Zelenskyj natočil podivné video, které má dokazovat, že je v Kyjevě!

09.03.2022

Video je ovšem sestříháno ze dvou různých míst a chyby studiové scény naaranžované makety kyjevské kanceláře to dokazují! Namísto uvedení data a ukázky kyjevského tisku se odkazuje jen na 12. den války a na pondělí! Kdo má postřeh, zůstane v šoku! Děsivé číslo 68 zašifrované v datech obou světových válek a ruské invaze na Ukrajinu začalo otřásat sociálními sítěmi, lidé se bojí hladomoru! Mouka a potraviny na příděl v celé EU nejsou nijak přehnané konspirace, varují odborníci z EU na udržitelný rozvoj!

Video točené televizní kamerou ve studiu
Video točené televizní kamerou ve studiu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj publikoval na sociálních sítích video, které bylo údajně natočené v pondělí večer přímo v prezidentské kanceláři v Kyjevě. Video má povzbudit morálku Ukrajinců a současně vyvrátit spekulace, že Zelenskyj je v exilu v Polsku na americkém velvyslanectví. Lidé očekávali, že Zelenskyj natočí podobné video, pokud je tedy opravdu v Kyjevě, a tím dosvědčí, že je stále s ukrajinským lidem. Formát natočeného videa je však velice podezřelý, protože se skládá ze dvou částí. První část videa v úvodu pochází z mobilního telefonu iPhone a ve chvíli, kdy Zelenskyj usedne do zeleného polstrovaného křesla v kanceláři, tak dojde ke střihu a záběry začne snímat profesionální kamera před stolem Zelenského.

https://aeronet.news/video-volodymyr-zelensky-natocil-podivne-video-ktere-ma-dokazovat-ze-je-stale-v-kyjeve-video-je-ovsem-sestrihano-ze-dvou-ruznych-mist-a-chyby-studiove-sceny-naaranzovane-makety-kyjevske-kancelare/

Ukrajinský prezident začíná video tím, že natáčí z okna noční Kyjev, divákům řekne, že je pondělí, ale bez uvedení data, potom jde chodbou do kanceláře a usedne ke stolu. Jakmile dosedne do křesla, dojde ke střihu na pohled z kamery před stolem. Vypadá to jako normální střih a nezdá se, že by na záběrech bylo něco podezřelého. Jenže tak tomu není. V okamžiku, kdy dojde k přestřihu na externí kameru, se již Zelenskyj nenachází v Kyjevě, ale ve studiu, které bylo jako maketa naaranžováno, aby připomínalo kyjevskou kancelář. Po střihu záběru totiž dojde k podivným změnám scény.

Zinscenovaný projev z Kyjeva byl ve skutečnosti ze studia v cizině, dokazují to scénické chyby střihu

Většina lidí si všimne, že najednou za zády prezidenta zmizí obrázek na zdi. Jenže ten je pověšen poměrně vysoko nad hlavou sedícího Zelenského, a tak obraz nemusí být v záběru kamery před stolem. To, že něco opravdu nehraje, je totiž ukryto někde úplně jinde a všimne si toho pouze pozorný divák anebo detektiv. První podivnost a nesrovnalost se týká totiž toho zeleného polstrovaného křesla.

Když totiž Zelenský do něj usedá a natáčí sám sebe telefonem, tak je možné spatřit, že zelené opěradlo křesla je na šířku opravdu velmi malé a opravdu těsné. Okraje horních rohů křesla se totiž dokonale kryjí s rameny prezidenta Zelenského. Křeslo je opravdu velmi úzké. A to není všechno. Když si prezident usedá a natáčí se iPhonem, tak si všimněte, že křeslo, na které usedá, má horní okraj opěradla prohnutý dolů do prohlubně, prostě je to klasické vykrojení horní strany opěradla.

Video točené v Kyjevě na iPhone
Video točené v Kyjevě na iPhone

Jakmile ale dojde ke střihu videa na externí kameru před stolem (foto níže), stane se zázrak. Z prohlubně horní strany opěradla křesla se stane značně a opravdu vypouklý oblouk, který sahá Zelenskému až k temeni hlavy. A všimněte si, jak mohutně křeslo povyrostlo do šířky, do stran. Opěradlo dalece přesahuje ramena prezidenta, a ten je v tom obrovském křesle skoro utopený, jak je to křeslo obrovské. Tyto detaily pochopitelně nepozorné veřejnosti snadno uniknou, protože "ovčanům" je možné z mainstreamu předhodit cokoliv, ti si nevšimnou ani slona v kredenci.

