Putin v nejzásadnějším projevu svého života promluvil k Západu

18.03.2022

Vladimir Putin ve fantastickém projevu promluvil k lidu Západu, aby se probudil a pochopil, že všechny jeho těžkosti nemá na svědomí Rusko, ale západní elity, které přivedly celou globalizaci k totální krizi a hned poté k totální válce s Ruskem! Vladimir Putin v projevu poprvé v historii otevřeně zaútočil proti Domu Sion a jeho globálním bankám, které jsou podle Putina používány jako zbraň a nástroj válečné agrese proti Rusku! Západ prý pošlapal své vlastní hodnoty, zakazuje svobodu slova, schvaluje genocidu a dokonce vyzývá k vraždění Rusů!

Ruský prezident Vladimir Putin vystoupil ve středu 16. března večer v ruské televizi a přednesl podle mého názoru nejzásadnější projev svého života. Poprvé v historii zaútočil proti západnímu bankovnímu sektoru, který obvinil z vykořisťování této planety a z financování totální války proti Rusku. V projevu se rovněž obrátil k lidu západních zemí a států, aby jim otevřel oči, že za jejich ekonomické problémy, růsty cen a inflaci nemůže Rusko, ale jejich vlastní elity, které kašlou na vlastní občany a sledují jen vlastní profit, pramenící ze světové nadvlády a především z vykořisťování zdrojů.

Rusko je největší země na světě a disponuje největšími nevytěženými zdroji nerostných i rostlinných surovin na této planetě. Aniž by to Vladimir Putin pojmenoval, jedná se pořád o ten samý a starý nacistický projekt Drang nach Osten, který je ovšem mnohem starší, než nacistická éra z 30. let minulého století. Tažení proti Rusku je dílem Rothschildova bankovního klanu, který financoval už Napoleon při jeho tažení do Ruska s cílem obsazení jeho surovinové základny.

https://www.infokuryr.cz/n/2022/03/18/vladimir-putin-ve-fantastickem-projevu-promluvil-k-lidu-zapadu/

Po neúspěchu Napoleona zafinancoval Rothschildův klan jistého Uljanova, později známého jako V. I. Lenin a spolu s ním Leonida Trockého, vlastním jménem Leiba Bronstein. Byli zafinancováni a vysláni do Ruska s cílem odstranit cara v krvavé revoluci. Ani tento plán na obsazení Ruska tzv. Londýnskými kancelářemi Domu Sion nevyšel, protože po smrti Lenina zkazil Trockému dokončení ruské "rozborky" Josif Stalin. Třetí pokus Rothschildů nastal ve 20. letech minulého století, když je zaujal jistý malíř z Rakouska, který uměl plamenně řečnit a jak se ukázalo, Hitlerův biologický dědeček z otcovy strany byl Salomon Mayer Rothschild, vídeňský bankéř Rothschildova rodinného klanu. Takže Rusko měl tentokrát dobýt Hitler a jeho Wehrmacht. Tento plán mu znovu překazil ten samý Stalin, který Rothschildům překazil už předchozí druhý pokus.

Rusko čelí 5. pokusu v historii o své obsazení a rozbití s cílem uchvátit zdroje západními elitami Domu Sion

Čtvrtým pokusem byly nacistické USA, které byly po roce 1945 infiltrovány vysokými německými nacisty v rámci operace Paperclip. Po 40 letech nacistické USA slavily úspěch porážkou SSSR ve studené válce. Američané konečně uspěli a Londýnské kanceláře začaly Rusko v 90. letech drancovat. Zatímco opilý Jelcin se potácel na večírcích západních politiků jako atrakce z Ruska, sionistické banky Západu trhaly Rusko zaživa a v roce 1997 se už zdálo, že se Rusko rozpadne. V této chvíli zasáhl Ruský židovský kongres, který začal mít obavy, že rozpadem Ruska přijde o veškeré majetky, které skončí v rukách nadnárodních bank a tedy Domu Sion. Záchranu Ruska měl zařídit rozvědčík KGB, jistý Vladimir Putin. Původem Žid po matce a zjevně i po otci měl napnout všechny síly na vystrnadění západních korporací z Ruska. To se povedlo.

