Za všechnu drahotu může Putin?! Fialův rozchod s realitou!

20.09.2022

Putin snad kontroluje tržní cenu elektřiny na burze v Lipsku? A cenu plynu na burze v Amsterdamu? A cenu ropy na burze ve Frankfurtu? Putin snad nutí ČEZ, aby prodával českým domácnostem elektřinu přes burzu v Německu? Proč Fiala lže, až se mu práší od mikrofonu?

V Londýně právě pohřbívají šéfku Komise 300 a teprve potom královnu! Její rakev má zevnitř olověnou výstelku, nebude pohřbena, ale uchována!

Celý svět se v pondělí 19. 9. 2022 díval pouze jedním směrem, a to do Londýna, na pohřeb předsedkyně Komise 300 a až ve druhé řadě bývalé britské královny. Pokud se ptáte, proč se celý svět sjel do Londýna a klaní se zemřelé královně, přestože s Velkou Británií mnozí z hostů nemají aktivní vztahy, je to kvůli tomu, že Alžběta II. byla v první řadě honorární šéfkou a předsedkyní Komise 300, soukromé korporace, která má status nikým nevolené světovlády na této planetě. Měla pozici hyacintového vladaře.

O její úloze v roli komise více píši mimochodem v mé nové knize. Téměř všichni, bez rozdílu, včetně Vladimira Putina, vyjádřili nad jejím skonem hlubokou soustrast. Poklonu památce šéfky Komise 300, jejíž funkci okamžitě po její smrti převzal prstenový a hyacintový zednář, princ Charles, v roli krále. Soustrast nevyjádřili jen představitelé Íránu a Severní Koreje. Hyacintovými šlechtici se označují ti, co spojili svůj šlechtický rod se službou jednomu ze dvou vyvolených domů, a to Domu Sion anebo Domu Chabad.

Alžběta II
Alžběta II
Princ Charles s bývalým vrchním britským rabínem Lordem Sacksem a s jeho nástupcem, rabínem Ephraimem Mirvisem. Král Charles III. je židozednář a hyacintový trůnní princ, nyní král
Princ Charles s bývalým vrchním britským rabínem Lordem Sacksem a s jeho nástupcem, rabínem Ephraimem Mirvisem. Král Charles III. je židozednář a hyacintový trůnní princ, nyní král

Írán označil zemřelou královnu za osobu, která skrze svoji moc (Komise 300) má na svědomí více mrtvých, než Adolf Hitler. Výrok zazněl po smrti královny v íránské televizi. Kdokoliv se klaní britské koruně, klaní se globalistům a jejich světové vládě v podobě Komise 300.

Není bez zajímavosti, že její rakev je zevnitř vyplněna olověnými pláty, protože rakev nebude a nesmí být pohřbena do hlíny, bude pohřbena v kamenném sarkofágu nad povrchem země, podobně jako její předkové. Šlechta se nepohřbívá, ale uchovává, resp. ukládá. Ukládání do olověných rakví, resp. rakví s olověnou výstelkou, je cestou, jak zachovat genetický materiál v kostech pro budoucí malechis reincarnate rituály. To platí o většině šlechtických rodů. K tomuto procesu je nutné zachovat genetický materiál v kostech a zabránit přístupu vzduchu.

Královna nebude pohřbena do země, bude uložena v olověné rakvi do sarkofágu

Před uložením do sarkofágu bude její rakev zaletována a skrze malý otvor bude pomocí vakuového kompresoru z rakve odsát veškerý vzduch. Nejedná se o mumifikaci, ale o konzervaci těla za účelem zachování DNA v kostní dřeni. Pohřbívání do země je u šlechty zakázáno, minimálně u většiny evropských šlechtických domů.

Na pohřeb šéfky komise a královny odjel do Londýna i český, raději by se mělo říkat česko-ukrajinský, premiér Petr Fiala, který předtočil své další vystoupení k českým občanům, které bylo odvysíláno v neděli. Vystoupení se týkalo zastropování cen energií v ČR a žádosti k lidem, aby šetřili energiemi.

Do podobného sarkofágu bude uložena i rakev Alžběty II. Na snímku sarkofág Alžběty I.
Do podobného sarkofágu bude uložena i rakev Alžběty II. Na snímku sarkofág Alžběty I.
Syn krále Charlese III, princ William u Zdi nářků v Jeruzalémě
Syn krále Charlese III, princ William u Zdi nářků v Jeruzalémě
Prince William přijímá Halachu a vpisuje svoje jméno do brány Klammath
Prince William přijímá Halachu a vpisuje svoje jméno do brány Klammath

Jenže ve vystoupení opět došlo k cirkusu a premiér znovu šířil už mnohokrát vyvrácenou dezinformaci, kterou Fiala neustále opakuje v domnění, že když ji bude opakovat dost dlouho, lidé této lži nakonec uvěří. Ano, premiér Fiala znovu prohlásil, že za horentní ceny energií a za drahotu může Vladimir Putin, který prý na Ukrajině bojuje zbraněmi, zatímco v EU bojuje ruskými energiemi. Opravdu nevím, jestli premiér považuje občany za nesvéprávná telata, která právě spadla z Marsu, protože pokud někdo žije v současné české realitě, tak přece ví moc dobře, že za drahé energie Vladimir Putin rozhodně nemůže.

