Zelenský přiletěl do Argentiny na inauguraci "magora" 

12.12.2023

Zelenský přiletěl do Argentiny na inauguraci "magora" do funkce prezidenta a namísto peněz, které očekával, dostal od něj stříbrný židovský 9ramenný svícen Menora na známku uctění Chanuky, neboť Zelenský má židovský původ!

Ten ale honem rychle svícen předal ochrance, jako by se něčeho vyděsil! V Argentině je totiž po uprchlých nacistech po II. sv. válce spousta židovských relikvií ze zkonfiskovaných majetků Židů za II. sv. války v Evropě! Milei naprosto netuší, co udělal!

Když dáte diletantovi do ruky dláto, bude z toho katastrofa. Stejně tak by se dala charakterizovat neuvěřitelná událost v Buenos Aires v Argentině, kam Volodymyr Zelenský přiletěl na slavnostní inauguraci nového argentinského prezidenta Javiera Mileiho, který je doslova posednutý a fascinovaný židovstvím a židovskou vírou, kterou studuje, ač sám není Židem a k judaismu zatím nekonvertoval.

Na slavnostním přivítání ukrajinského prezidenta mu totiž předal do ruky masivní stříbrný židovský svícen Menora jako symbol uctění Zelenského, který má heraldický židovský původ po matce i otci. Jenže Zelenský byl doslova vyveden z míry, protože už na první pohled bylo patrné, že nejde o nějakou komerční Menoru, zakoupenou někde na Amazonu, ale podle argentinského tisku jde o stříbrný svícen ze soukromé sbírky nového argentinského prezidenta. Zelenský na kameru předvedl nucený úsměv, aby neurazil, ale předtím mimo záběry bylo vidět, že tímto darem je opravdu zaskočen. Níže máte video.

Video: https://aeronet.news/zelensky-priletel-do-argentiny-na-inauguraci-magora-do-funkce-prezidenta-a-namisto-penez-od-nej-dostal-do-ruky-stribrny-zidovsky-9-ramenny-svicen-menora-na-znamku-ucteni-chanuky/

Jak zachytily kamery argentinské televize a jak se zmínili argentinští novináři, tak jde o starožitnou menoru s typickou a nepřehlédnutelnou stříbrnou patinou, která vzniká na povrchu stříbra působením kyslíku a takové artefakty v Argentině mají svůj velmi neblahý původ. Němečtí nacisté, kteří po II. sv. válce uprchli do perónovské Argentiny, si s sebou z Evropy přivezli židovské majetky zkonfiskované po Židech odsunutých do vyhlazovacích táborů.

Všechny zlaté a stříbrné předměty byly zkonfiskovány a nacisté je použili na financování svého nového začátku po válce v Argentině. Není vůbec jasné, kde ten magor Milei ten starožitný svícen sehnal, ale je dost pravděpodobné, že svícen, který daroval Zelenskému, může pocházet z Evropy z majetku nějaké židovské rodiny. Zelenský to na rozdíl od Mileiho musí vědět, protože zaražený pohled Zelenského a jeho okamžité předání svícnu do ruky ochranky naznačuje, že Zelenskému mohlo dojít, co dostal do ruky.

Zelenský dostal do ruky starožitnou stříbrnou menoru s neznámou minulostí

Svícny Menora, které lze komerčně nakoupit online na internetu, nemají žádnou zvláštní hodnotu a když je někdo koupí a daruje, tak to může být zajímavý dárek. Jenže, pokud se jedná o starý a zjevně někým dříve vlastněný svícen vyrobený z cenného materiálu jako je stříbro, může se jednat o velice nebezpečný okultní artefakt, do kterého je eugenicky vtisknutý obraz původního majitele, mnohem častěji ale celé rodiny, která svícen používala/vlastnila.

Svícny Menora mají stejnou funkci v židovských rodinách jako rodinné krucifixy na zdech v kuchyních v křesťanských domácnostech. Do těchto artefaktů se formou eugenického imprintu po dobu mnoha let vtiskává pouto s danou rodinou a z artefaktů se stávají okultní (resp. astrální) zářiče. Okultní síla artefaktu se zesiluje, pokud rodina byla věřící. Pokud došlo k vyvraždění rodiny a krucifix nebo menora jsou potom zpeněženy a prodány, potom třeba i darovány, dojde k děsivému vlivu na příjemce artefaktu a jeho rodinu.

Zelenský převzal svícen od Javiera Mileiho
Zelenský převzal svícen od Javiera Mileiho

Důrazně jsem už jednomu čtenáři v emailu před časem vysvětloval a varoval, aby se vyhnul nákupům starožitností, které mají charakter artefaktu. Mezi klasické artefakty patří kromě krucifixů a menor zejména modlitební růžence, šperky, kazetové šperkovnice, prsteny, náramky, náhrdelníky, řetízky, spony do vlasů, propisovací pera a další předměty dlouhodobého používání určitou osobou nebo celou rodinou pro liturgické, reprezentativní nebo společenské potřeby. Ze všech takových předmětů se plynutím času postupně stávají artefakty a zářiče, a o to více, pokud jde o náboženské nebo liturgické předměty.

Zelenský je terčem nepovedených státnických darů, nedávno dostal od Petra Pavla pistoli v rozporu s diplomatickými zvyklostmi

Pokud něco takového koupíte ve starožitnictví, obvykle si s tím domů přinesete i něco, co byste neměli – okultní projevy artefaktu, které začnou ovlivňovat vás a vaši rodinu, vaše zdraví, mysl, vaše zvířata v domě, a rozhodně ne v dobrém slova smyslu. Naprosto netuším, jestli argentinský prezident je takový blázen, že Zelenskému dává do ruky stříbrný židovský svícen bůhví s jakou historií, anebo to Milei udělal schválně a na něčí pokyn jako vzkaz jeho možné blízké likvidace.

