Vypnout topení nestačí, Němci se mají přestat i sprchovat! 

21.04.2022

Každý běžný Němec musí přispět svým dílem k porážce Ruska! Po vypnutí topení mu tamější politické elity a média začínají doporučovat i přestat se sprchovat! Marná sláva, i k ohřívání vody je potřeba ruský plyn, a tak je třeba německým gojům vysvětlit, že sprchování není vlastně potřeba.

V deníku Bild se na téma úspor energií rozhovořil ministr hospodářství Robert Habeck (Zelení). Podle něj by se Němci měli přestat často sprchovat. Prý se kůže dokáže očistit sama! Na jeho podporu v deníku vystoupil i dermatolog Yael Adler (typicky německé jméno, že), který dokonce prohlásil, že po 3 týdnech, kdy se člověk nebude sprchovat, se začnou objevovat samočistící procesy kůže!

Škoda, že tento "německý" dermatolog už neříká, jak bude člověk bez běžné denní hygieny vypadat, zapáchat, zda bude pořád stejně zdraví. atd. Je totiž patrné, že podobné nápady budou mít mimo jiné obrovský dopad na zdraví populace. Vždyť i malé dítě ví, že časté mytí (nejenom rukou) naopak zdraví pomáhá chránit!

Již dříve němečtí politici doporučovali Němcům snížit si teplotu v bytě na 15 stupňů a vzít si svetr a vaťáky. Vše podle hesla, kdo topení zapíná, podporuje Putina!

Podobné nápady ale zcela zapadají do plánu globálních finančních elit, které chtějí Evropany technologicky vrátit na úroveň 18. století. To si také lidé doma moc netopili a také se málo myli. Jen by si gojové měli včas uvědomit, že v té době byl průměrný věk kolem 45 let! Byla to právě veřejná hygiena, která spolu s lepší stravou a lékařskou péčí napomohla nevídanému prodloužení života běžné populace v dnešních časech. Jenže pro současné globální finanční samozvané vyvolené elity nejsou Němci (Češi, Slováci...) lidé a tak je rádi zlikvidují, aby jim neujídali zdroje. 

Nechají si to evropské národy líbit, nebo v sobě opět objeví duši bojovníka?

Zdroj: ceskavec.com

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!