Zelenský se bojí zabijáků z ukrajinské tajné služby SBU

05.05.2023

Izraelský ex-premiér Naftali Bennett naživo vylíčil, jak v březnu minulého roku v Moskvě prosil Vladimira Putina, aby mu zaručil, že nezabije Volodymyra Zelenského!

Ten byl podle Bennetta v té době schovaný v utajovaném bunkru! Během cesty na letiště potom Zelenskému volal, že Putin dal čestné slovo, že ho nechce zabít a Zelenský za 2 hodiny vylezl z bunkru, vrátil se do kanceláře a natočil slavné selfie video se slovy, že se nebojí a zůstane na Ukrajině! Naplno se ukazuje, proti komu si Zelenský pořídil pistoli, bojí se totiž vlastních lidí a nikoliv odplaty z Kremlu!

Bývalý premiér Izraele Naftali Bennett odpálil v rozhovoru na izraelském rádiu neuvěřitelnou bombu o tom, jak to bylo minulý rok v březnu po ruské invazi na Ukrajinu. Bennett odletěl 5. března minulého roku do Moskvy, aby pomohl jako zprostředkovatel vyjednat tehdy nadějně vypadající možnosti na mírové rozhovory mezi Kremlem a Kyjevem. Nakonec do toho procesu vhodili vidle politici z USA a Velká Británie, ale v té době se Zelenský skrýval v tajném bunkru a měl strach o život.

Právě bývalý premiér Izraele nyní prozradil, co se tehdy 5. března minulého roku v Moskvě dělo, a je to potvrzení toho, jaké židovské konceptuální procesy v Kremlu probíhají. Naftali Bennett se totiž podle svých slov zeptal Putina, jestli když mluví o denacifikaci Ukrajiny, jestli se chystá zabít Zelenského?

Zajímavý je ten moment, že Bennett to automaticky spojil dohromady, že denacifikace Ukrajiny a Zelenský je jedno a totéž. To je velmi pikantní zjištění.

Video 2x na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-izraelsky-ex-premier-naftali-bennett-nazivo-vylicil-jak-v-breznu-minuleho-roku-v-moskve-prosil-vladimira-putina-aby-mu-zarucil-ze-nezabije-volodymyra-zelenskeho/

Putin na jeho otázku odpověděl, že nechce zabít Zelenského. Ale izraelskému premiérovi to nestačilo a chtěl od Putina ujištění, tedy čestné slovo, že nenechá Zelenského zabít. Putin mu to ujištění dal, že nechystá Zelenského likvidaci. Bennett potom v rozhovoru pro izraelské rádio vylíčil, co se dělo potom. Když schůzka s Putinem v Kremlu skončila a jel autem na letiště, tak Bennett zvedl telefon a zavolal přes mobilní aplikaci WhatsApp nebo Telegram přímo Zelenskému do bunkru a sdělil mu, že mluvil s Putinem a je to prý dobré, nechce ho zabít. Zelenský ale hned začal vyzvídat a ptal se Bennetta, jestli Putinovi věří? A Bennett mu odpověděl, že ano, že to Putin slíbil a lze mu věřit.

Zelenský potom nelenil a o 2 hodiny později vylezl z bunkru a natočil to slavné video na mobilu, kde prohlásil, že se nebojí, a že zůstane na Ukrajině a nikam nebude utíkat! A je to venku! Žádné hrdinství židovského prezidenta Zelenského, ale obyčejná židovská dohoda mezi židovským a ortodoxním premiérem Izraele Naftali Bennettem a ruským chasidským prezidentem Vladimirem Putinem. Teprve po potvrzení z Moskvy, že Zelenský není na ruském "hit listu", se Zelenský odvážil vylézt z bunkru a začal rozhazovat odvážně rukama, podobně jako Fiala, a prohlašovat, že zůstane na Ukrajině.

Zelenský ve své kanceláři při natáčení selfie videa na telefon
Zelenský ve své kanceláři při natáčení selfie videa na telefon

Toto svědectví izraelského ex-premiéra odhaluje, jak fungují židovské zákulisní praktiky mezi Kremlem a Tel-Avivem, kdy sice na Ukrajině probíhá speciální vojenská operace, Zelenský škodí Rusku tak maximálně, jak je to jen možné, vede válku proti Rusku, ale Putin nad ním drží ochrannou ruku, protože Zelenský je židovského původu, a přes to zkrátka nejede vlak.

Potom se nedivte tomu, že Jevgenij Prigožin si pořád stěžuje, že jeho PMC Wagner nemá munici, že neustále jim někdo v generálním štábu hází klacky pod nohy, že někdo z Kremlu pořád brzdí postup Wagnerovců váznutím dodávek munice. Jedna věc je válka a druhá věc je bezpečnost Zelenského. Proč je to video s Bennettem konceptuální nálož?

