Izraelský tisk přiznává zapojení Izraelců do války na Ukrajině 

30.03.2022

Oficiální média již přiznávají, že na Ukrajině proti Rusku bojují zahraniční vojáci - "dobrovolníci". Dokonce se začíná mluvit o jejich počtech. Ty se různí, od oficiálních "asi" 30 000, až po údaje z armádních kruhů, které už mluví o čísle 60 000 ozbrojenců. Jejich úkolem je obsluha složitějších zbraňových systémů, jako jsou bezpilotní letouny, tanky, raketomety a pak velení a dozor nad jednotkami regulérní ukrajinské armády.

Funguje to tak, že bývalí vojáci jsou najmutí "soukromou agenturou", nebo jsou aktivní vojáci oficiálně vyřazeni z armády a jdou tam jako zaměstnanci oné soukromé agentury.

Hlavními dodavateli "dobrovolníků" jsou USA, Velká Británie, Polsko, Gruzie, pobaltské státy a Izrael. Oficiálně sice Izrael zaujímá "neutrální" stanovisko, ale vojáky na Ukrajinu posílá, stejně jako zbraně prostřednictvím 3. zemí. Je to zdánlivý paradox, že se Židé bratříčkují s banderovskými antisemity. Jenže mezi ukrajinskými Židy se vždy říkalo, že za vznikem banderismu stáli vždy židovští mecenáši. Tak nebude asi náhodou, že sponzorem ultranacionalistických oddílů, jako např. Azov, jsou právě židovští oligarchové, kteří se po roce 1991 zmocnili ukrajinského průmyslu a nerostného bohatství. Navíc současný ukrajinský prezident je židovského původu a v Izraeli se o něm mluví jako o "našem" prezidentovi.

Podle všeho právě pro zahraniční "dobrovolníky" Izrael nyní otevřel na Ukrajině polní nemocnici.

Jaký je cíl této proxi války mezi Západem a Ruskem? Pro Izrael je cílem oslabit Rusko a také "vylidnit" Ukrajinu, která má - jak si plánuje část židovských kruhů - sloužit jako Izrael 2.0, kam má být časem přesunuto židovské obyvatelstvo, jimž by příliš mnoho místních obyvatel na území současné Ukrajiny překáželo. Proto se nedivte, když vám česká vláda slibuje milion Ukrajinců a říká, že už v ČR zůstanou natrvalo.

Problém je v tom, že podobná eskalace může vést k tomu, že se konflikt vymkne kontrole a dojde k použití jaderných zbraní, což by byl samozřejmě konec naší civilizace.

Izraelští "dobrovolníci" podobně (i když tajně) sloužili ve válce v Sýrii, kde si pak Izrael za odměnu připojil část syrského území (Golanské výšiny).

Zdroj: Chaim, autor žijící v Izraeli, ceskavec.com

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!