Zastavme šílence a válečné štváče!

16.09.2022

Rusové změnili na Ukrajině taktiku bojů. Co přesně se tam děje a proč, se jen těžko dozvíme. Už vůbec nelze spoléhat na naše mainstreamové zpravodajství. Jedno je jisté - Rusko přitvrdilo.

Směrem k USA a Západu zaznívají ostrá slova. Jestli si váleční štváči na Západě myslí, že porazí Rusko bez toho, aby válka překročila hranice Ukrajiny, dost hazardují.

Proto se musíme bouřit a udělat maximum pro odstranění neschopné vlády, která nás vleče do válek, které nemůžeme vyhrát. Je mi líto každého padlého vojáka - ukrajinského i ruského! Přestaňme tam posílat zbraně a přestaňme hloupě kecat. Výroky našeho kinder ministra zahraničí o tom, jak musíme Rusko klepnout přes prsty, jsou za hranou rozumu a za hranou zodpovědné diplomacie.

Zfanatizovaní rusofobové, kteří neví nic o historii soužití Ruska a Ukrajiny, kteří neví nic (protože je nezajímala osm let trvající genocida obyvatel na východě Ukrajiny), kteří jsou slepí k nelidskosti ukrajinského režimu pod vedením herce Zelenského, jsou jen podržtažkové, vlezprdelkové, poslušní mopslíci svých zahraničních páničků a proto jsou zralí na přes držku. 

Ale kdo by se vyčerpával zbytečnostmi a přesvědčoval lidi s vymytými mozky? Je třeba formovat odpor, vytvářet propojení lidí, kteří jsou schopni a ochotni vést tuto zemi sebevědomě a rozumně.

Zastavme šílence a pitomce, kteří nás vlečou do bídy a války. Je to naše velká zodpovědnost pro naše děti a vnoučata.

Přijďte na demonstraci 28. 9. 2022 - 14. hodin - Praha - Václavák

Info o demonstraci najdete na stránkách: https://www.naprvnimmiste.cz/


Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!