NATO chce vyprovokovat Rusko k zásahu na Ukrajině

11.12.2021

Vladimir Putin řekl Joe Bidenovi během videokonference , že rozmístění zbraní a vojsk NATO nebude Rusko akceptovat! Situace na Ukrajině mohutně eskaluje, Kyjev nasunul na hranici doteku s Doněckem a Luhanskem už 125 000 vojáků ukrajinské armády a počty se stále navyšují! NATO chystá útok na Doněck a chce vyprovokovat Rusko k zásahu na Ukrajině! Generál Pavel jako agent NATO již byl aktivován a mohutně agitoval v Českém rozhlasu proti Rusku! Proč? Hraje se nejen o záchranu petrodolaru, ale i o rozmístění amerických raket středního doletu v zemích skupiny V4!

Zatímco pozornost médií je fixována na virovou krizi a plošná očkování, na Ukrajině se začínají rýsovat nebezpečné obrysy vyprovokovaného konfliktu, který může skončit krvavým lokálním střetem jugoslávského střihu jako z 90. let minulého století. Právě v těchto hodinách Kyjev nasunuje na čáru doteku na hranici demilitarizované zóny s Doněckem a Luhanskem další tisíce vojáků ukrajinské armády.

Podle britského serveru Independent s odvoláním na své zdroje nasunul Kyjev do oblastí východní Ukrajiny již prakticky polovinu celé své armády, více jak 125 000 vojáků, a podle ruských serverů se toto číslo zvyšuje každým dnem o několik tisíc. Vladimir Putin proto hovořil během videokonference s Joe Bidenem o tom, že rozmístění zbraní NATO na Ukrajině je pro Rusko nepřijatelné. Na tiskové konferenci o tom informoval ruské novináře.

Ukrajinská armáda mezitím nasunuje další vojáky k Doněcku. Podle pozorovatelů to ani náhodou nevypadá jako rozestavování ukrajinské armády na obranu země před údajnou invazí ruské armády, ale právě naopak! Vypadá to jako rozmisťování na pozice před útokem ukrajinské armády na obě dvě odtržené republiky, a to v rozporu s Minskými dohodami. Dochází přesně k tomu, před čím nedávno varoval bývalý ministr obrany Doněcké lidové republiky plk. Igor Strelkov. V rozhovoru s ruskými novináři uvedl, že válka na Ukrajině je nevyhnutelná, protože ji chtějí Američané k tomu, aby mohli zastavit plynovod Nord Stream 2. Podle Strelkova se operace účastní i tajné služby zemí NATO a část politické reprezentace zemí skupiny V4, především potom z řad polských politiků.

Plán útoku ukrajinské armády na dvě povstalecké republiky na východě Ukrajiny

Podle Strelkova se jedná o následující plán: Ukrajinská armáda zaútočí na Doněckou a Luhanskou lidovou republiku na přelomu roku. Útok bude v západních, českých, polských a amerických médiích prezentován jako "obrana Ukrajiny před ruskou agresí" (!). Část ukrajinské armády tvoří oddíly začleněného praporu Azov, jejichž členové dostanou za úkol páchat teror a zvěrstva na obyvatelstvu s ruskými pasy, které Moskva rozdala za uplynulé roky asi 40% obyvatel obou republik. Teror na obyvatelstvu s ruskými pasy má donutit váhavého a opatrného Putina k tomu, aby vydal rozkaz k vojenskému zásahu na ochranu ruských občanů v Doněcku a Luhansku.

Jakmile k tomu dojde, cíl provokace bude splněn a Rusko bude okamžitě obviněno z invaze a Washington už bude mít snadnou práci a donutí novou německou vládu Olafa Scholze ke zrušení projektu Nord Stream 2. Berlín bude mít svázané ruce, protože ruskou invazi na Ukrajinu nebude moci německá vláda ignorovat a bude muset Američanům a spojencům NATO vyhovět a zrušit projekt Nord Stream 2. Podle Strelkova se vlastně nejedná o operaci proti Moskvě, ale proti Berlínu ze strany Washingtonu.

Pochodňový průvod Bundeswehru na rozlučce s Angelou

Možná jste zaregistrovali minulý týden bizarní rozlučku Bundeswehru s Angelou Merkel v Berlíně, kde byl uspořádán pochodňový průvod německých ozbrojených sil, doslova jako vystřižený z filmového týdeníku z 30. let minulého století. Za zvuku píšťal a fléten Angela Merkel shlédla přehlídku armády a zpravodajská média byla v šoku už podruhé, protože to byl už druhý pochodňový průvod v poslední době. Před několika týdny se tentýž průvod konal na památku veteránů z Afghánistánu. Zpětně se dá říct, že tehdy se jednalo o "generální zkoušku" chystané rozlučky s Angelou.