Pokud přijede na státní návštěvu vzácný host, tak se mu do ruky jako dar obvykle nedávají liturgické předměty, podle protokolu by mělo vždy jít jen o světské předměty vhodné pro dekórum, ale Zelenský má prostě "štěstí" na neobvyklé a bizarní dary.

Pistole CZ-75 darovaná Petrem Pavlem Volodymyru Zelenskému
Pistole CZ-75 darovaná Petrem Pavlem Volodymyru Zelenskému

Není to tak dávno, kdy český generál-prezident Petr Pavel přivezl Zelenskému gravírovanou pistoli CZ-75, což bylo po stránce protokolu opět naprosté faux pas. V diplomacii je dovoleno darovat zbraně, ale zásadně dlouhé, především lovecké. Stejně tak je dovoleno darovat šavle a meče. Není žádoucí darovat krátké zbraně jako jsou pistole, ani krátké nože, protože obojí lze vnímat jako nástroje pro sebevraždu.

Když dáte prezidentovi darem pistoli, je to v diplomatickém slovníku vzkaz, že jako prezident skončil a měl by se zastřelit. Nevím, jestli Petru Pavlovi někdo dal školení o diplomatické etiketě, co je dovoleno a co není, ale zjevně není v těchto (vědomích) přehmatech sám. Argentinský prezident tak dal dost možná Zrelenskému darem menoru po nějaké židovské rodině z Evropy, která se nedožila konce války. To je naprosto neuvěřitelné, jaké prezidenty si v poslední době volí národy západní civilizace. Naprosté diletanty, magory, štětky a blázny.

Místo výměny politiků jsme svědky výměny voličů v celé Evropě

Aby se změnila politická reprezentace, musel by se změnit volič. Ke změně politiky je potřeba vyměnit voliče za nějaké jiné. A obávám se, že přesně toto si vzaly za úkol evropské vlády. Fialova vláda nasunuje do ČR ukrajinské voliče, jinde v Evropě si natahují voliče z Afriky, z Blízkého východu, nebo jako v Británii až z Pákistánu.

Výsledkem je potom pákistánský starosta Londýna, indický premiér britské vlády a tradiční britský fotbal hrají černoši. Všichni z bývalých britských kolonií. Česko žádné kolonie nemělo, a tak musí vzít za vděk Ukrajince. Jestli si někdo myslí, že vyměnit voliče je obtížné, tak sami vidíte, že to těžké není. Nejprve zlikvidujete domácí voliče, aby byli politikou úplně otráveni. Jako bílí a tradiční Britové, kteří přestali chodit k volbám a místo nich chodí k volbám Novo-Britové.

Šílený Javier Milei během volební kampaně s motorovou pilou
Šílený Javier Milei během volební kampaně s motorovou pilou

A pokud jde o bílou britskou mládež, ta už je vygumovaná a volí ve volbách černochy a Novo-Brity, protože nenávidí bílé britské zkorumpované politiky. Brzy to přijde do celé Evropy. Nikdo už nebude chtít volit nutellofialisty, jenom Ukrajinci je budou volit a spolu s nimi česká mládež. Ukazuje se, že volby vyhrávají politici s motorovými pilami,a jemu podobní. Jinde funguje na voliče adrenalinová kampaň, za prezidenta si zvolí rozvědčíka komunistické předlistopadové vojenské rozvědky. Jinde si zvolí prezidentku z komunální skládky. Jinde si zvolí prezidenta, který mlátí penisem do klavíru.

Éru nepolitiků v nejvyšší světové politice zahájil Vladimir Putin

A jinde si zvolí prostě prezidenta, který mává motorovou pilou v jedné ruce a ve druhé židovským svícnem. Voliči chtějí za prezidenta nepolitiky. Někoho, kdo nepřipomíná politika. Někoho, kdo nemá s politikou nic společného. Prostě dokonalý proces trumpizace nejvyšší politiky, kterou ale nezahájil Trump, ale právě rozvědčík KGB Vladimir Putin. To on zahájil éru vysokých nepolitiků v nejvyšších funkcích. Ten proces vychází z toho, že z politiků již obyvatelstvo zvracelo, a proto museli být do funkce přivedeni nepolitici. Zatím to funguje, ale čeho je moc, toho je příliš.

Podržtaška a gynekoložka kdesi v Protektorátu Čechy a Morava. Deštníky jsou na ochranu před občany, kteří na oba politiky z vysoka…
Podržtaška a gynekoložka kdesi v Protektorátu Čechy a Morava. Deštníky jsou na ochranu před občany, kteří na oba politiky z vysoka…

Už nestačí být jen nepolitik. Už je potřeba mávat motorovou pilou a svícnem. Putin měl disciplínu a fazónu jako nepolitik v roce 1999, ale Milei v Argentině, komediant Zelenský na Ukrajině a gynekoložka v čele EU, to už je výsměch demokracii. Je to destrukce důstojnosti demokracie. Je to kýč a fraška demokracie. Je to demise a konec demokracie. Dejte do čela zahraničí banánistánové republiky Nutellu nebo lipánka, je to jedno! Když se bourá barák demokracie, je jedno, jak a kdo tím bouracím kladivem do toho mlátí, protože když se bourá dům, odborníků netřeba. Tam stačí kladiva a kdejaká lopata! A teprve na troskách národních států se bude budovat nový dům, Evropská federace. Tam ale nastoupí elity a kádry, které se už nezakecají.

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!