Vladimir Putin pohrozil České republice a zemím v Pobaltí

29.05.2024

Vladimir Putin pohrozil České republice a zemím v Pobaltí, že jsou to malé země s vysokou hustotou obyvatelstva a neměly by si zahrávat s výzvami na údery raketami hluboko v ruském vnitrozemí!

Výhrůžka padla poté, co Petr Fiala podpořil návrhy generálního tajemníka NATO na použití západních raket k úderům na cíle uvnitř Ruska! Operace ve směru na Charkov je splněním hrozby, kterou Putin vyslal před půl rokem!

Není už naprosto žádných pochyb, že Petr Fiala představuje největší bezpečnostní riziko pro Českou republiku a potažmo pro Československo od konce II. sv. války. Jeho dementní výrok z úterního rána o tom, že podporuje návrh generálního tajemníka NATO na souhlas členských zemí aliance k použití západních raket delšího doletu k úderům proti strategickým cílům uvnitř Ruska totiž vedl k tomu, že ruský prezident Vladimir Putin před odjezdem ze státní návštěvy v Uzbekistánu se k celé věci vyjádřil před novináři a vůbec poprvé v historii vyslal přímou výhrůžku zjevně adresovanou České republice a také zemím v Pobaltí.

Video 2x na tomto odkazu:

https://aeronet.news/vladimir-putin-pohrozil-ceske-republice-a-zemim-v-pobalti-ze-jsou-to-male-zeme-s-vysokou-hustotou-obyvatelstva-a-nemely-by-si-zahravat-s-vyzvami-na-udery-raketami-hluboko-v-ruskem-vnitrozemi/

Vladimir Putin prohlásil, že si pamatuje generálního tajemníka Jense Stoltenberga ještě z doby, kdy byl premiérem Norska, ale tehdy se nezdálo, že by podle Putina trpěl demencí. To se ale podle všeho změnilo, protože Stoltenberg, i když je civilista, tak musí vědět, že rakety delšího doletu s přesným naváděním jsou řízeny a programovány z ciziny, a to buď z řídícího centra NATO, anebo přímo od výrobce raket, přičemž v obou případech naváděcí souřadnice jsou vkládány do rakety na základě údajů tzv. satelitního zpravodajství, tedy satelitních rozvědek.

Fiala ohrozil bezpečnost České republiky, když veřejně podpořil střílení raket NATO na Rusko

Tyto rakety jsou tak programovány důstojníky NATO, vojáky NATO, případně zaměstnanci západních firem v zemích NATO, takže pokud taková raketa je třeba i jen nakrásně odpálena z území Ukrajiny, ve skutečnosti je raketa řízena a naváděna během letu infrastrukturou a prostředky satelitní sítě NATO. A Vladimir Putin dodal, že právě malé země NATO s velkou hustotou obyvatelstva nejvíce podporují údery těmito raketami proti Rusku.

Podle Putina by si to tyto malé země měly vše dobra promyslet, než začnou Rusku vyhrožovat a podporovat raketové údery do hloubi Ruska. Z Putinova výroku mi opravdu zatrnulo. A v úterý navíc Fiala přijal ve Strakovce delegaci válečných jestřábů z několika zemí a jednalo se o jeho muniční iniciativě. Setkání se zúčastnili Denys Šmyhal (premiér Ukrajiny), Andrzej Duda (prezident Polska), Mark Rutte (bývalý premiér Holandska), Evika Siliňová (premiérka Lotyšska), Mette Frederiksenová (premiérka Dánska) a James C. O'Brien (náměstek ministra zahraničí USA).

Fiala s nadšením podpořil i německý plán na rozmístění PVO obrany v zemích NATO sousedících s Ukrajinou, odkud by tyto systémy sestřelovaly ruské vzdušné prostředky nad západní Ukrajinou. To by opět vedlo k zatažení těchto sousedících zemí NATO do války s Ruskem. Číst Fialův Twitter, to vyžaduje opravdu dvojitou dávku kinedrylu, případně pytlík na zvracení.