Za všechnu drahotu okolo energií může Putin! Fiala opět dezinformoval na televizizních obrazovkách!

Řeknu to panu premiérovi ještě jednou, aby nešířil dezinformace, nebo ho v budoucnu někdo ještě zablokuje, až k tomu najde odvahu. Veškeré ceny plynu, elektřiny a ropy v Evropě stanovují soukromé burzy a nikoliv ruský prezident, pane Fialo! Právě naopak, prezident Vladimir Putin dodává smluvním partnerům ropu a plyn hluboko pod tržní cenou, šroubovanou na evropských spekulačních burzách.

To platí nejen o Maďarsku, které na základě bilaterální smlouvy s ruským Gazpromem obchází evropské burzy a nakupuje plyn přímo od ruského výrobce, čímž šetří maďarským občanům miliardy EUR. Platí to ale i o Německu, protože pokud o tom nevíte, pane Fialo, Německo nenakupuje pro své občany a podniky plyn na burzách, ale prostřednictvím přímých kontraktů s Gazpromem! Proč ČR nedělá totéž?

Video: https://aeronet.news/video-za-vsechnu-drahotu-muze-putin-nedelni-teatralni-vystup-petra-fialy-na-ceskych-televizich-opet-prokazal-premieruv-rozchod-s-realitou-putin-snad-kontroluje-trzni-cenu-elektriny-na-burze/

Na burzu do Amsterdamu jde pouze ten plyn, který někdo od Rusů koupí, ale nedokáže ho spotřebovat, a tak jej odprodá na burze v Amsterdamu. A protože nikdo z politiků, pane Fialo, nechce v EU nakupovat přímo od Ruska, tak všichni se jako pokrytci tváří, že nenakupují ruský plyn, ale potom jdou a nakoupí za horentní ceny mnohokrát předražený plyn na burze v Amsterdamu, který ale pochází z Ruska (!), protože někdo z evropských odběratelů měl přebytek plynu nebo výpadek odběratelů a potřebuje se plynu zbavit. V lepším případě. V horším případě má někdo kontrakt s Gazpromem za nula nula nic, ale plyn automaticky pošle na burzu do Amsterdamu a tam spekulační cestou šroubuje cenu pro koncové odběratele, kterými je právě Česko. Teď mi řekněte, co s tím má společného Putin? To děláte, pane premiére, z občanů blázny?

Za enormními cenami elektřiny v Evropě může německý průmysl, který vykupuje v celé Evropě veškerou elektřinu!

Proč je elektřina v Evropě drahá, pane premiére? Protože Putin zvyšuje její cenu? Putin dováží do Evropy elektřinu? Proč lžete? Důvodem drahé elektřiny je sebevražedná energetická politika Německa za posledních 30 let! Německo postupně vypnulo všechny své uhelné a později i jaderné elektrárny, a protože větrníky a fotovoltaika nevyrobí ani omylem tolik elektřiny, co Německo potřebuje, tak padlo rozhodnutí, že se elektřina bude vyrábět pomocí spalování levného ruského plynu v přestavěných uhelných elektrárnách, kde se bude místo uhlí spalovat ruský plyn. Německý průmysl, pane premiére, spotřebuje za 1 pracovní den tolik elektřiny, kolik celá Evropská unie spotřebuje na svícení a domácí spotřebu za celý měsíc! A tuto obrovskou spotřebu energie držel v chodu ruský levný plyn! Nic jiného, jenom ruský plyn!

Co si musí asi myslet Vladimir Putin o blábolech Petra Fialy?
Co si musí asi myslet Vladimir Putin o blábolech Petra Fialy?

Po americké intervenci na Ukrajině s šíleným nápadem zatáhnout banderovskou nacistickou juntu v Kyjevě do členství v NATO proti Rusku došlo k invazi Rusů na Ukrajinu a Německo spáchalo energetickou sebevraždu v přímém přenosu, když nezprovoznilo pro Německo nepostradatelný Nord Stream 2, když už minulý rok Nord Stream 1 pro potřeby německého průmyslu po skončení covidové krize evidentně nestačil pokrýt poptávku. Proč rostly ceny elektřiny už vloni a proč vloni zkrachovala Bohemia Energy? Protože Německo po pandemii začalo jet na plné pecky a plyn z Nord Stream 1 už německému průmyslu nestačil. Německo potřebovalo další plynovod, a proto se vystavěl Nord Stream 2.

Jenže teď je všechno jinak. Evropa uvalila na Rusko sankce, že není možné udržet v provozu ani Nord Stream 1. Sama Evropa si za to může, že uvalila na Rusko sankce a ty dopadly i na ruské plynárenské dodavatele. A proto teď Německo a jeho průmysl skupuje po celé Evropě, a hlavně v ČR, veškerou vyrobenou elektřinu, protože německý průmysl funguje jako sifon, který potřebuje z celé Evropy vysát tolik elektřiny, kolik již minulý rok nedokázala pokrýt ani německá výroba elektřiny z levného ruského plynu z Nord Stream 1. To je ten skutečný důvod enormních cen elektřiny v ČR a celé EU! Takže nevěšte lidem sprosté bulíky na nos, pane premiére!