Vladimir Putin při telekonferenci během projevu
Vladimir Putin při telekonferenci během projevu

Jenže Vladimir Putin se začal "stalinizovat" a začal prosazovat zájem Ruska nad zájem zahraničních korporací. A to včetně těch, které patřily Ruskému židovskému kongresu. Vladimir Putin ale všude dosadil své lidi a nemůže už být tak snadno odstraněn a vyměněn. Boris Berezovský, ruský oligarcha, který Putina představil a doporučil šéfovi Evropského židovského kongresu Lvu Levievovi jako nejlepšího kandidáta na záchranu "společné věci", později prohlásil, že Putin byl jeho největší životní omyl.

Putin měl být dalším Jelcinem, ale v opačném gardu. Veškerý majetek Ruska měl předat členům Ruského židovského kongresu s izraelskými pasy, namísto Domu Sion a jeho židovským obchodníkům s britskými a americkými pasy. To byl jediný rozdíl. Tomuto se říká mezi zasvěcenými válka mezi ž a Ž. A ta válka se už několik staletí vede o Rusko. A středeční projev Vladimira Putina je útokem proti Domu Sion. Otevřená frontová palba proti FEDu, proti dolaru, proti ECB. Rukavičky konceptuální korektnosti šly dolů. Projev Vladimira Putina je naprostý trhák. Pokud nemáte čas na shlédnutí otitulkovaného videa, tady je kompletní přepis jeho projevu:

Projev prezidenta Ruské Federace Vladimira Putina o totální válce Západu proti Rusku

Čeká nás složité období, kdy naše ozbrojené síly vedou na Ukrajině a v Donbasu speciální vojenskou operaci. Chtěl bych připomenout, že na samém počátku, v prvních hodinách 24. února, byly důvody a hlavní cíl ruské akce veřejně a otevřeně deklarovány. Tato pomoc je určena našemu lidu v Donbasu, který je již téměř 8 let těmi nejbarbarštějšími metodami blokády s rozsáhlými teroristickými trestnými akcemi a neustálým dělostřeleckým ostřelováním vystaven skutečné genocidě. A za co, proč?

Jen proto, že usilovali o svá základní lidská práva žít podle zákonů a tradic svých předků, mluvit rodným jazykem a vychovávat své děti podle svých představ. Kyjevské úřady přitom po celé ty roky nejen ignorovaly, ale i sabotovaly po celá dlouhá léta provádění Minského balíčku opatření pro mírové urovnání krize. Na konci loňského roku ji dokonce veřejně odmítly vůbec realizovat. Začaly také realizovat své plány na vstup do NATO. Kyjevské úřady navíc oznámily svůj záměr vybudovat jaderné zbraně z prostředků pro jejich výrobu. Šlo o reálnou hrozbu.

V dohledné době by se nacistický režim v Kyjevě mohl za zahraniční technické pomoci dostat ke zbraním hromadného ničení. Jeho cílem by samozřejmě bylo Rusko. Mimořádně aktivní však byla síť desítek laboratoří, kde se pod vedením a s finanční podporou Pentagonu prováděly vojensko-biologické programy, včetně pokusů se vzorky koronaviru, sibiřského moru, cholery, afrického moru prasat a dalších smrtelných chorob. Pentagon se nyní usilovně snaží zahladit stopy po těchto tajných programech, ale máme všechny důvody se domnívat, že v bezprostřední blízkosti Ruska na ukrajinském území byly skutečně vyráběny komponenty biologických zbraní a naše opakovaná varování, že takový vývoj představuje přímou hrozbu pro ruskou bezpečnost, ukrajinští patroni, USA a NATO odmítli, a to s prokazatelným a cynickým přehlížením. Takže všechny diplomatické možnosti byly zcela vyčerpány.

Ukrajina se stala Anti-Ruskem, už nešlo konat jinak než vojensky

Prostě nám nezbyly žádné možnosti, jak problémy, které jsme nezavinili, vyřešit mírovou cestou. A v tomto ohledu jsme byli prostě nuceni zahájit speciální vojenskou operaci. Výskyt ruských vojsk u Kyjeva a dalších ukrajinských měst nesouvisí se záměrem obsadit tuto zemi. Žádný takový cíl nemáme, a to jsem také výslovně uvedl ve svém projevu 24. února.

