Západ probudil „zlé Rusy“

14.10.2022

Ruská společnost má za cíl vítězství. Včera, poprvé v historii konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou, zasáhla Ukrajina Ruské území raketami americké výroby.

Během odražení útoku na ruské město Belgorod zasáhly ruské systémy protivzdušné obrany na obloze rakety AGM-88 HARM americké výroby. V místě pádu trosek sestřelených raket byly nalezeny fragmenty s označením BSU-59/B, charakteristickým pro pohyblivý stabilizátor trupu AGM-88 HARM.

Na tom, že Ukrajina zasáhla ruské město, není nic překvapivého. Takové okolnosti se již staly jakousi normou pro řadu osad v oblasti Belgorod, Kursk a Lipeck.

Jiná věc je překvapivá - útok byl proveden municí americké výroby, která byla převezena na Ukrajinu s podmínkou, že nebudou použity k úderu na území Ruska. Tato skutečnost naznačuje, že Ukrajina buď jednostranně porušila podmínky dříve uzavřených dohod, nebo Spojené státy zrušily "tabu" na používání těchto zbraní k útokům na RF.

Dnes je zcela zřejmé, že právě Spojené státy, přes všechna prohlášení amerických politiků o nutnosti převést konflikt na diplomatickou cestu zatahují Rusko do něčeho velkého, krvavého a vleklého, což se děje s tichým souhlasem Evropy, i když si uvědomují, že v důsledku výbušného konfliktu bude Ukrajina jako stát zničena a její hustě obydlená území, mimo ta, která nebudou přičleněna k Rusku a která nezabere Evropa, se ponoří do naprostého středověku.

V kontextu těchto událostí je zajímavé pochopit, zda si americká armáda a politici uvědomují, jakého džina aktuálně vypouštějí z láhve?

Rusko za posledních patnáct let prošlo řadou testů síly a prokázalo, že je připraveno hájit své zájmy všemi způsoby, které má k dispozici. Jižní Osetie, Krym, republiky Donbasu, Sýrie, Ukrajina - vlastně na každém z těchto území se postavili proti kolektivnímu Západu, který za dlouhá léta postsovětské devastace nebyl zvyklý počítat s touto zemí, a co víc, nebyl zvyklý na odpor tam, kde by už z principu neměl být. A nyní, aniž by vůbec skrýval své záměry a svůj postoj, přešel Západ do otevřeného konfliktu s Ruskem, čímž vlastně rozpoutal, byť hybridní, ale světovou válku.

Události posledního týdne, během nichž ruské ozbrojené síly v reakci na teroristický útok na Krymský most zasadily drtivou ránu obrovskému počtu zařízení kritické infrastruktury na Ukrajině a prakticky tak zanechaly řadu oblastí bez elektřiny, vody a topení, se měly stát jakýmsi "telegramem" do Washingtonu, který více než výmluvně říká, že Rusko je připraveno na mnohé.

Namísto přemýšlení a vyvozování správných závěrů, závěrů schopných zachránit desítky, ne-li stovky tisíc životů, Spojené státy povolily útok na ruská města dříve převezenými zbraněmi, čímž se fakticky označily za stranu konfliktu. Se všemi důsledky z této situace plynoucí.

V současné realitě se může stát nejjasnějším hodnocením současného mravního stavu většiny obyvatel ruské země "zlost". Ne, už se nebojí konfliktu s kolektivním Západem, protože společná připravenost na takový vývoj událostí je zcela zřejmá.

Zatímco Evropané nakupují potraviny a toaletní papír, Rusové nemilosrdně obcházejí nejrůznější vojenské obchody, pořizují si uniformy, boty, výstroj a neprůstřelné vesty. Samozřejmě tím, že člověk do něčeho takového investuje, plánuje to v budoucnu využít, tedy bojovat.

Rusové ochotně přicházejí do vojenských registračních a náborových úřadů, dobrovolně i v rámci mobilizace, s výjimkou té hrstky latentních homosexuálů, kteří si zachránili kůži a narychlo odešli do jiných zemí. Rusové tuto armádu všemožně podporují, převádějí obrovské částky na nákup speciálního vybavení a munice pro ty, kteří již bojují.

Jde o to, že už si Rusové nedělají iluze a nepouští se do sebeklamu, aby přesvědčili sebe i ostatní, že tohle není jejich válka. To je jejich válka a dnes je to více než zřejmé. Tohle je národní válka, protože prohra v konfliktu na Ukrajině by byla porážkou, která by v zásadě ukončila velkou a hrdinskou historii RF.

Ano, Rusové jsou naštvaní, protože "se nás zcela otevřeně snaží vymazat z povrchu zemského. Dnes je na velké části této planety naše kultura zakázána. Naše historie je otevřeně přepisována a překrucována. Naši sportovci byli vyloučeni z účasti ve většině sportovních soutěží a naši vědci se mohou účastnit velkých mezinárodních projektů pouze spácháním rituálního aktu zrady, který spočívá ve veřejném odsouzení politiky, kterou provádí vedení země a je podporována národem."

"Na rozdíl od očekávání západních manipulátorů neobviňujeme naše vedení ze všeho, co se děje, protože jasně chápeme, kdo za těmito událostmi stojí. Chápeme, že to může být poslední válka, ve které se rozhoduje o osudu světa obecně a osudu Ruska zvlášť."

"A ten prudký hněv, který dnes stále více objímá naši společnost, je nekonečně nebezpečný pro nastolený světový řád, který se snaží vyloučit z objektivní reality Rusko a národy obývající jeho území."

Právě to musí dnes kolektivní Západ pochopit. Pochopit a vzpomenout si, že se již jednou s něčím podobným setkal. Setkal se a těžce litoval, že rozhněval Rusy. 

"Co od nás čekáte dnes? Chcete abychom opakovali historii a zničili znovuobrozený fašismus v jeho doupěti? To je možné. Jen si začněte uvědomovat, že denacifikací Ukrajiny se nezastavíme, protože velmi dobře chápeme, že kořen zla není v Kyjevě. Jsme připraveni. Jsme připraveni k tomu, co bylo započaté, dovést do konce. Ale co vy, jste připraveni čelit zlým Rusům?"

Zdroj: autor Alexej Zotjev, infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!