Jenže to pořád ještě není všechno. Chyba scény se netýká jen křesla, ale i pozadí. Když sebe Zelenský natáčí na mobil, tak při usedání do křesla je možné vidět, že ukrajinská vlajka se státním znakem vpravo se nachází těsně u ozdobného dřevěného soklu s pozlacenými ornamenty. Dřevěný sokl je těsně u vlajky a vlajka, jak je zavěšená, tento sokl v nižší poloze má doslova překrývat.

Jiné křeslo a zmizelý sokl, první vteřiny videa byly předtočeny v Kyjevě, zbytek pochází ze studia ve Varšavě

Když ale dojde ke střihu kamery na záběr z pozice před stolem, dřevěný sokl je pryč! Najednou prostě zmizí. Vlajka tam je, ale vedle ní není vůbec žádný dřevěný sokl. Nelze to svádět na úhel kamery iPhonu, protože u špičky vlajky je zřetelně vidět odstup dřevěného soklu od tyče vlajky, a ta vzdálenost je malá, doslova na dotek. Za vlajkou je ještě zelený sokl, který je od hnědého dřevěného soklu vzdálený sotva 10 cm.

Jenže při střihu na kameru před stolem je dřevěný sokl prostě pryč a ani dolní okraje vlajky nejsou v blízkosti jakéhokoliv soklu. Tyto drobnosti a detaily ukazují jednoznačně na podvrh. Ve studiu na americkém velvyslanectví ve Varšavě se jim nepodařilo sehnat tak úzké zelené křeslo, jaké Zelenský natočil před svojí evakuací ze své kanceláře v Kyjevě. 

Zelenský byl zřejmě Američany instruován, aby natočil narychlo záběry ze své kanceláře z Kyjeva, konkrétně z okna a potom ze své kanceláře, jak usedá do křesla. Američané dopředu počítali s tím, že Zelenskyj bude muset lidem nějak dokázat, že je v Kyjevě. A proto to video na mobil dopředu natočil před svojí evakuací. Jakmile totiž dosedne, dojde ke střihu a Zelenskyj už potom ze studia ve Varšavě komentuje aktuální události z bojiště, takže to pro tupé diváky vypadá věrohodně. Jenže je to kouzelnický trik, je to iluze. Autentický je pouze začátek videa, jak jde od okna a usedá do křesla. Během této cesty si dává pozor, aby neřekl datum. Říká pouze to, že je pondělí, ale neříká, jaké pondělí, jaké datum. Ruská agentura RIA Novosti přinesla informaci z telegramového účtu War Fakes, který si všiml, že Zelenskyj ve videu z mobilu má zřetelnou patku z vlasů, zatímco po střihu na kameru před stolem už patku zcela zjevně nemá. Zajímavé jsou i dva tajné lety z Kyjeva, které mířily do rumunského Brašova.

Na iPhonu s patkou, na TV kameře před stolem už bez patky
Na iPhonu s patkou, na TV kameře před stolem už bez patky

Teprve až poté, co sedí za stolem a jede kamera před stolem, tak uvádí, že je 12. den války. To už ale říká ze studia ve Varšavě. Zelenskyj vůbec nepředložil žádný kyjevský tisk, který tam stále vychází. A především, aby bylo možné video požadovat za autentické, muselo by celé být od počátku až do konce natočené mobilem bez střihu. To úzké zelené křeslo s prohnutím a náhle obrovské křeslo s obloukem působí při střihu pro pozorného člověka jako šok. A ten dřevěný sokl, který najednou zmizí, je prostě pro nepozorné diváky velmi těžké zaregistrovat.

Střelbu na pekárnu a zaminování únikového koridoru pro civilisty z Mariupolu hodil Zelenskyj za vinu ruské armádě, ve skutečnosti za tím stál Pravý sektor a Azov

Prezident ve videu samozřejmě šířil protiruskou propagandu a dokonce zmínil i operaci Pravého sektoru nedaleko Kyjeva, kteří do budovy staré pekárny umístili tank a kulometné hnízdo. Rusové palbu opětovali a hnízdo i s tankem podle ruské televize zničili. Ukrajinský prezident to ale obratně použil jako propagandu proti ruské armádě. A stejně tak hodil na Rusy i podminování bezpečnostního koridoru pro civilisty z Mariupolu. K tomu se včera dokonce vyjádřilo ruské ministerstvo obrany, že oddíly Azov brání civilistům v evakuaci z Mariupolu, protože civilisté jsou jediná věc, která je chrání před útokem ruské armády.

