Výbušné video z Buči: ukrajinští vojáci aranžovali mrtvá těla

07.04.2022

Video: Ruská televize odvysílala záběry z masakru ruských výsadkářů při jejich odsunu z Kyjeva, jedním z hrdlořezů je bývalý bodyguard a přítel gruzínského ex-prezidenta Saakašviliho! Podřezaní ruští zajatci měli ruce svázané bílými páskami, stejně jako některé oběti v Buči! Hotel Hilton v Polsku vyhazuje z pokojů ukrajinské uprchlíky, kteří si nedají pozor na ústa a říkají pravdu o tom, kdo střílí na paneláky v Charkově!

Každý den začínají na Kyjev a jeho západní loutkovodiče a instruktory vyplouvat podvrhy a důkazy o zfalšování celé události v Buči s cílem obvinit Ruskou federaci z genocidy. Lidskoprávní organizace byly dnes ve středu upozorněny na výbušné video, odvysílané v neděli 3. dubna, které zachycuje vojáky ukrajinské armády na ulici v Buči během naprosto nevídané scény, kterou asi jen tak v životě nespatříte.

Vojáci pomocí lan tahali po silnici mrtvoly a umisťovali je doprostřed silnice, aby filmové a televizní štáby, které již byly objednány a byly na cestě, měly dokonalé a velice sugestivní a efektní záběry na mrtvoly. Video bylo publikované ukrajinským portálem Freedom UA v neděli 3. dubna ráno v čase 9:35 a není jasné, jestli jde o záběry natočené v ten samý den ráno, anebo jde o záběry ze soboty, pátku, nebo třeba už z 31. března.

VIDEO: Tahání těl doprostřed silnice v centru Buči

Každopádně děsivé záběry nepotřebují komentář a je z nich patrné, že vojáci aranžují těla doprostřed silnice, ale rovněž i k okrajům silnice. Nejde přitom o odminování těl, protože to se provádí převalením těla na bok, nikoliv tažením přes celou silnici. Po úniku tohoto videa na internet se ukrajinská vláda snaží video níže zlehčit právě tvrzením o odminování těl, jenže vůdce Zelenský zjevně neví, že odminování nastražených těl se takto ani náhodou neprovádí, což ví každý, kdo byl někdy na vojně a prošel instruktáží o zaminovaných tělech. Nemluvě o tom, že s těly je manipulováno na asfaltové silnici.

Všechna 4 videa na tomto odkazu:

https://aeronet.news/video-vybusne-video-z-buci-zachycuje-dukaz-jak-vojaci-ukrajinske-armady-aranzovali-na-silnici-mrtva-tela-pomoci-lan-je-tahali-doprostred-silnice-aby-byl-umocnen-efekt/

Těla se odminují podvlečením lana pod rameno a překulením těla na bok. Pokud je pod tělem mina, není třeba ani tělo překlopit, jen stačí lehce nadzvednout, mina automaticky po lehkém nadzvednutí těla detonuje. Video, které vidíte nemá s odminováním těl naprosto nic společného! To by byla sebevražda pro toho vojáka na videu. Těla se totiž zbavují min lany dlouhými alespoň 30 metrů z bezpečnostních důvodů pro případ exploze miny pod tělem. Na videu vidíte, že lano 30 metrů rozhodně nemá a v případě exploze by to voják na videu schytal přímo do obličeje. Nevěřte proto naivním pokusům nevojáků vysvětlit děsivé záběry na videu výmluvami o odminování těl. Těla se při odminování nevláčí, ale jen lehce nadzvedávají!

Dotaz na odborníka

Naše redakce se obrátila na našeho kolegu lékaře, zda-li by nám mohl vysvětlit ze svého pohledu, co vidí na záběrech on, tedy z pohledu lékaře. Zajímalo nás totiž, proč vojáci ukrajinské armády nerozmisťovali těla normálně, tedy tak, že by mrtvoly chytli za nohy a odvlekli je na požadované místo na silnici. Bylo by to přece jednodušší, rychlejší a prostě mnohem snazší. Proč tedy to vlečení lanem? Lékař po zhlédnutí videa konzultoval záběry ještě s kolegou patologem, kterého záběry rovněž zaujaly, a právě on vyslovil jednu a celkem logickou hypotézu.

Ta těla byla možná vyzdvižena z hromadných hrobů, které místní nemocnice v Buči vyhloubila na pozemku místního kostela už počátkem března. O tom přinesl web Aeronet reportáž již v úterý, určitě video zhlédněte. Patolog vyslovil názor, že ta těla jsou už možná měsíc stará a manipulace s nimi je už nebezpečná, těla jsou ve vysokém stupni rozkladu a vojáci se štítí jich dotýkat. Během manipulace z těl totiž vytékají tělní a hnilobné tekutiny s extrémním zápachem a vysokou infekčností. To právě může být důvod použití těch lan.