Petr Fiala svými výroky ohrožuje bezpečnost České republiky a pokud ho někdo nezastaví a nezatkne kvůli zatahování republiky do války, tak ten člověk přivede naši zemí do války s Ruskem a na česká města budou padat ruské rakety jen krátce poté, co někde v hloubi Ruska skupina raket NATO zasáhne nějaký opravdu pro Rusy nervový a strategický cíl, který donutí Kreml k odvetě proti řídícím střediskům těchto raket a proti rozvědnému satelitnímu zpravodajství, přičemž jedno z nich se nachází přímo v Praze v rámci krycího maskování civilního europrojektu Galileo.

Ruský prezident plní výhrůžky s časovými odstupy a vysvětlil, kdo a odkud ve skutečnosti řídí rakety dodávané Ukrajině

Vladimir Putin připomněl, že jeho výhrůžka stará přibližně půl roku o tom, že pokud Ukrajinci nepřestanou s útoky na ruské pohraničí, že Kreml nařídí vytvoření nárazníkové zóny v Charkovské oblasti, došla právě svému naplnění a Ruská armáda začala v Charkovské a nyní už i v Sumské oblasti vytvářet golanský nárazníkový koridor podle izraelského modelu.

Za tuto operaci nese zodpovědnost sama Ukrajina, která svými útoky na civilní cíle v Belgorodu donutila Kreml k této akci. A ke stejné akci bude Kreml donucen i proti NATO, pokud začnou západní rakety řízené, programované, či obojí ze zemí NATO dopadat na strategické cíle v Rusku. Útok na zahorizontální radar Voronež-DM v Armaviru v Krasnodarském kraji byl podle názoru odborníků první takový pokus západu zaútočit na prvek ruské strategické obrany v Rusku.

Poškozený zahorizontální radar včasného varování ruské strategické obrany Voroněž-DM v Armaviru v Krasnodarské oblasti je prvním varování, že NATO chystá otevřený vstup do války s Ruskem
Poškozený zahorizontální radar včasného varování ruské strategické obrany Voroněž-DM v Armaviru v Krasnodarské oblasti je prvním varování, že NATO chystá otevřený vstup do války s Ruskem

A jen pár dní po tomto útoku se najednou schází špičky NATO a jednají o tom, že začnou střílet západní rakety na Rusko a bude se to maskovat tím, že ty rakety jako budou odpalovat Ukrajinci z Ukrajiny. Ovšem skutečnost, že ty rakety jsou po dobu letu řízeny a programovány infrastrukturou a satelity NATO, je prostě daná a znamená to vstup NATO do války s Ruskem. A na tiskovce to Vladimir Putin jasně vysvětlil, že Ukrajinci ty rakety neprogramují a nenavádějí, že je prostě jenom odpalují ze svého území, ale o navigaci a plánování se starají satelity a systémy velení NATO. Až dosud to probíhalo utajeně a v omezených počtech.

Iniciativa generálního tajemníka NATO na souhlas se střílením raket NATO do hloubi Ruska je cestou k válce s Ruskem brzy po volbách do Evropského parlamentu

Nově by se ale měly střílet západní rakety na Rusko hromadně a se souhlasem NATO! Šílenství nezná mezí, protože meze znají jen racionálně uvažující lidé! Celý kolektivní západ a jeho elity zešílely a Fiala chce, aby na ČR padaly ruské rakety. A chce to kvůli tomu, aby mohl na území ČR vyhlásit válečný stav a poslat Čechy ze Staroměstského náměstí z pofiderních oslav zlata (bez ruské sborné) bezcenného hokejového mistrovství (nikoliv světa) kolektivního Západu rovnou na frontu.

A to v rámci pohotovostní mobilizace, která se bude řídit novelou již schváleného mobilizačního zákona. První věcí, kterou v té chvíli většina Čechů udělá, bude hromadná emigrace na Ficovo Slovensko, ale Fialova junta zavře hranice. Směrnice krizového řízení je neveřejnou součástí novely. Co myslíte, kdo sedí ve velení NATO? Myslíte, že tam jsou generálové, kteří neví, co se stane, když se začnou střílet ze zemí NATO řízené rakety na cíle ruské strategické obrany v Rusku?

