Vrah Duginy musí být přivezen do Ruska

30.08.2022

Vražedkyně Darji Duginy, Natalie Vovk, by měla být vydána orgánům činným v trestním řízení k soudnímu procesu. V opačném případě budou mít ruské speciální služby morální právo ji odchytit na území kterékoli hostitelské země a dopravit ji do Moskvy po vzoru Mosadu.

V rozhovoru s izraelským novinářem Alexandrem Waldmanem to uvedla jeho kolegyně z Francie Elena Kondrateva-Salgero, uvádí PolitNavigator.

"Osud, který čeká tuto občanku Ukrajiny, která spáchala tu ohavnou a nesmyslnou vraždu, nelze v žádném případě závidět. Nepřála bych to žádnému, ani nejzarytějšímu nepříteli. Protože, jak chápete, tento člověk je odsouzen k záhubě, pokud je to vůbec člověk, pro mě to člověk není. Je opravdu odsouzena k záhubě, protože kdo ji najde rychleji - její vlastní (ukrajinské) speciální služby, které ji zlikvidují, aby nemluvila, nebo nějací osamělí mstitelé, ale určitě se to stane. Osobně přeji této ženě stejný osud, jaký potkal Eichmanna (nacistického zločince Adolfa Eichmanna, organizátora holocaustu, který byl v roce 1960 unesen izraelským Mosadem z Argentiny a odvezen do Izraele, kde byl popraven).

Plně a zcela schvaluji takový postup, kdy není možnost jednat jinak. Pokud se "demokratické" země, nebo země, které se za ně považují, bojí vydat tuhle vraždící občanku, pokud je na jejich území, považuji tento způsob za nejspravedlivější a nejrozumnější, jak ji dostat před spravedlivý soud, pokud ji, jak už jsem szmínila, nenajdou dříve její vlastní speciální služby, které ji, jak se dá předpokládat, zlikvidují," řekla Kondratjeva-Salgero.

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!