu nezhroutila infrastruktura, ekonomika a hospodářství, ale vědomě se poškozuje a vědomě si plyn a ropu od Ruska sám sobě zakazuje s odůvodněním, že tím potrestá Rusko. To je typické sebepoškozování a schizofrenie.

Tahle schizofrenie, která by se měla lékařsky indikovat jako forma kolektivního politického šílenství v Evropě, vede k tomu, že sankcemi na Rusko nejvíce budou trpět evropské domácnosti. To je ta skutečná jediná pravda o všech sankcích na Rusko. Když to nejde na sílu, tak politici volají po solidaritě a snížení termostatů radiátorů o 3 stupně Celsia. Ano, tím uvalíme takové sankce na Putina, až to chudák neustojí a umře z toho smíchy. Tohle není evropská politika, to jsou příběhy obyčejného kolektivního šílenství nenapravitelných bláznů.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!