Co se týče bojové taktiky, vypracované ruským ministerstvem obrany a naším generálním štábem, plně se ospravedlnila. Naši vojáci a důstojníci prokazují odvahu a hrdinství a dělají vše, co je v jejich silách, aby zabránili obětem mezi civilním obyvatelstvem ukrajinských měst. Chtěl bych říci, za prvé, že na samém začátku operace v Donbasu byly kyjevské orgány různými kanály požádány, aby se zabránilo nesmyslnému krveprolití, aby se nezapojovaly do bojových operací, aby prostě stáhly svoje vojska z Donbasu. Nechtěli.

Nuž co, to je jejich rozhodnutí. A nevyhnutelně dojde k uvědomění si, co se děje v reálné situaci v zemi. Operace se úspěšně rozvíjí v přísném souladu s předem schválenými plány. Rád bych upozornil, že Ukrajina se za podpory Spojených států a několika západních zemí cíleně připravovala na násilný scénář. Ke krvavým etnickým čistkám na Donbasu. Bylo jen otázkou času, kdy bude zahájena masivní ofenzíva na Donbas a následně na Krym. A naše ozbrojené síly tyto plány zmařily. V Kyjevě se připravovali na agresivní válku proti Rusku, proti Donbasu.

Odhalili jsme a zastavili pokusy o organizování sabotáží a teroristického podzemí na Krymu. Celé poslední roky boje na Donbasu pokračují v ostřelování civilních sídel. Za tu dobu bylo zabito téměř 14 tisíc civilistů, mezi nimiž nechyběly děti. 14. března, jak víte, došlo k raketovému útoku v centru Doněcka. Byl to vyloženě krvavý teroristický útok, při kterém zahynulo přes 20 lidí. A takové útoky se dějí v těchto dnech všude. Útočí se bez rozdílu, na náměstích, s fanatismem a s běsněním odsouzených. Jako fašisté, kteří se v posledních dnech Třetí říše snažili vzít s sebou do hrobu co nejvíce nevinných obětí.

Obsazení DLR a LLR by nestačilo, agrese Kyjeva by nadále pokračovala

Co je však zarážející ve svém extrémním cynismu, je nejen bezelstné podbízení se a tvrzení Kyjeva, že to bylo Rusko, kdo přišel s údajným odpálením rakety na Doněck, ale také to, že tzv. civilizovaný západní svět, evropský a americký tisk, si tragédie v Doněcku několik dní ani nevšiml, jako by se nic nestalo. Stejně jako pokrytecky odvraceli oči posledních 8 let, když matky na Donbasu pohřbívaly své děti. Když byli zabíjeni staří lidé. To je prostě taková ta morální degradace, naprostá dehumanizace.

Nebylo možné tolerovat dlouhodobé týrání obyvatel Donbasu. Aby se skoncovalo s genocidou, uznalo Rusko lidové republiky Donbasu. Podepsalo s nimi smlouvy o přátelství a vzájemné pomoci. Na základě těchto smluv požádaly republiky naši zemi o vojenskou pomoc při odražení agrese. A my jsme tuto pomoc poskytli. Na nic jiného jsme prostě neměli právo. Chtěl bych však zdůraznit, a žádám vás, abyste tomu věnovali pozornost, že kdyby naše vojska působila pouze na území lidových republik a pomohla osvobodit jejich zemi, nebylo by to konečné řešení.

Nevedlo by to k míru a neodstranilo by to hrozbu pro naši zemi, pro Rusko. Naopak, kolem Donbasu a podél jeho hranic by se vytvořila nová frontová linie a pokračovalo by ostřelování a provokace. To znamená, že ozbrojený konflikt by neměl konce a byl by živen revanšismem a skrytou hysterií kyjevského režimu. A vojenská infrastruktura NATO na Ukrajině by byla nasazena ještě rychleji a agresivněji. Byli bychom konfrontováni se skutečností, že útočné zbraně Aliance jsou již na našich hranicích.

Za druhé, nezbyla nám jiná možnost sebeobrany, abychom zajistili bezpečnost Ruska, než je speciální vojenská operace. A všechny zadané úkoly budou bezpodmínečně splněny. Spolehlivě zajistíme bezpečnost Ruska a našeho lidu. Nikdy nedovolíme, aby Ukrajina sloužila jako odrazový můstek pro agresivní akce proti naší zemi. Právě o otázkách, které jsou pro budoucnost Ruska klíčové, jako je neutrální status Ukrajiny, jako je demilitarizace a denacifikace, jsme byli a jsme připraveni a ochotni k jednání.

Slyšte mně, občané západních zemí!