Numerologicky děsivá shoda
Numerologicky děsivá shoda

Azov proto evakuační koridor zaminoval v délce asi 2 kilometrů, takže po silnici žádné evakuační autobusy neodjely. I tento zločin herec Zelenskyj hodil na Rusy. Ano, takto se dělá propaganda. Z makety prezidentské kanceláře ve studiu ve Varšavě. Jenže na sociálních sítích se objevila ještě jedna zajímavost, ze které doslova mrazí. Někdo si totiž všiml, že když se sečtou data počátků obou světových válek a počátek ruské invaze na Ukrajinu, tak pokaždé ten součet dává dohromady číslo 68!

Ano, opravdu to tak je. Mnoho lidí se teď bojí, že tento numerologický okultní součet může předznamenávat počátek 3. světové války, protože takováto numerologická shoda je opravdu více než znepokojivá. Zatím to vypadá stále jen na lokální konflikt na Ukrajině, ale to se může změnit každým okamžikem ve chvíli, kdy tam vstoupí žoldáci ze zemí NATO. Kreml již včera znovu zopakoval, že pokud ruské jednotky zadrží na Ukrajině žoldáky ze zemí NATO, bude to Rusko považovat za aktivní invazi NATO na Ukrajinu a Rusko na to okamžitě odpoví.

Přeroste lokální konflikt na Ukrajině do 3. světové války kvůli žoldákům, kteří na Ukrajinu přijdou se souhlasem prezidentů zemí NATO? Miloši, víš vůbec, co jsi provedl?

Rusko totiž považuje žoldáky zemí NATO za plnohodnotné vojáky Severoatlantické aliance, kteří vstupují do konfliktu pod maskovací uniformou soukromého kontraktora. Podle Sergeje Šojgu, ministra obrany RF, se bude posuzovat, jestli jde o soukromé žoldáky, anebo o vojáky vyslané na Ukrajinu se souhlasem vlád, premiérů nebo prezidentů zemí NATO. Proboha, Miloši, Péťo! Co jste to provedli? Veřejná podpora abolici, že čeští žoldáci nebudou stíháni, pokud půjdou bojovat za Ukrajinu, naplňuje podporu státu žoldákům jako regulérním vojákům, vyslaným s podporou či souhlasem vlády země NATO.

Kdo jak a čím pomáhá Ukrajině
Kdo jak a čím pomáhá Ukrajině

Pokud NATO pošle Ukrajině stíhačky, ale ty budou pod ukrajinskými barvami startovat ze zemí NATO, potom by mohlo dojít k přelití války přes hranice Ukrajiny, protože Rusové by tato letiště v zemích NATO označili za základny ukrajinské armády v cizině. Přelití konfliktu přes hranice by tak opravdu potom hrozilo přerůst ve 3. sv. válku. A těch šílenců v české vrcholné politice, kteří tomu napomáhají, těch je tolik, že je opravdu na místě mít obavy.

Potraviny na příděl kvůli obilné krizi již na počátku léta?

A to zejména ve chvíli, kdy Maďarsko právě zakázalo vývoz veškerého obilí a ty samé kroky přijme zřejmě i Rusko a Ukrajina. Odborníci z EU na udržitelný rozvoj už dokonce varují, že není vyloučeno, že pokud by konflikt na Ukrajině pokračoval a nepodařilo by se tak na ukrajinských polích zasít anebo sklidit obilí, pokud se týká ozimu, potom by ceny obilí a následně mouky vylétly v Evropě do astronomických výšin a zřejmě by už počátkem léta došlo na potravinové přídělové lístky, resp. elektronické kupóny, které by distribuoval stát. Došlo by tím k urychlenému zavedení bezhotovostní společnosti, protože hotové peníze by neměly v takové době žádnou hodnotu. O krizi kvůli nedostatku obilí už píší i česká média.

Válečná a potravinová krize by maximálně urychlila nasunutí prvků Total Control tak rychle, že covidová krize by proti tomu byla jen amatérským pokusem. "Pokud se konflikt protáhne - na tři, čtyři měsíce - mám pocit, že důsledky mohou být opravdu vážné," varuje Andree Defois, prezidentka poradenské skupiny Strategie Grains. "Pšenice bude muset být na příděl." "Nebudu odhadovat, co by se mohlo stát, (ale) klidně bychom se mohli dočkat rekordních cen," říká Arlan Suderman, hlavní komoditní ekonom společnosti StoneX. A připočtěte k tomu dva šílence u moci v ČR (Zeman a Fiala), kteří si notují a podporují vysílání českých žoldáků na Ukrajinu, a máte recept na takovou krizi v Evropě, kterou kontinent za dobu své existence nepoznal.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!