Byl to pokusný balónek, a protože řev se neozval, tak nakonec to klaplo a Angela se rozloučila s funkcí kancléřky velkolepým pochodňovým průvodem armády. Co to znamená? Nacisté jsou zpátky u moci! Německo je zpátky! A za mořem to Američané vědí moc dobře. Projekt Nord Stream 2 je nejen obchvatem Ukrajiny a Polska na dodávky plynu do Reichu. Je to totiž obchvat USA a závislosti Berlína na amerických procesech řízení.

Zelenání Německa je součástí plánu na shození posledních okovů, které zůstaly na rukách Berlína po II. světové válce

Německo je převáděno na Zelenou zemi na všech úrovních procesů řízení. Jenže tento přechod bude vyžadovat mamutí objemy ruského zemního plynu, protože Zelené Německo nebude zase až tak zelené, jako spíš plynaté. Obnovitelné zdroje nestačí na průmyslovou spotřebu Německa, takže všechno to, co nebude stačit, pokryje energeticky nejlevnější energie ze všech těch dostupných, a to je zemní plyn z Ruska. To je sice fosilní palivo, ale ze všech těch fosilních paliv relativně nejčistější a pro Němce ne tak kontroverzní jako ještě čistší jádro.

A ta spotřeba plynu bude tak obrovská, že Američané ji nebudou moci pokrýt, ani kdyby chtěli. Německo tak bude muset odebírat ruský plyn jakoby z nouze a jakoby z donucení. Jenže, nejde o donucení. Je to plán, jak zbavit Německo amerického jařma po II. sv. válce. A ta nacistická pochodňová rozlučka v Berlíně s Angelou byla symbolem vyslaným Američanům do Washingtonu se vzkazem, že Německo je zpátky. Nord Stream 2 je ve skutečnosti oprášený pakt Molotov - Ribbentrop, ale v úplně novém a plynovém kabátu. A nejde jen o plyn.

Obchvat Ukrajiny a Polska v dodávkách plynu do Německa je součástí německých a ruských plánů, jak omezit moc USA a jejich obrovského vlivu po roce 1989 na země Střední Evropy, především potom na země V4, což jsou země, jejichž zahraniční politiku nekontroluje Brusel (rozuměj Berlín), ale Washington. Bruselu se nikdy nepodařilo tyto země dostat pod vliv procesů EU, pokud jde o jejich zahraniční politiku, a především o politiku ve vztahu k Izraeli.

V Česku i Maďarsku kontrolují zahraniční politiku těchto zemí Židé, USA a Izrael, zatímco Slovensko a Polsko jsou silně rozpolcené země, které stojí sice napůl ve Washingtonu, ale i napůl v Berlíně, a neví, co si vlastně vybrat. Chystaný plán Trojmoří potom není nic jiného, než jak vytvořit klín a blok mezi Berlínem ovládanou západní Evropou a Ruskem. Odchod Velké Británie z EU totiž ve skutečnosti znamenal uvolnění britských okovů na rukách Berlína po konci II. sv. války.

Nord Stream 2 a německé zelenání ekonomiky je plánem na likvidaci arabské ropy v Evropě a s ní i amerického petrodolaru

Sovětský svaz Berlínu tyto okovy sundal již v roce 1990. Jediná vítězná velmoc, která stále drží jako jediná Německo v okovech, jsou USA. Proto se Gerhard Schröder jako bývalý kancléř postavil do čela představenstva Nord Stream 2 a nachystal společně s Angelou Merkel velký plán na dekarbonizaci amerického petrodolaru v Německu a nahrazení arabské petrodolarové ropy ruským rublizovaným plynem. Američané jsou vztekem bez sebe, protože jim došlo, že Německo se tím nejen osvobodí, ale ještě navodí "smrt" americkému petrodolaru, protože německé zelenání politiky a průmyslu Berlín naordinuje a nařídí celé Evropské unii.

Nord Stream 2 je tak útokem Berlína a Moskvy proti petrodolaru v Evropě, a tak se nelze divit, že američtí neoconi přešli do útoku. Použili loutkovou vládu v Kyjevě a přikázali Zelenskému, aby shromáždil na východě Ukrajiny polovinu své armády a vyprovokoval Rusko k vpádu do země a k ochraně ruských občanů. Pokud tento plán selže, Američané v Evropě skončí. Tohle je poslední šance, jak zabránit Berlínu ve zpřetrhání posledních okovů po II. světové válce a vytvoření svazku s Moskvou.