Aranžování mrtvol na silnici v Buči ukrajinskou armádou. Odkud pocházela těla?

Takto páchnoucí těla rozhodně nemohla ležet na ulici ani pár hodin, natož mnoho dní po odsunu ruské armády. Takový puch by zalarmoval veškeré obyvatelstvo v okolí. Kromě toho, těla by začali okusovat toulaví psi, kterých v Buči v důsledku války je opravdu velké množství, volně běhají po ulici. Je tedy velice pravděpodobné, že těla byla exhumována z těch hromadných hrobů na půdě místního kostela v Buči, kam nemocniční personál již od počátku března pohřbíval zemřelé neidentifikovatelné pacienty. Tyto mrtvoly potom bylo třeba po městě rozmístit, naaranžovat. A tímto úkolem byli podle všeho pověření ukrajinští vojáci. 

V Buči tak lze oběti rozdělit v podstatě do dvou skupin: Jednou skupinou jsou oběti, zastřelené ukrajinskými začišťovacími jednotkami, které střílely na civilní obyvatele, kteří si po odchodu ruské armády zapomněli sundat bílé pásky z rukávů, což byl předtím signál pro Rusy, že jsou civilisté a nemají na ně střílet. Druhou skupinou jsou zemřelí pacienti místní nemocnice, pohřbení u kostela v hromadném hrobu. Rozmisťování těl probíhalo podle všeho tak logicky, jak je to jen možné, a jiný způsob ani nepřipadá v úvahu.

Mrtvoly byly vyzdviženy z hromadných hrobů u kostela v Buči nebo z jiného místa, těla byla vyložena z pytlů na korbu náklaďáku, a ten těla rozvezl, zřejmě v noci, podél té inkriminované silnice, kterou natočily filmové štáby. Datum rozmisťování těl mohlo proběhnout kdykoliv, počínaje už 31. březnem, tedy den po odsunu ruské armády. Těla byla z nákladní korby shazována podél silnice, tedy na obě strany silnice a vojáci je poté, pro vyšší produkční hodnotu a efekt, pomocí lan umisťovali do lepších pozic, doprostřed silnice, blíže ke středu silnice, nebo naopak dále od silnice na chodník atd. A protože těla byla opravdu v rozkladu, vojáci použili lana. Dává takový scénář smysl?

VIDEO: Ruská televize mluví otevřeně o masakru ruských válečných zajatců a o brutální provokaci Západu s cílem obvinit Rusko z genocidy - stejně, jako Západ chtěl obvinit v Sýrii Bašára Asada

To nechám na vás, každý si musí ujasnit sám, jestli větší smysl dává tento popsaný scénář, anebo naopak oficiální příběh médií o vraždících Rusech, kteří když odjížděli z města na základě dohody vyjednavačů v tureckém Istanbulu, zuřivě stříleli na obě strany silnice a stříleli do lidí s bílými páskami, hlava nehlava, některým stihli narychlo ještě svázat ruce za zády, a to všechno ve chvíli, kdy ti lidé šli s nákupními taškami a nesli si potravinové balíčky, které jim před tím vojáci ruské armády rozdávali!!!

Sami si musíte ujasnit, která z těchto variant má hlavu a patu. A musí si to ujasnit i poslanci SPD, kteří skandálně v úterý hlasovali v poslanecké sněmovně v Praze pro usnesení, odsuzující Rusko za maskar v Buči. Ruská televize v úterý odvysílala komplexní reportáž o provokaci v Buči a odvysílala i záběry z brutální popravy ruských zajatců na dálnici u Kyjeva. Jeden z hrdlořezů byl už identifikován jako bývalý bodyguard a přítel gruzínského ex-prezidenta Saakašviliho.

Ruská televize ale upozornila na hrozivou shodu, že podřezaní ruští výsadkáři mají svázané ruce za zády bílými páskami úplně stejně, jako mnohé mrtvoly podél silnice v Buči a na dalších místech. Tohle je rukopis ukrajinských nacistů. Rovněž se ukázalo, že komando ukrajinské obrany Kyjeva, nazvané Boatsman Boys, je vedeno uprchlým Rusem, který je v Rusku stíhán a utekl na Ukrajinu a nyní vede komando, bojující na straně ukrajinské armády.

