Zelenský očekává vojenský převrat každým okamžikem

05.12.2023

Podle uniklých zpráv očekává Zelenský vojenský převrat v Kyjevě každým okamžikem a jeho bývalý poradce už mluví o možnostech vývoje situace na Ukrajině!

Podle Arestoviče čeká Ukrajinu vojenský převrat nebo vypuknutí nového Majdanu v Kyjevě. Zelenský omlouval neúspěch ofenzívy tím, že AFU bojuje proti druhé nejlepší armádě na světě, ale viníkem ukrajinské krize je prý kromě Zalužného i Boris Johnson!

Situace v Kyjevě je hodinu od hodiny dramatičtější, protože podle posledních informací z ukrajinských sociálních sítí se prý chystá násilné sesazení náčelníka generálního štábu Valerije Zalužného z funkce, což by ale vyvolalo hrozbu vypuknutí vojenského krvavého převratu a následné občanské války, protože mezi vojáky a generály má Zalužný téměř nedotknutelný status.

Volodymyr Zelenský je ale prý přesvědčený, že Zalužný plánuje s Američany a Rusy vojenský převrat s cílem odstranit Zelenského z funkce prezidenta jako poslední překážku na cestě k mírové dohodě. Zelenský je přesvědčen, že Zalužný usiluje o jeho funkci, a proto se prý chystá Zalužného sesazení, před čímž ale varují Američané, kteří se bojí tzv. libanonského scénáře, kdy původně válka proti cizímu nepříteli (Izraeli) se transformovala do brutální občanské války v Libanonu.

Video 2x na tomto odkazu:

https://aeronet.news/podle-uniklych-zprav-ocekava-zelensky-vojensky-prevrat-v-kyjeve-kazdym-okamzikem-a-jeho-byvaly-poradce-uz-mluvi-o-moznostech-vyvoje-situace-na-ukrajine/

Přesně toto by mohlo potkat Ukrajinu, kde část ukrajinské armády by pokus o sesazení Zalužného interpretovala jako pokus Zelenského diktatury o uchopení nekontrolované moci v zemi, což by vedlo k vojenskému puči. Ten by buď uspěl a Zelenský by uprchl do azylu v USA i s rodinou, anebo by puč neuspěl a Ukrajina by se propadla do občanské války mezi podporovateli Zalužného na jedné straně, a prezidenta Zelenského na straně druhé. Zelenského pěšáci v ukrajinském parlamentu již začali pálit ostrými na Zalužného brutálními obviněními. Poslankyně Maryana Bezuglaja právě způsobila rozruch, když obvinila armádu pod vedením Zalužného, že nedokázala vypracovat žádný skutečný plán pro rok 2024.

V Kyjevě se začal hledat viník ukrajinské porážky ve válce

Je zřejmé, že tento útok je součástí boje o moc – a obviňování – mezi prezidentem Vladimirem Zelenským a vrchním velitelem Valerijem Zálužným. Ale Bezuglaja nelže, jen využívá faktů. A k ní se připojil i šéf poslanců Zelenského parlamentní frakce David Arachamia, který rovněž prohlásil, že poslanci nemají od armády žádný plán vojenských operací na rok 2024. Arachamia však zašel ještě dál a odhalil v rozhovoru pro ukrajinskou televizi 1+1, že vloni koncem března mohla válka skončit na základě mírových rozhovorů v Istanbulu.

Ale po návratu ukrajinské delegace do Kyjeva tam přijel Boris Johnson a mírovou smlouvu s Rusy zamítl, že se musí bojovat. Arachamia to neřekl jen tak do větru, chtěl tím najít viníky a veřejně je obvinit. Přesně tak, jak to řekl v rozhovoru Arestovič, že na Ukrajině se teď hledají viníci porážky Ukrajiny a těch s*aček, ve kterých se celý stát nachází po zabřednutí do nekonečné války s Rusy, a těmi viníky jsou Valerij Zalužný a Boris Johnson. Zelenský navíc začal ztrácet nervy a v neděli prohlásil, že AFU nedosáhla očekávané výsledky v ofenzívě, protože bojuje proti druhé nejlepší armádě na světě. Tou první nejlepší asi myslel americkou armádu.

Právě oni dva, Johnson a Zalužný, totiž zatáhli Ukrajinu do války, kdyže se po návratu z Istanbulu na konci loňského března Kyjev spolu s Londýnem rozhodly, že to zkusí, že nebudou s Rusy vyjednávat a zkusí Ruskou armádu na ukrajinské půdě porazit a vytlačit ze 4 oblastí Novoruska a rovněž z Krymu. Po více než roce a půl se ukázalo, že tento plán nejen selhal, ale že nedojde ani na slib toho, že USA a NATO budou Ukrajinu zbrojně a finančně podporovat tak dlouho, jak to bude třeba, protože v USA budou prezidentské volby a v Evropě už padly dvě vlády kvůli válce na Ukrajině a jejímu vyzbrojování.

V Německu by již brzy může vyhrát AfD, v Česku Babiš s Okamurou

Nejprve padla vláda na Slovensku a pár týdnů poté i v Polsku. A co se stalo pak? Ihned po nástupu nových vlád v těchto zemích došlo k zahájení blokád hraničních přechodů pro ukrajinské kamiony. Velení NATO i Brusel tuší, že pokud bude pokračovat vyzbrojování Ukrajiny, padnou vlády i v dalších zemích EU, včetně Německa, kde AfD poprvé v historii v průzkumech sahá po vítězství ve volbách do Bundestagu hned v několika klíčových spolkových zemích. To, co se stalo na Slovensku a v Polsku by mohlo potkat i Německo. Právě proto Olaf Scholz začal korigovat své výkřiky a Německo tak stále blokuje vývoz raket Taurus pro Kyjev, přestože byly slíbeny už v lednu tohoto roku, tedy skoro před rokem.