Naše země udělala vše pro to, aby tato jednání zorganizovala a vedla, protože si uvědomuje, že je třeba využít každé příležitosti k záchraně lidí a životů. Znovu a znovu se přesvědčujeme, že kyjevskému režimu, který dostal od svých západních pánů za úkol vytvářet agresivní protiruský režim, je osud samotných Ukrajinců lhostejný. Skutečnost, že umírají lidé, že se statisíce a miliony lidí staly uprchlíky, že ve městech držených neonacisty a jejich ozbrojenými zločinci propuštěnými z vězení dochází ke skutečné humanitární katastrofě, je jim lhostejná.

Je nám také jasné, že západní patroni prostě tlačí kyjevské úřady k pokračování krveprolití. Dodávají jim stále více zbraní, poskytují zpravodajské služby a další pomoc, včetně vysílání vojenských poradců a žoldáků. Jako zbraně použili i hospodářské, finanční, obchodní a další sankce proti Rusku, které nyní dopadají na Evropany a Američany samotné prostřednictvím rostoucích cen benzínu, energetických a potravinářských produktů a ztrátou pracovních míst spojených s ruským trhem. Neobracejte se od špatného k horšímu. Ze všeho viní naši zemi.

Chci, aby mě obyčejní občané západních zemí vyslyšeli. Snaží se vás přesvědčit, že všechny vaše potíže jsou důsledkem nějakých nepřátelských akcí Ruska. Že by se z vaší peněženky měl platit boj proti mýtické ruské hrozbě. Všechno to jsou lži! Pravdou je, že současné problémy milionů lidí na Západě jsou výsledkem dlouholetého působení vládnoucích elit v jejich zemích. Jejich krátkozrakost a ctižádostivost se netýkají zlepšení života občanů v západních zemích.

Jsou posedlí svými osobními zájmy a superzisky. Důkazem toho jsou údaje mezinárodních organizací, které jasně ukazují, že sociální problémy se i v předních západních zemích v posledních letech jen zhoršují. Narůstají rozdíly mezi bohatými a chudými, objevují se rasové a etnické konflikty a hroutí se mýtus západní společnosti blahobytu o tzv. zlaté miliardě. Opakuji, že za ambice Západu dnes platí celá planeta.

Každý teď už ví, že vaše úspory vám banky mohou ukrást!

Za snahu udržet si svou nepolapitelnou nadvládu jakýmikoliv prostředky. Uvalení sankcí je logickým pokračováním koncentrovaného projevu nezodpovědné a krátkozraké politiky vlád a centrálních bank USA a EU. Jsou to právě oni, kdo v posledních letech vlastníma rukama roztočili spirálu globální inflace. Svými činy prohloubili celosvětovou chudobu a nerovnost. K novému přílivu uprchlíků po celém světě.

Nabízí se otázka: Kdo je zodpovědný za miliony lidí, kteří umřeli hladem v nejchudších zemích světa kvůli rostoucímu nedostatku potravin? To je opět vážná rána pro celou světovou tržní ekonomiku. Stejně jako pro důvěryhodnost amerického dolaru jako hlavní rezervní měny. Stejně tak nelegitimní akt zmrazení části devizových rezerv Ruské centrální banky neudělá tlustou čáru za důvěryhodností tzv. prvotřídních aktiv. USA i EU ve skutečnosti nesplnily své závazky vůči Rusku.

Každý dnes ví, že finanční rezervy lze jednoduše ukrást. A podívejte se na to, mnoho zemí může brzy začít měnit své papírové digitální úspory na skutečné rezervy, komodity, půdu, potraviny, zlato a další reálná aktiva. To jen zvýší deficit na těchto trzích. Rád bych dodal, že obstavení zahraničních aktiv na účtech ruských firem a jednotlivců je poučením i pro národní podniky. Není nic spolehlivějšího než investovat ve vlastní zemi. Osobně jsem o tom hovořil opakovaně.

Oceňujeme postoj těch zahraničních společností, které navzdory bezohlednému tlaku USA a jejich vazalů nadále působí v naší zemi. V budoucnu jistě získají další příležitosti k rozvoji. Známe i ty, kteří zbaběle zradili své partnery a zapomněli na odpovědnost vůči svým zaměstnancům a klientům v Rusku. Spěchali, aby získali iluzorní dividendy ze své účasti v protiruské kampani. V tomto případě budeme na rozdíl od západních zemí respektovat vlastnická práva.