Protože je to jen pár dní poté, co na veřejnost vyšla informace, že Zelenský začal nosit pistoli, údajně se jedná o Glock 19 Gen 5. Tyto informace o tom, co se dělo minulý rok v březnu v Kremlu, potvrzují jedinou věc a skutečnost, že Volodymyr Zelenský má zaručenou bezpečnost přímo Vladimirem Putinem a od Rusů a ruské armády mu nehrozí naprosto a doslova nic, ani zkřivení vlásku.

Zelenský si pořídil Glock na ochranu, ale ne před Rusy, bojí se zabijáků z ukrajinské tajné služby SBU, která začala řídit Ukrajinu

Proč tedy Zelenský začal nosit pistoli? Protože má strach, ale ne z Rusů, nýbrž z vlastních lidí v Kyjevě, kteří mu jdou po krku a nesouhlasí s jeho vedením války, nesouhlasí s jeho zasahováním do taktických plánů, vadí jim jeho neschopnost velení a plýtvání vojáky pro bezcenný Bachmut a vadím jim hlavně nejvíce jeho původ, že je Žid a SBU je plná nácků! Prostě pro ty rozvědčíky v SBU je to jako rudý hadr na býka!

Zelenský má prostě strach z palácového převratu v Kyjevě, z palácového puče, že by se část armády a oligarchů s vazbami na Rusko a na tajné služby SBU pokusila Zelenského "odstranit" a sesadit z funkce prezidenta a buď ho sesadit a někam uklidit, anebo přímo unést a zastřelit. A to je velmi pravděpodobné. Takže proto začal nosit tu pistoli, protože má strach z únosu, z vlastní ukrajinské, nácky prostoupené a nikým v podstatě už nekontrolované tajné služby SBU, která jede vlastní operace na Ukrajině a zřejmě i ona stojí za těmi dronovými útoky na Kreml, za atentátem na Darju Duginu, atd.

Zelenský se bojí i uvnitř zemí EU a NATO, do Holandska z Helsinek odletěl v neoznačeném americkém letadle

Ukrajinská SBU je podle ruských médií plně pod kontrolou americké CIA, je úplně nacifikovaná, je tam mnoho členů Pravého sektoru z dob Majdanu, používá prostředky k vedení té formy války proti Rusku, se kterou Zelenský buď nesouhlasí, anebo k nim nemá kuráž a odvahu. Pokud tedy americké rozkazy nevyplní Zelenský, jejich plnění se ujímá automaticky SBU, již bez Zelenského kontroly. A právě z obrovské moci SBU má podle ruských expertů Zelenský obrovský strach. Zachází to dokonce tak daleko, že nevěří ani vlastní vládní letce, vlastním pilotům, takže jeho cestu z Finska do Holandska ve středu večer zajišťovalo americké neoznačené letadlo s americkými piloty.

Podle informací jde o ten samý stroj, který používala americká CIA pro převozy zajatých bojovníků Al-Kajdy k mučení do třetích zemí. Stroj se Zelenským na letišti v Amsterdamu vyfotili holandští novináři ve čtvrtek po půlnoci. Zelenský má strach i ve vzdušném prostoru NATO a EU, že musí létat neoznačenými americkými stroji? To pouze ukazuje na paranoiu a obavy před možnostmi ukrajinské SBU, který by se mohla třeba pokusit zinscenovat únos letadla a likvidaci Zelenského, což by se potom hodilo na Kreml.

Snímek neoznačeného Boeingu 737 se Zelenským na palubě po přistání v Amsterdamu
Snímek neoznačeného Boeingu 737 se Zelenským na palubě po přistání v Amsterdamu

SBU by potom na Ukrajině dosadila v době války do čela země někoho ze svých lidí, kteří by šli SBU plně na ruku. Nějakého kádra Pravého sektoru. Např. Petro Porošenko by se prý rád vrátil do čela Ukrajiny. Válka na Ukrajině tak má další odkrytou záhadu o tom, jak to bylo s "odvahou" Zelenského. Nakonec za tím není nic jiného, než ochrana židovského prezidenta Ukrajiny podle zákonů Halachy.

To je vážně dojemné, až by slza ukápla. Jen nevím, jestli dojetím, nebo smíchem nad konceptuální absurditou, jak to vlastně funguje v zákulisí mezi Kremlem, Kyjevem a Tel-Avivem. Zabíjet se mezi sebou v pozicích vojáků na Ukrajině je dovoleno, ale sami mezi sebou si vrcholní politici pod Halachou slíbí, že nikdo se zabíjet nebude. Jaké je potom rozčílení a vztek v Kremlu, když nad kupolí Senátního paláce v Kremlu exploduje ukrajinský dron? Je to zrada Zelenského? Ne, pouze signál, že Zelenský neřídí v Kyjevě už vůbec nic! Útok na prezidenta Putina a Kreml je prací SBU, o tom není pochyb. Jenže jak se tím ukazuje, na Ukrajině už Zelenský moc procesů neřídí. Všechno přebírá SBU a náckové z Langley. Tak prostě Zelenskému nezbývá nic jiného, než mít nachystanou zbraň pro případ, že by se SBU rozhodla definitivně se ho zbavit.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!