Wagnerovci chtějí do bojových operací v Polsku

24.07.2023

Alexander Lukašenko v Petrohradu odhalil, že Wagnerovci na něj tlačí, aby je pustil k bojovým operacím v Polsku! Jejich cílem je Varšava a překladiště zbraní NATO v Rzeszówe!

Je to vůbec poprvé, kdy došlo k veřejnému přiznání plánů PMC Wagner k rozvinutí záškodnických operací na území členské země Severoatlantické aliance! Co se stane, až Wagnerovci vtrhnou do Polska a Kreml prohlásí, že od okamžiku "puče" z 24. června je již nemá pod kontrolou a byli z Ruska vyhoštěni? Lukašenko možná netuší, do čeho se nechal uvrtat!

Běloruský prezident Alexander Lukašenko se sešel v letním sídle ruského prezidenta v Petrohradu v Konstantinovském paláci s Vladimirem Putinem a mluvili spolu především o situaci na Ukrajině, o vzájemných vztazích obou svazových zemí, ale dostalo se i na informace o Wagnerovcích. Lukašenko prohlásil, že PMC Wagner po něm chce, aby je pustil na "zájezd" do Polska, že chtějí do Varšavy a do Rzeszówa, což je hlavní překladiště zbraní NATO ve východním Polsku, nedaleko ukrajinských a běloruských hranic. Lukašenko svým žoviálním způsobem vylíčil, co mu Wagnerovci říkají a přímo zaznělo, že Wagnerovci kontrolují, co se děje v zákulisí.

Video: https://aeronet.news/video-alexander-lukasenko-v-petrohradu-odhalil-ze-wagnerovci-na-nej-tlaci-aby-je-pustil-k-bojovym-operacim-v-polsku-jejich-cilem-je-varsava-a-prekladiste-zbrani-nato-v-rzeszowe/

Lukašenko prohlásil, že Wagnerovce drží v centru v Bělorusku, a že je nechce přesunout do Polska. Avšak na straně druhé požádal Putina, aby znovu zhodnotil otázky podpory pro Bělorusko v otázce západní Ukrajiny, kam proudí nejen zbraně z Polska, ale odkud do Běloruska proudí i záškodníci z řad běloruské opozice vycvičení na západní Ukrajině. Ano, casus belli! Moskva a Minsk potřebují záminku pro otevření severní fronty z Běloruska proti Ukrajině, a tou záminkou jsou výcviková střediska pro běloruskou opozici, která jsou financována ze zemí NATO, a jejím cílem je provedení státního převratu příští rok v souvislosti s parlamentními volbami v Bělorusku. Běloruská opozice se pokusí provést státní převrat pomocí jednotek a oddílů vycvičených na západní Ukrajině.

Wagnerovci chtějí táhnout do Polska

Lukašenko proto přijel do Petrohradu, aby před kamerami oficiálně požádal o pomoc v této věci, tedy o pomoc proti západní Ukrajině a proti těmto výcvikovým centrům. Ta krátká pasáž o Wagnerovcích a o tom, jak Lukašenka prosí o povolení k invazi do Polska, nebyla myšlena jako vtip, ale jako pretext a varování kolektivnímu Západu, že Rusko už teď nemá Wagnerovce pod kontrolou, protože teď už je kontroluje jiný stát a jiná mocnost, a to Bělorusko! Otázkou teď je, jestli si Lukašenko uvědomuje, do čeho se nechal navrtat. Před několika týdny jsme o tomto scénáři už psali, že přesně k tomuto může dojít, že Wagnerovci mají za úkol zahájit sabotáže uvnitř Polska.

Wagnerovci cvičí běloruskou armádu v používání dronů
Wagnerovci cvičí běloruskou armádu v používání dronů

Ale Rusko v té době už nebude moci být za činnost PMC Wagner odpovědné, protože Kreml bude argumentovat, že od 24. června, kdy proběhl pokus o "puč" Wagnerovců, již nemá Moskva nad Wagnerovci kontrolu. Odteď jednají solitérně sami za sebe, protože došlo k jejich vyhoštění z Ruska a od toho okamžiku za ně zodpovídá výhradně a pouze ta země, která je oficiálně k sobě pozvala!