Totální válka Západu proti Rusku

Chci zdůraznit, že si musíme jasně uvědomit, že v každém případě by následoval nový balíček sankcí a omezení vůči nám tak jako tak. To chci zdůraznit. Naše vojenská operace na Ukrajině je pro Západ jen záminkou k uvalení nových sankcí. Ano, samozřejmě, jsou často koncentrované. Tak se pro ně a pro Západ stalo záminkou referendum na Krymu, které se mimochodem konalo 16. března 2014, před osmi lety. Obyvatelé Krymu a Sevastopolu se v tomto směru svobodně rozhodli spolu se svou historickou vlastí.

Opakuji: za třetí jde právě o politiku zadržování oslabování Ruska, a to i prostřednictvím ekonomické izolace a blokády, což je promyšlená dlouhodobá strategie. Sami západní představitelé již neskrývají, že sankce nejsou namířeny proti jednotlivcům nebo firmám. Jejich cílem je zasáhnout celou naši domácí ekonomiku. Naši sociální a humanitární oblast. Každou rodinu každého občana Ruska. Ve skutečnosti mají takové kroky ke zhoršení života milionů lidí všechny znaky agrese. Válku ekonomickými, politickými a informačními prostředky.

Válka má totální a zcela neskrývaný charakter. A opakuji, že takzvaná západní politická elita se to ani nezdráhá říci na rovinu.

Všechna ta slova o politické korektnosti, nedotknutelnosti soukromého vlastnictví, o svobodě projevu, To vše je najednou pryč. Dokonce i olympijský princip byl pošlapán. A vyřizují si účty s námi přes naše paralympioniky, takový je podle nich sport v politice. V mnoha západních zemích jsou dnes lidé vystaveni skutečné šikaně jen proto, že jsou z Ruska.

Odmítají jim poskytnout lékařskou péči, vylučují děti ze škol, připravují rodiče o práci. Zakazují ruskou hudbu, kulturu a literaturu ve snaze zlikvidovat Rusko. Západ se zbavil všech masek slušnosti. Chovají se neurvale a ukázali svou pravou povahu. To si přímo říká o analogii s antisemitskými pogromy, které prováděli nacisté v Německu ve 30. letech 20. století. A pak jejich přisluhovači z mnoha evropských zemí, kteří se během Velké vlastenecké války připojili k Hitlerově agresi proti naší zemi. Proti Rusku byl zahájen masivní útok i v kyberprostoru.

Západ pošlapal ve své Totální válce všechny své hodnoty, kterými se zaštiťoval

Byla rozpoutána bezprecedentní informační kampaň, do níž se zapojily globální sociální sítě a všechna západní média. Objektivita a nezávislost se ukázaly být mýtem. Přístup k informacím je omezován. Lidé jsou krmeni obrovským množstvím falešné propagandy. Jednoduše řečeno, podvrhy. Došlo to tak daleko, že jedna z amerických sociálních sítí přímo uvedla možnost zveřejňování článků, vyzývajících k vraždění ruských občanů. Chápeme, jakými zdroji tato Říše lží disponuje. Proti pravdě o spravedlnosti je však stále bezmocná. Rusko bude světu důsledně sdělovat svůj postoj. Naše opozice je upřímná a otevřená. A stále více lidí ji uslyší a bude ji sdílet!

Chci to říci velmi otevřeně: Za pokryteckými řečmi o dnešním a současném jednání tzv. kolektivního Západu se skrývají nepřátelské geopolitické cíle. Oni nepotřebují silné a suverénní Rusko.

Neodpustí nám nezávislý kurz, ani obranu našich národních zájmů. Pamatujeme si, jak podporovali separatismus, terorismus, podporovali teroristy a bandity na severním Kavkaze.

Stejně jako v 90. letech a na začátku roku 2000 chtějí zopakovat svůj pokus přivést nás opět k důvěře. Jak se říká, chtějí z nás udělat slabou závislou zemi. Narušit územní celistvost a rozřezat Rusko pro jejich vlastní dobro. Tehdy selhali a selžou i nyní. Ano, určitě se budou snažit opřít o takzvanou pátou kolonu. Pro ty, kteří vydělávají peníze tady, ale žijí tam. A ani nežijí v zeměpisném slova smyslu, ale podle své otrocké mentality.

