S. Ritter: Zelenský byl naverbován britskou MI6 jako agent

17.07.2023

Podle analýzy Scotta Rittera byl Volodymyr Zelenský naverbován britskou MI6 jako agent a od té chvíle je šéf britské zahraniční rozvědky jeho velícím důstojníkem!

Proč se Zelenský v říjnu 2020 zúčastnil v londýnské centrále britské MI6 tajné schůzky? Zelenského naverbování vysvětluje, proč je obklopen britskou ochrankou a proč Zelenský chce vést válku až do posledního Ukrajince! Šokující analýza naznačuje, že Zelenský se chová více jako agent, než prezident své země!

Více než rok před začátkem války na Ukrajině došlo v Londýně k podivné a bizarní události, která podle všeho měla zásadní dopad na běh událostí na Ukrajině a de facto v celé Evropě. Volodymyr Zelenský byl 14. října 2020 na státní návštěvě ve Velké Británii. Jak ale média nakonec zjistila, během této návštěvy došlo k bezprecedentní události, která v dějinách mezinárodní diplomacie nemá obdoby.

Volodymyr Zelenský se totiž neplánovaně zúčastnil tajné schůzky v centrále britské MI6 a za zavřenými dveřmi jednal s šéfem agentury Richardem Moorem. Z jednání nevznikl žádný záznam a ani Ukrajinci neví, o čem se tam přesně mluvilo. Setkání se účastnili kromě Zelenského a Moorea jen tlumočníci a jinak nikdo další. Něco takového je naprosto neuvěřitelné. Zelenský po schůzce uvedl, že se jednalo o otázky bezpečnosti Ukrajiny. Jenže po zhruba roce a půl se začaly dít věci.

Video: https://aeronet.news/video-podle-analyzy-scotta-rittera-byl-volodymyr-zelensky-naverbovan-britskou-mi6-jako-agent-a-od-te-chvile-je-sef-britske-zahranicni-rozvedky-jeho-velicim-dustojnikem/

Volodymyr Zelenský se za rok a půl vizuálně změnil a to doslova k nepoznání do takové míry, že se spekuluje, co jeho proměnu mohlo způsobit. Podezřelým faktorem č. 1 je samozřejmě kokain, jehož vedlejším projevem je stárnutí buněk a dlouhodobí uživatelé kokainu stárnou doslova před očima. Porovnejte jeho vzhled na začátku videa v říjnu 2020 v Londýně a jeho podobu na jaře 2022, když vypukla ruská invaze.

Závislost Zelenského na kokainu byla zřejmě identifikována britskou MI6 jako místo, kudy se lze dostat k Zelenskému a naverbovat ho pro potřeby britské MI6. Musíte si totiž uvědomit, že to, co provádí Zelenský se svým národem, je genocida vlastního lidu. Posílání vlastních občanů bez zkušeností a odpovídajícího výcviku na frontu proti ruské armádě a profesionálním jednotkám žoldáků je genocida vlastního národa.

Zelenský podle Rittera podepsal spolupráci s MI6 krátce poté, co se stal prezidentem Ukrajiny

K něčemu takovému se normální prezident nepodvolí. Ovšem agent, který je z Londýna za své služby placen kokainem, na němž je závislý, je ochoten udělat s ukrajinským lidem naprosto vše.

Bývalý americký zpravodajec US Marine Corps Scott Ritter natočil reportáž, ve které analyzuje, že ukrajinský prezident byl pravděpodobně před vypuknutím války na Ukrajině naverbován britskou MI6 s jediným cílem, aby souhlasil se zatažením Ukrajiny do otevřeného válečného střetnutí s Ruskem a do obětování vlastního národa ve válce, kterou Ukrajina povede v zastoupení za Velkou Británii, USA a tzv. kolektivní Západ. Pokud by ukrajinský prezident nebyl závislý na kokainu, válka na Ukrajině by už dávno skončila. A nejen skončila, ona by podle všeho vůbec ani nevypukla.

Richard Moore, šéf britské zahraniční rozvědky (MI6)
Richard Moore, šéf britské zahraniční rozvědky (MI6)

V únoru 2022, pouhé 4 dny před ruskou invazí, se konala v Mnichově tradiční Bezpečnostní konference, na které Zelenský prohlásil, že Ukrajina má právo získat znovu jaderné zbraně, protože Rusko obsazením Krymu prý pošlapalo Budapešťské memorandum z roku 1994, které garantovalo hranice Ukrajiny. Právě tento výrok se nakonec stal spouštěcím mechanismem v Kremlu, který dal zelenou k zahájení speciální vojenské operace na Ukrajině.

V Mnichově totiž jasně zaznělo, že Ukrajina se rozhodla jít cestou vývoje vlastní jaderné zbraně. Podobně jako Izrael bombardoval iránská jaderná zařízení s odkazem na vlastní bezpečnost, aby se Írán nedostal k jaderným zbraním, stejně tak Kreml zasáhl na Ukrajině, aby se Kyjev nedostal k jaderným bombám v rámci vlastních a z dob Sovětského svazu velice bohatých jaderných kapacit a zkušeností. Zelenský tak zatáhl Ukrajinu do války s Ruskem úmyslně a na pokyn britské rozvědky. K takovým závěrům dochází Scott Ritter.

