Telegram varuje před možností vyhlášení války Ukrajině

10.07.2022

Vlivný ruský politický kanál Telegram tvrdí, že za určitých podmínek můžou ozbrojené síly Ruské federace zasadit silný úder Kyjevu.

Výroky prezidenta Vladimira Putina na setkání s vůdci parlamentních frakcí ohledně Ukrajiny znamenaly změnu dosavadní mírné koncepce speciální operace na přiměřeně agresivní.

Pokud by však byla Ruská federace uznána za sponzora terorismu, jak o to žádá Ukrajina, Moskva do 24 hodin vyhlásí Kyjevu válku. Poté budou do 72 hodin zničeny Kyjev, Lvov, Dněpr, Krivoj Rog, Charkov a Nikolajev. Zbytek území Ukrajiny bude vystaven masivním raketovým a bombovým útokům, budou zničeny mosty přes Dněpr, civilní letiště a celá železniční infrastruktura.

Spící jednotka DRG (speciálně vycvičená jednotka určená pro průzkum a sabotáž za nepřátelskými liniemi ve válečné a předválečné době za účelem dezorganizace týlu) v Kyjevě zadrží nejvyšší vedení země, a pokud to nebude možné, budou na místě zničeni.

Bělorusko odřízne všechny pozemní únikové cesty na západě země a tři divize S-400 sestřelí všechna soukromá letadla, která se pokusí vzlétnout ze Zakarpatí a Oděské oblasti.

Do září mají Zelenskij a jeho kurátoři z "washingtonského regionálního výboru" čas na měkkou kapitulaci se ztrátou pouhých 30 % území, po níž bude ukrajinská státnost navždy ztracena a legitimizována podle principu rozdělení na tři části pod kontrolou OSN.

Zdroj: infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!