Také poslední průzkumy v ČR (podle ne až tak důvěryhodné agentury Stem) ukazují, že Andrej Babiš a jeho Hnutí ANO válcuje všechny strany pětikoalice tak, že kdyby byly volby, tak Hnutí ANO by mělo přes 33% a na druhém místě by bylo SPD se 12% hlasů a ODS by byla až třetí s cca. 11,5% hlasů. Co se to děje? Proč v Německu AfD poprvé v historii by ve volbách vyhrála nad zavedenými stranami CDU, CSU a německou SPD? Proč v ČR jsou dvě současné opoziční parlamentní strany na prvních dvou místech preferencí? Protože válka na Ukrajině skončila pro Kyjev a všechny jeho evropské spojence a evropské vládní strany fiaskem! To je přesně ten důvod!

Evropu drtí inflace a drahota kvůli tomu, že evropský průmysl přišel o ruskou krev ve svých žilách

A vědí to demokraté v USA, že fiaskem skončí Joe Biden při volbách prezidenta, pokud USA okamžitě nezastaví vyzbrojování a financování Ukrajiny. Vědí to politici v EU, v celé Evropě, a proto najednou v tichosti a v utajení se tlačí na uzavření míru na Ukrajině. Ale proč v utajení? Protože evropské vlády se zdiskreditovaly před vlastními voliči!

Tyto vlády řvaly, že budou podporovat Ukrajinu tak dlouho, jak to bude potřeba. A kdo to řval nejvíc? Minulá slovenská vláda! A skončila. A řvala to polská vláda Mateusze Morawieckého. A skončila. A řval to Olaf Scholz. A teď AfD je na cestě vyhrát volby. A řve to Fiala a jeho vláda. A průzkumy ukazují, že Babiš s Okamurou sahají po ústavní většině v novém parlamentu.

Miliardář Oleg Děripaska, majitel největšího hliníkárenského kolosu na světě RUSAL
Miliardář Oleg Děripaska, majitel největšího hliníkárenského kolosu na světě RUSAL

Válka na Ukrajině vedla k odříznutí Evropy od ekonomické krve, která ji dekády poháněla. Touto krví podniků, firem a evropského průmyslu byla ruská ropa, ruský plyn a ruské suroviny pro hutní průmysl v Evropě. Vždyť třeba veškerý hliník v Evropě, ze kterého se vyrábí bloky motorů aut, ale i plechovky pro nápoje, je ruský hliník z Uralu ze závodů podniku RUSAL Olega Děripasky. Po uvalení sankcí se tento hliník dováží do Evropy z Číny s čínskými puncovními značkami, ale jedná se o ten samý ruský hliník, který Čína odkupuje od Děripasky za ty samé ceny, které účtoval evropským firmám napřímo.

Číňan ten hliník odkoupí a do Evropy ho prodává 5x dráž, a ještě si účtuje dopravu. Američané se na sankce úplně vykašlali a odebírají od ruského Rosatomu obohacený uran pro americký jaderný průmysl a elektrárny. Za prvních 6 měsíců tohoto roku USA zdvojnásobily dovoz obohaceného ruského uranu do USA. Americké palivové tyče, které nakupuje z USA firma ČEZ, jsou v USA totiž plněny ruským uranem! Evropa si zkrátka podřezala ekonomické žíly a důsledkem je drahota, protože výrobní vstupy všeho jsou v Evropě tak vysoké, že inflace likviduje celé hospodářství EU.

Česko potichu už opět odebírá ruský plyn, ale tutlá se to všemi způsoby

Zopakuji to znovu: Všechny vlády evropských zemí, které nezastaví dodávky zbraní a peněz Ukrajině na pokračování války, dříve či později skončí a voliči je zlikvidují při nejbližších volbách. K moci se dostanou vlády, které si uvědomí, že evropská ekonomika potřebuje krev a postupně se znovu napojí na ruský plyn, ruskou ropu a ruské suroviny. Koneckonců, už teď začaly unikat informace, že do ČR koncem tohoto roku proudí celkem 30% veškerého plynu z Ruska! Ano, potichu a potají, před začátkem zimy. Ruský plyn byl odeslán plynovodem na Ukrajinu již v létě, v zásobnících čekal do října, a teď proudí do ČR.

Česko už opět odebírá plyn od Vladimira Vladimiroviče Putina
Česko už opět odebírá plyn od Vladimira Vladimiroviče Putina

V médiích českého mainstreamu se to omlouvá tím, že je to prý "ukrajinský" plyn z ukrajinských zásobníků. Ano, to je velmi hezká omluva. Máme uvěřit tomu, že za těch pár měsíců odpočinku v ukrajinských zásobnících se z něho stal zázračně ukrajinský plyn, tak určitě. Tohle pouze ukazuje, že s Rusy se už zase obchoduje. Ještě se s nimi nemluví, to není zatím dovoleno. Ale obchody už zase běží. A proto běží rozhovory o míru tajně. Politici, kteří řvali do války, nechtějí vypadat jako debilové před vlastními voliči. Taková je realita. Zelenský brzy pocestuje do Karibiku i s tou svojí vysokonákladovou krasavicí. Je to jen otázka času. Ale kdo tam poletí krátce po něm? To se nechte překvapit. A když už i rozpočtová šéfka Bílého domu prohlásila, že peníze pro Ukrajinu došly, tak si lehce domyslíte, že Zelenský už má určitě sbalené kufry.

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!