Jens Stoltenberg, šílený generální tajemník NATO
Jens Stoltenberg, šílený generální tajemník NATO

Myslíte, že ti generálové nevědí, že dojde k ruské odvetě? Ale ano, vědí. Jenže podle všeho to vypadá, že si myslí, že válka s Ruskem se dá vyhrát, že kolektivní Západ může přímou konfrontaci vyhrát, a že se prostě vyplatí v této chvíli využít zdrženlivost Ruska a udeřit tak proti Rusku přímo raketami NATO a postupně vyřadit jeho strategickou obranu, přičemž se to bude maskovat tím, že ty rakety budou fyzicky z Ukrajiny odpalovat Ukrajinci.

Jenže toto je mediální maskování, které sotva funguje na diváky západních televizí, ale nefunguje na Rusy a nefunguje ani na lidi, kteří se zajímají o vojenství a vědí, jak ty rakety fungují. Jinými slovy, pokud NATO rozhodne o povolení Ukrajině střílet všechny západní rakety na Rusko, v tom okamžiku se bude jednat o přímý vstup NATO do války s Ruskem.

Kolektivní západ se rozhodl hrát vabank s bezpečností celé Evropy

Vedení NATO v čele s generálním tajemníkem Stoltenbergem a nyní už i s podporou Petra Fialy tak prostě usiluje o to, aby NATO jako celá organizace dala Ukrajině souhlas s odpalováním raket hluboko do ruského vnitrozemí, přičemž každému, kdo těmto raketám rozumí a chápe, jak fungují a jak a odkud jsou řízeny, je naprosto jasné, že nejde o nic jiného než o výzvu k souhlasu s hromadnou střelbou raket zemí NATO na Rusko!

Na tyto útoky Rusko odpoví údery na země NATO! A ne kvůli tomu, že by to Kreml chtěl nebo usiloval o to, ale právě kvůli tomu, že Rusku nic jiného nezbyde, protože bude dosažen bod neodvratitelnosti reakce, prostě mezní bod, stejně jako Rusku nezbyde nic jiného, než odpovědět NATO úderem na země NATO, stejně tak jako po nekonečných útocích českých raketometů RM-70 Vampire zabíjejících civilisty a dokonce i děti (video níže) musel Putin zahájit novou frontu na Charkov a Sumi s cílem vytvořit nárazníkové pásmo.

Pokud začnou rakety řízené ze západních zemí dopadat na strategické cíle v Rusku, tak v odvetě začnou dopadat ruské rakety s přesným naváděním na řídící centra v západních zemích. Přesně na ta centra v těch městech, kde je tak husté osídlení. Kolektivisté prohrávají válku na Ukrajině, a tak zvyšují sázky a rozhodli se hrát vabank, prostě all in. Jenže all in sázky válečných šílenců s brejličkami pokaždé zaplatí občané, a nejen penězi, ale hlavně svými životy a životy svých dětí. Myslete na to, až půjdete k volbám do EU parlamentu. Budete totiž hlasovat ve skutečnosti pro nebo proti válce s Ruskem, a pro nebo proti mobilizaci do této války. Opravdu nepřeháním.

O ničem jiném vlastně ty volby do EU nebudou. Šílení profesoři nevtipkují, šílenci ženoucí NATO do války s Ruskem nemají žádné meze. Když mluví o Ukrajině, že ji nenechají padnout, mluví ve skutečnosti o válce s Ruskem, že tu válku chtějí za každou cenu a nedovolí žádnému Ficovi nebo někomu podobnému, aby tento plán na válku s Ruskem hatil mírovými návrhy. Všechno je to naprosto zjevné. Fico je pryč, Orbán je oslaben, a tak se může NATO sejít a zahájit plán na střelby raketami NATO na Rusko! To je celé! Taková je realita! Horké léto 2024 a co teprve podzim!

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!