Právě jeho tým dostal příkaz střílet i na lidi, kteří nemají ukrajinské modré pásky na rukávech. Rusko se zkrátka stalo obětí další promyšlené provokace a Moskva měla vědět, že k tomuto dojde, jakmile se začne odněkud stahovat. Stažení vojsk je vždy nejlepší příležitostí na daném území zinscenovat podvrh genocidy a obvinit z ní právě odsunutou armádu. Tohle Moskva opravdu nedomyslela, protože Buča může být jen první z celé dlouhé řady chystaných provokací.

VIDEO: Polský hotel Hilton vyhodil ukrajinskou uprchlici, protože lidem vyprávěla, co zažila v Charkově

Situace se ale komplikuje už i pro ukrajinské uprchlíky v Evropě. V úterý unikly záběry z Polska, kde hotel Hilton vystěhoval ukrajinskou uprchlici, a to kvůli tomu, že místním novinářům a zaměstnancům hotelu vyprávěla svoji anabázi a útěk ze svého bytu z Charkova.

Žena popisovala, jak rozmístěné jednotky ukrajinské armády uvnitř města mezi paneláky obracely v noci kanóny a děla proti vlastním bytovkám, proti vlastním lidem, aby ráno ukrajinská média mohla do západních médií hned telefonovat, že ruská armáda v noci útočila na civilní objekty v Charkově.

Tohle se opakovalo každou noc a žena se nakonec rozhodla uprchnout z města a dostala se do Polska. V Polsku jí ale nikdo nevěří a Hilton se jí rozhodl zbavit. Nacifikovaná manažerka hotelu se ženě navíc posmívala, že šíří dezinformace, a že má táhnout z Polska pryč a má následovat loď tzv. ruského světa. O takové hosty prý Hilton nestojí. Ukrajinská uprchlice tak nakonec poslala manažerku kamsi, ale video z Polska ukazuje stupeň nacifikace, který se brzy rozšíří po celé Evropě.

Česká republika se postupně politicky posunuje směrem k nacismu, který začne ovládat všechny úrovně společnosti a orgány státní správy, nacifikace přejde do odvětví služeb, jako jsou právě hotely, postupně se nacifikace přelije do školství a do pracovně-právních vztahů. Křivá záda v politice jsou počátkem nacifikace, protože usnesení proti Rusku, odsuzující vraždění ukrajinských občanů v Buči ruskou armádou, pro což neexistuje dosud žádný důkaz, kromě tvrzení a řevu komedianta Zelenského, je pouze dalším důkazem rozvratu právního státu, který by nikdy neměl přijímat usnesení a politické kroky bez prošetření, bez odborného vyhodnocení, bez odpovídajícího procesu zákonnosti.

Český parlament se změnil v Reichstag střihu konce 30. let minulého století

Jenže po 25. únoru 2022 již v ČR zákonnost neexistuje. Vláda Petra Fialy jako mafie dala příkaz k zablokování svobody slova na opozičních webech, zakázala vlastním občanům rozhodovat se, co chtějí číst, a tím byla nastartována fáze demontáže zbytků demokracie po roce 1989. Najednou už není potřeba vyšetřování, hledání důkazů, není potřeba nic, Rusko je prostě vinno, Rusko je odsouzeno, Rusko bude čelit dalším sankcím a o pravdu už nikdo z vlády a ani z parlamentu nestojí. Dokud tam byl Lubomír Volný a Marian Bojko, tak alespoň oni dva za tou pravdou stáli. Dnes už nikdo. Hotovo. Vymalováno. Spalte Ústavu i Listinu.

Usnesení o odsouzení Ruska za masakr v Buči
Usnesení o odsouzení Ruska za masakr v Buči

Protože dnešní sněmovna je plně sněmovnou ve službách americké CIA a britské MI-6. Všechno, co se vymyslí v Londýně a ve Washingtonu, že se udělá a sehraje proti Rusům na Ukrajině, pod to všechno se hbitě a bleskurychle podepíšou i čeští poslanci. Jednomyslně, tedy s výjimkou těch, kteří se pro jistotu nepřihlásili a hlasování se nezúčastnili, protože tak nějak tuší, že až uběhne čas, že to hlasování se vrátí jako bumerang a všichni ti, kteří zvedli ruku, budou mít velký problém. Takže zatímco na Ukrajině vojáci pomocí lan aranžují mrtvoly, Česko poslalo na Ukrajinu humanitární tanky a transportéry pro podporu ukrajinské armády v rozhodující bitvě o Donbas. Drang nach Osten, Herr Fiala! Drang nach Osten!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!