V Evropě není dostatek elektřiny pro německý průmysl a evropské domácnosti dohromady

Kromě toho, není nikomu známo, že by Vladimir Putin kontroloval polostátní ČEZ a radil mu, aby svoji lacině vyráběnou elektřinu prodával českým domácnostem oklikou za horentní sumy z německé burzy v Lipsku, kde je cena elektřiny určována víte kým, pane premiére? Chcete hádat? Německým průmyslem! Ten totiž jako smyslů zbavený vykupuje na burze v Lipsku veškeré nabídky a cena roste až do nebes, protože německý průmysl je doslova Otesánek, který potřebuje konzumovat tolik elektřiny, že bez ruského levného plynu to prostě Evropa nedokáže utáhnout.

Gerhard Schröder na počátku výstavby Nord Stream 2 podepsal první trubku plynovodu vlastnoručním podpisem. Plynovod měl zachránit německý průmysl a jeho vzrůstající požadavky po elektrické energii vyráběné z plynu
Gerhard Schröder na počátku výstavby Nord Stream 2 podepsal první trubku plynovodu vlastnoručním podpisem. Plynovod měl zachránit německý průmysl a jeho vzrůstající požadavky po elektrické energii vyráběné z plynu

Teď vám řeknu krutou pravdu: Realita je v té pozici, že buď bude mít dostatek elektřiny německý průmysl, který veškerou elektřinu v EU vykoupí, ale domácnosti v celé EU budou po tmě a ve svetrech, a to málo, co z té elektřiny zůstane v ČR, to bude jako vláda, pane Fialo, stropovat na účet státního schodku donekonečna a každý rok od této chvíle?

Anebo to bude obráceně, Evropa nebude německému průmyslu posílat elektřinu, domácnosti budou mít čím svítit, ale německý průmysl se zhroutí? A pád německé ekonomiky bude znamenat pád eura a hned po něm pád Evropské unie. K vyřešení energetické krize v EU je zapotřebí splnit dvě podmínky. Za prvé, je potřeba sehnat dostatek plynu, což se dnes nedaří a nepodaří. A za druhé, ten plyn musí být levný! Musí být splněny obě podmínky, aby energetická krize skončila.

Premiér musí být chlap a přiznat, že bez ruského plynu to nepůjde! Bez této sebereflexe energetická krize v EU nikdy neskončí

Pokud Německo nezruší sankce na Ruskou federaci a pokud Berlín neuvede do provozu Nord Stream 2, který jako jediný dokáže poskytnout ve spolupráci s Nord Stream 1 dostatek plynu pro německé elektrárny a průmysl, tak energetická krize v EU nikdy neskončí! Zůstane natrvalo, protože německý průmysl bude bojovat o přežití a bude skupovat elektřinu v celé Evropě za nejvyšší ceny, protože všechny ostatní na burze v pohodě přeplatí. A pane Fialo, dokáže česká domácnost přeplatit tržní ceny elektřiny, které spekulantům s elektřinou na burze nabízí německý průmysl? To snad nemyslíte vážně!

Chcete snad každý rok stropovat tržní rozdíl mezi českým stropem a neustále rostoucími spike hroty cen elektřiny na burze v Lipsku, které budou taženy německým průmyslem? Kde v tom vidíte Putina, proboha? Byl to snad Putin, kdo zablokoval spuštění Nord Stream 2? Byl to snad Putin, kdo za německou vládu v březnu rozhodl, že se Německo odstřihne od ruského plynu a tím se způsobí kolaps v německém průmyslu a v německé výrobě elektřiny?

Házet vinu na Putina za vysoké ceny elektřiny v ČR, která je výrobcem nejlevnější elektřiny v EU, ale vlastním domácnostem ji prodává přes burzu v Lipsku nejdráž v celé EU, je ten nejsprostší alibismus!

ČR by mohla být v produkci elektřiny nejen soběstačná, ale i nejlevnější, kdyby premiér Fiala byl chlap a provedl znárodnění ČEZu ve jménu národní energetické bezpečnosti! Namísto toho svaluje vinu na ruského prezidenta, který má s cenotvorbou ČEZu asi tolik společného, jako eskymák s písečnou bouří na Sahaře.

Kdyby neměli Putina, museli by si ho vymyslet, aby měli na koho svalovat vinu za svoji neochotu udělat něco pro obyčejné lidi, pro vlastní občany. Ať ČEZ neprodává elektřinu Čechům přes burzu v Lipsku, ale napřímo za výrobní náklady plus přiměřený zisk. Ať český stát zřídí státní podnik pro nákup plynu napřímo od Gazpromu, aby české domácnosti měly levný plyn! Ať česká vláda přestane dodávat zbraně banderovské juntě na Ukrajině! Tyto 3 kroky stačí nejen k ukončení energetické krize, ale i k ukončení války na Ukrajině!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!