A to je Bělorusko a Alexander Lukašenko! Doufám, že už chápete, co se nám to tady najednou odhaluje. Wagnerovci musí být zbaveni spojení s Kremlem, aby v očích mezinárodního společenství už nikdo nedával rovnítko mezi Prigožina a Putina, protože Wagnerovci mají nový úkol, a to jsou sabotážní operace uvnitř NATO, konkrétně Polska.

Operace PMC Wagner sídlících v Polsku již nebude možné po událostech z 24. června dávat do souvislosti s Kremlem

Jakmile k tomu dojde, kolektivní Západ začne okamžitě řešit, kdo vlastně operuje na území aliance, jestli došlo k vpádu ruských vojsk na území NATO. Jenže bude zjištěno, že jde "jen" o Wagnerovce, které Vladimir Putin teatrálně nechal z Ruska vyhostit, i když potom tajně o 5 dní později po puči se s Prigožinem a veliteli PMC Wagner sešel v Kremlu na tajné schůzce.

Západ bude mít najednou velké dilema a velký problém položit rovnítko mezi PMC Wagner a Kreml, protože ten přece už s Prigožinem nemá nic společného, ne? To jsou přece už nepřátelé, jak píšou na Telegramu ruské a pro-ruské kanály, že? To samé prohlásí Kreml, že za údery Wagnerovců na polská překladiště nestojí, protože Wagnerovci se pokusili v Rusku o státní převrat, Rusko je vyhostilo a teď za ně zodpovídá Lukašenko! Tam se obraťte, řekne Kreml kolektivnímu Západu.

Plány milují ticho – Šedá zóna
Plány milují ticho – Šedá zóna

NATO nebude moci kvůli pučistům od Wagnera vyhlásit Rusku válku, ani když Wagnerovci zahájí v Polsku operace proti NATO. Americká CIA by potom musela přiznat, že její informace byly mylné, že celý ten puč v Rusku z 24. června byl zinscenovaný, aby se Rusko zbavilo zodpovědnosti za to, co Wagnerovci o pár týdnů či měsíců později začnou provádět v Polsku! K tomu nedojde, CIA omyl nepřizná, ani to, že naletěla ruské rozvědce a zpravodajské hře o tzv. puči Prigožina proti Putinovi. Představte si ten šok na západě, jak vyhodnotit situaci, kdy Wagnerovci začnou útočit na překladiště NATO. Koho z toho budou obviňovat?

Přitom dosud Západ tvrdil, že Wagnerovci chtěli svrhnout Putina a stáli proti němu, takže je nechal vyhnat z Ruska a teď za ně už Rusko neodpovídá! Panečku, najednou to do sebe zapadá tak dokonale, až z toho mrazí. A nezapomeňte na Prigožinův výrok, že "plány milují ticho" a přesun do Běloruska skutečně není dovolená a nejde ani o nějaký výcvik běloruské armády, ke kterému by bylo potřeba do Běloruska přesunout 50 000 operátorů Prigožinovy soukromé armády.

Zinscenovanému puči uvěřil celý kolektivní Západ, takže cokoliv nyní provedou Wagnerovci, už nebude moci být dáváno za vinu Rusku

Z těchto informací se dá odvodit, že Kreml má nachystaný naprosto neuvěřitelný, ale přitom zcela logický plán na přenesení války z Ukrajiny do zemí NATO, nejprve do Polska, což má za úkol ukončit dodávky zbraní Ukrajině a rovněž nastartovat lidové protesty a nepokoje proti polské, české a slovenské vládě za podněcování války na Ukrajině. Pokud začnou probíhat vojenské operace "pučistů" od Wagnera v okolí Rzeszówa, dojde k přelití války z Ukrajiny do NATO se vším všudy.