Zelenský výměnou za dodávky kokainu je svolný s obětováním vlastního národa ve válce, kterou prodlužuje na žádost Londýna a Washingtonu

Toto odhalení vysvětluje, kde se to bere, že prezident najednou nemilosrdně zabíjí vlastní národ v nekonečné válce, kterou nechce ukončit, do které posílá další a další Ukrajince, kteří nejen nic na frontě kvůli žádným vojenským zkušenostem nezmůžou, ale hlavně tam zahynou. Západní média se přitom usilovně snaží pomocí válečné propagandy držet obyvatelstvo v mylné představě, že ukrajinská armáda vítězí, vlastně od vypuknutí SVO na Ukrajině neslyší obyvatelé EU a USA z médií mainstreamu nic jiného, ale pravda je taková, že Ukrajina ustupuje. Pomalu, ale neustále.

Ustoupila ze Soledaru, potom z Bachmutu a o víkendu spustila ruská armáda protiofenzívu a AFU začala ustupovat už i na frontě u města Krasnyj Liman. Stejně tak ruská armáda v neděli po měsíci vytlačila ukrajinská vojska z Vremenovského výběžku, tedy z prostoru tzv. země nikoho mezi frontovými liniemi. Takhle nevypadá vítězící ukrajinská armáda. Jenže Zelenský je katem a vrahem vlastního národa, přesně jak před několika dny v bulharské Sofii mu to za zavřenými dveřmi vytmavil bulharský prezident Rumen Radev.

Ústředí britské MI6 v Londýně
Ústředí britské MI6 v Londýně

Pokud je pravda to, k čemu se ze zpravodajských kruhů dostal Scott Ritter, potom Volodymyr Zelenský bude po válce zřejmě postaven před válečný tribunál a bude zastřelen jako vlastizrádce, který posílal jako agent MI6 ukrajinské občany na smrt do války a za tuto práci bral od MI6 platby v podobě dodávek kokainu. Uvnitř ukrajinské armády musí být každému jasné, že Ukrajina nemůže válku vyhrát, ale může v dlouhé válce poslat na smrt prakticky veškeré ukrajinské obyvatelstvo, minimálně pokud jde o muže.

Není divu, že evropská města jsou přeplněna ukrajinskými uprchlíky v podobě celých rodin, včetně mužů jako otců rodin a jejich synů, protože kdyby zůstali na Ukrajině, agent MI6 v roli prezidenta by je už poslal na smrt do Bachmutu, Soledaru, Ugledaru, Avdějevky, Marinky, prostě do nějakého velkokapacitního ruského masomlýna, kde se mele ukrajinské maso na příkaz kokainem posilněného agenta Zelenského.

Ukrajina čelí genocidě ve válce, kterou rozpoutal Zelenský vypovězením Minských dohod a přijetím protiruských jazykových zákonů

Na Ukrajině zůstávají jen důchodci a mladí kluci, kteří chodí na střední školu. Odvodní komise se snaží odvádět na frontu i středoškoláky a využívají k tomu zákonnou kličku. Ukrajinský branný zákon totiž umožňuje odvody 18letých Ukrajinců, ale vojenské zprávy používají tzv. ročníkový klíč. Pokud je tedy člověku 18. let v prosinci daného kalendářního roku, tak odvodní komise ho může odvést už 1. ledna toho daného roku, tedy skoro o rok dříve.

Na Telegramu jsou potom videa, jak odvodní komise vytahují kluky přímo ze školních lavic během vyučování a kluci křičí, že jim není ještě osmnáct, že až za 10 měsíců, atd. Zelenský nemá slitování s vlastním národem, protože jako agent plní pokyny MI6 k udržení chodu války na Ukrajině za každou cenu, i za cenu likvidace ukrajinského národa. A když mluvíme o Zelenském, zkuste se podívat na Fialu, který se ke svému národu chová stejným nevybíravým chováním.

Bez slitování s českým lidem, včetně důchodců. Stejně jako Zelenský bez slitování s Ukrajinci a mladými studenty
Bez slitování s českým lidem, včetně důchodců. Stejně jako Zelenský bez slitování s Ukrajinci a mladými studenty

Fiala a jeho vláda nemají žádné slitování s českým národem a dokonce ani s českými důchodci (po jejich odstranění z úřadů nedotknutelnosti by jim mělo být odměnou bez slitování zajištěno stejného zacházení), kteří byli okradeni o valorizace důchodů jen proto, aby válkychtivá Jana Černochová mohla nakoupit předražené americké stíhačky F-35 za 120 miliard korun.

Valorizace by přitom v průměru 1 000 Kč na jednoho důchodce vyšly státní kasu jen na 2,37 miliardy korun měsíčně a přibližně na 28,5 miliard za rok. Takže necelých 30 miliard pro důchodce, kteří celý život dřeli, peníze nejsou, ale 120 miliard na nákupy předražených letadel F-35 se peníze v pohodě najdou (!). A za dalších 60 miliard nakoupuje Calamity Jane 246 švédské obrněnce CV90.

Aby toho nebylo málo, za dalších 20 miliard si vyhlídla tanky Leopard. Zelenský tak podle všeho není jediný vrcholový politik v Evropě, který podepsal spolupráci s cizí rozvědkou a který teď likviduje vlastní národ ve válce, kterou sám pomohl zažehnout tím, když po nástupu do funkce prezidenta vypověděl Minské dohody, jedinou pojistku před válkou s Ruskem. Tohle je varování pro Čechy i Slováky! Takových Zelenských jsou mraky po celé Evropě. Mraky politiků, které vženou vlastní národy a státy do zničující války v Evropě bez mrknutí oka, protože jich samotných a jejich rodinných příslušníků se to týkat nebude.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!