Na řadu musí přijít samočistka a vypořádání se s pátou kolonou škůdců, kterou vyplivneme jako mouchu

Neodsuzuji ty, kteří mají vilu v Miami nebo na Francouzské riviéře. Ty, kteří se neobejdou bez foie gras takzvaných genderových svobod. V tom vůbec není problém. Problémem je, že mnoho z těchto lidí je mentálně tam. Nejsou tu s našimi lidmi, ne s Ruskem.

To je to, co považují za znak příslušnosti k vyšší kastě. K vyšší rase. Takoví lidé jsou ochotni prodat svou matku, jen když jim bude umožněno být příslušníkem stejné vysoké kasty. A chtějí být jako oni a všemožně se jim podobat.

Ale zapomínají nebo obecně chápou, že tato takzvaná vysoká kasta, jestli je potřebuje, pokud vůbec, tak jen jako spotřební materiál, aby je mohla využít k napáchání co největších škod na našem národě. Kolektivní Západ se snaží naši společnost rozdělit. Spekulacemi o válečných ztrátách, o sociálních a ekonomických důsledcích sankcí, o vyvolání občanského povstání v Rusku a pomocí své páté kolony usilovat o dosažení svého cíle.

Už jsem se o tom zmínil, o zničení Ruska. Ale každý národ, zejména ruský, vždy dokáže rozlišit skutečné vlastence od šmejdů a zrádců a jednoduše je vyplivne jako mouchu, která mu omylem vlétla do úst. Jsem přesvědčen, že taková přirozená a nutná samočistka společnosti naši zemi jen posílí. Naši solidaritu a připravenost čelit jakýmkoli výzvám. Takzvaný kolektivní Západ a jeho pátá kolona jsou zvyklí poměřovat všechno a všechny podle sebe. Věří, že všechno jde prodat a všechno jde koupit. Takže si myslí, že se bráníme, ale neznají naši historii, naše lidi.

Ano, mnoho zemí na světě se už dávno smířilo s tím, že budou žít se skloněnými zády a podřízeně budou přijímat všechna rozhodnutí svého panovníka a podřízeně se mu budou dívat do očí. Tak žije mnoho zemí. Bohužel, i v Evropě. Ale Rusko nikdy nebude v tak zuboženém a poníženém stavu. Je to boj, který vidíme. Budeme bojovat za naši suverenitu, za budoucnost naší země, za budoucnost našich dětí. Budeme bojovat za právo být a zůstat Ruskem. Odvaha a nezlomnost našich vojáků a důstojníků, věrných obránců vlasti, je nám příkladem.

Překlad: -VK-

Z tohoto projevu jasně vidíte, jak má vypadat pronárodní kádr a prezident. Kroky prezidenta Putina nejsou neomezené, u moci ho drží silové rozestavení lidí, kteří na něm závisí a především Ruský židovský kongres, který potřebuje ruskou armádu k ochraně svých zájmů a celistvosti Ruska. Je to zvláštní situace, protože Putin není tím kádrem, kterým měl být podle představ Berezovského a Levieva v roce 1999, ale bez Putina by Rusko skončilo a spolu s ním i Ruský židovský kongres a jeho správa nad majetky jednotného Ruska. Je to svazek z rozumu, i když svatba vypadala jinak.

Vyvěšení vlajky osvoboditelů LLR ve městě Rubežno
Vyvěšení vlajky osvoboditelů LLR ve městě Rubežno

Rozpadlé Rusko by se dostalo okamžitě pod kontrolu a vliv Západu (rozuměj: pod vliv Londýnských kanceláří a Domu Sion). Viděli bychom proces indukce půjček, dluhů a následného vazalství malých států, ze kterého by se už nedokázaly vyvázat. Stačí se podívat, jak dopadly východní satelity Varšavské smlouvy, jak dopadla Česká republika, Slovensko, Polsko, atd. Státy bez vlastních elit, bez vlastních vlád, s loutkovými a zkorumpovanými vládami, které dnes v roce 2022 nemají problém vehnat vlastní obyvatelstvo do inflace, chudoby, bídy, povinného očkování experimentálními roztoky, války (nehodící se škrtněte). To je ten rozdíl mezi Západem a Ruskem. Totální válka proti Rusku je v plném proudu. A Total Control populace a jeho myšlení a ideologického teroru je v plném proudu spolu s ní.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!