Jakmile by Rusko vstoupilo na Ukrajinu, Německo by muselo couvnout, zůstat pod jařmem USA, muselo by zastavit Nord Stream 2 a USA by v Evropě posílily a spolu s nimi i vazalské země skupiny V4. O tom svědčí i aktivizace českého generála Petra Pavla, který v Českém rozhlasu ostře zaútočil proti Pražskému hradu a Miloši Zemanovi, který prý svým mlčením legitimizuje "agresi Ruska". Pavel se prý pomalu chystá na kandidaturu na prezidenta a je jasné, že americké velvyslanectví ho bude chtít protlačit do křesla. Je to jejich kandidát!

Něco se děje a generál Pavel začal nahazovat udičky o rozmisťování raket

Američané potřebují, aby Rusko vstoupilo na Ukrajinu ještě z jednoho důvodu. K získání argumentu pro rozmístění amerických raket v zemích skupiny V4. O toto již usilovala vláda Donalda Trumpa, resp. jestřábi v Trumpově vládě. Bez ruské agrese a vstupu ruských vojsk na Ukrajinu to není možné, protože občanská veřejnost by s rozmístěním taktických a operačně taktických raket krátkého a středního doletu bez pádného důvodu a hrozby nesouhlasila. A to dokonce ani v Polsku, kde veřejnost s rozmístěním amerických raket s jadernými hlavicemi nesouhlasí, tedy ne pokud jde o širokou veřejnost. Zatím.

Ovšem pokud by ruské jednotky vstoupily na Ukrajinu, v tom okamžiku se rozjede mediální masáž, že Rusové už jsou na cestě do Varšavy a do Prahy - a veřejnost okamžitě změní názor a bude Američany prosit o rozmístění raket. Generál Pavel v Českém rozhlasu již k tomu dokonce nahodil udičku, když v rozhovoru řekl, že Rusové mají v Kaliningradu mnohonásobně více raket, než kolik by jich mohlo být ze strany NATO rozmístěno na Ukrajině. Pavel tím tak posunul Overtonovské okno a už se o tom hovoří jako o možné realitě. Už se hledají důvody, že Rusové mají rakety v Kaliningradu, proč by NATO nemohlo rozmístit rakety na Ukrajině, že?

Válka na Ukrajině je nevyhnutelná, tvrdí plukovník Strelkov

Američané mají plán, že když se podaří vyprovokovat Rusko k zásahu na Ukrajině, Američané nejen vyřeší problém s Berlínem, ale ještě se jim podaří rozmístit v zemích střední Evropy nové rakety středního doletu. Ukrajinská armáda je připravená rozpoutat masakr v Doněcku podle potřeby. Na místě už jsou připraveny dělostřelecké baterie a raketomety, pouze se čeká na povel a signál k útoku. Podle Strelkova udělal Vladimir Putin obrovskou chybu v roce 2014, když nenechal povstalce obsadit polovinu Ukrajiny až po řeku Dněpr. Díky tomu měla Ukrajina 7 let na konsolidaci sil, na vyzbrojení, doplnění stavů, atd. Válka s ukrajinskými fašisty tak bude mnohem náročnější a bude stát více životů, než by stála v roce 2014.

Bez přímé vojenské pomoci Ruska se dnes už obě odtržené republiky podle Strelkova nedokáží ubránit. Podle plukovníka je tak válka na Ukrajině nevyhnutelná, pouze se hraje o to, jak dlouho se ji podaří zdržovat a odkládat, než to dojde do situace, kdy už konflikt odložit nepůjde. Bude to ve chvíli, kdy ukrajinská armáda a bývalí žoldáci Azovu začnou zabíjet držitele ruských pasů v Doněcku. Američtí poradci z Pentagonu již jsou na místě, přiletěli do Kyjeva minulý víkend, informovala ruská média. Kreml se stále snaží o diplomacii, ale naráží na hluchotu Američanů. Je to opravdu divadlo. Američané již chystají rakety pro rozmístění na Ukrajině, ale Putin ještě vyzývá k diplomacii a jednání, naráží ale na hradbu hluchých kovbojů. Podle Strelkova je již o útoku ukrajinské armády s Američany a NATO za zády rozhodnuto. Svědčí o tom i aktivace generála Pavla v Českém rozhlasu.


Zdroj: infokuryr.cz, autor: -VK- Šéfredaktor AE News

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!