Jenže Rusko s tím nebude mít oficiálně naprosto nic společného. Celý svět prostě uvěřil tomu, že Prigožin chtěl svrhnout Putina, věří tomu i stupidní a tupé telegramové kanály ruských a bohužel i v Evropě pro-ruských bloggerů, tvrdí to spolu s nimi i CIA, tvrdí to Pentagon, tvrdí to všechna západní i ruská hlavní média, takže nikdo nebude moci ukázat prstem na Kreml a Putina, až Wagnerovci přivezou housličky do Polska a začnou obsazovat západní Polsko. V té chvíli to bude solitérní operace Prigožina, který zešílel, a proto se jako první se od něj distancuje Kreml, přesně podle plánu!

Proto nedošlo k zatčení Putinova kuchaře, když se jako na podnět Lukašenka zastavil se svým konvojem vojáků 200 km před Moskvou. Proto došlo 5 dní po tomto konvoji k tajné schůzce P&P v Kremlu. Proto se Prigožinovi nestalo nic, ale za to byl v pátek zatčen největší kritik Jevgenije Prigožina, Igor Strelkov – Girkin, který o něm neustále psal jako o pučistovi a o zrádci. Jeho příspěvky na Telegramu už prostě narušovaly plány Speciální vojenské operace.

Prigožin tak tlačí na Lukašenka, aby ho nechal zahájit vojenské operace v Polsku, zatímco naivní a konceptuálně ne příliš bystrý Strelkov teď sedí ve vazbě. Kdyby se jen trochu zamyslel nad procesy v Kremlu, nad tím, proč členové Zlaté pagody nikdy nejdou proti sobě, ale vždy pracují na nějakých plánech, které milují ticho => utajení, tak by teď neseděl v díře. Jenže má to ještě jednu dějovou osu, která je skrytá na konci. Kdo ponese zodpovědnost za vtrhnutí PMC Wagner do země NATO?

Plánem Kremlu je přenesení války z Ukrajiny dovnitř zemí NATO za pomoci žoldáckých jednotek, se kterými se Kreml "rozešel" ve zlém za přítomnosti kamer a médií

Jisté je jen to, že Rusko zodpovědnost neponese. Může ji však nést teoreticky Lukašenko, kterého Západ obviní, že na svém území poskytuje přístřeší a ochranu teroristické organizaci, a proto Západ na Bělorusko uvalí sankce stejného rozsahu, jaké byly uvaleny na Rusko. Tím dojde k totálnímu přimknutí a připoutání Běloruska k Rusku, protože Lukašenko už nebude moci sedět na dvou židlích, na východní a západní současně. Proč Vladimir Putin souhlasil a rozmístil jaderné taktické rakety Iskander-M na území Běloruska? No přece proto, aby země NATO po zahájení operací Wagnerovců v Polsku nevtrhly do Běloruska pod záminkou, že tam Lukašenko přechovává tábory Wagnerovců!

Vladimir Putin během ceremoniálu v Kremlu při předávání medailí za zásluhy v operaci v Sýrii. Úplně vpravo Dmitrij Utkin, nejvyšší velitel PMC Wagner
Vladimir Putin během ceremoniálu v Kremlu při předávání medailí za zásluhy v operaci v Sýrii. Úplně vpravo Dmitrij Utkin, nejvyšší velitel PMC Wagner

Pod stejnou záminkou v roce 2001 vtrhla americká armáda do Afghánistánu, že tam Taliban přechovává výcvikové základny Al-Kajdy, která provedla útoky z 11. září. Kdyby Afghánistán měl rozmístěné Iskandery-M, k invazi Američanů by nikdy nedošlo! Jak se zdá, Kreml už se rozhodl, že přetransformuje Bělorusko do přesně takového Afghánistánu, kde budou výcvikové tábory PMC Wagner, které budou škodit uvnitř zemí NATO!

Naprosto geniální a přitom děsivý plán, kterému se ale nelze divit. Kreml musí prostě válku přenést do zemí NATO, aby došlo k ukončení vyzbrojování Ukrajiny a destabilizaci vlád zemí NATO. Ale musí to udělat tak, aby z toho nebyla III. sv. válka. K tomu je možné použít jen jednu sílu – Wagnerovce! Přesně ty, které nechal Vladimir Putin s velkou mediální pompou z Ruska vyhnat a se kterými Kreml odteď už jako nemá nic společného. Tedy kromě tajné schůzky 5 dní po puči. Prostě plány milují ticho.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!