Zelenský začal nosit pistoli, nechce se dostat do ruského zajetí

02.05.2023

Zelenský začal nosit u sebe pistoli ze strachu, že by mohl být zatčen ruskou rozvědkou, nechce se dostat do ruského zajetí!

Na dotaz redaktora, jestli má zbraň pro sebe, aby se v takovém případě zastřelil, odpověděl vyhýbavě a pokusem o vtip uvedl, že by se s tou pistolí prostřílel! Situace je pro Zelenského vážná, americký list Politico odhalil informace, že Bílý dům tlačí na Zelenského, aby buď okamžitě zahájil protiofenzívu, anebo aby začal okamžitě jednat o příměří! Zelenský začíná tušit svůj konec a přiznáním nošení pistole je potvrzením, že situace se pro něho dramaticky zhoršuje!

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský způsobil nejen v západních médiích značný rozruch informací, že začal nosit pistoli, přestože má okolo sebe ozbrojenou ochranku se samopaly a dosud vystupoval naprosto suverénně a bez obav. Informace se dostala na veřejnost díky rozhovoru ukrajinského novináře se Zelenským při cestě ve vlaku, když se ho novinář zeptal na to, jestli poslední zvěsti, které se šíří okolo jeho pistole, jsou pravdivé a není to hoax? Informaci jako první přinesla před několika dny ruská média na Telegramu, která se odvolávají na informace ruské rozvědky.

Video 2x na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-zelensky-zacal-nosit-pistoli-ve-strachu-ze-zatceni-ruskou-rozvedkou-nechce-se-dostat-do-ruskeho-zajeti-na-dotaz-redaktora-jestli-ma-zbran-pro-sebe-aby-se-v-takovem-pripade-zastrelil/

Zelenský to ale nakonec v rozhovoru sám přiznal. Redaktor se ho ptal, na co tu pistoli má a Zelenský mu odpověděl, že jak by to vypadalo, kdyby ukrajinský prezident skončil v ruském zajetí. Redaktor zavrtěl hlavou, že neví, že si to neumí představit a Zelenský na to reagoval, že se domnívá, že v současné době je takové opatření nezbytné.

Redaktor se ho tedy zeptal, že to má jako znamenat, že tu pistoli má pro sebe, aby se při pokusu Rusů o jeho zatčení raději sám zastřelil? Na to reagoval Zelenský pokusem o vtip, že pro sebe tu zbraň nemá, ale že prý by se s ní skrze ty Rusy prostřílel. A začal se tomu smát a pohlédl na kameramana a lidi, kteří stáli za kamerou. Jenže nikdo, kromě Zelenského, se nesmál, i když redaktor se lehce a nuceně pousmál, což je na nahrávce v závěru slyšet.

Zelenského děsivý vtip o tom, k čemu potřebuje pistoli, podtrhují informace o kritickém postavení Kyjeva ve válce v očích USA

Jenže jako pokus o vtip to nejen vyznělo absurdně a nesmyslně, že by se s pistolí prostřílel skrze ruské komando, ale daleko děsivější bylo vyznění, že i když se to Zelenský pokusil bagatelizovat a zlehčit, všem přítomným v kupé najednou zatrnulo, jak je situace pro Ukrajinu a pro Zelenského kritická, protože on tu pistoli zcela logicky má opravdu jen pro sebe, pro případ, že by ho Rusové chtěli dostat do Ruska a nedej Bože ještě někam jinam, třeba před lidový tribunál v Doněcku, kde ho chtějí soudit za rozkazy k ostřelování civilních cílů ve městě a za sypání nášlapných min Lepestok na město, které mrzačí místní děti.

Fotografie z konce února 2022 zachycuje Volodymyra Zelenského v bunkru se svojí ochrankou
Fotografie z konce února 2022 zachycuje Volodymyra Zelenského v bunkru se svojí ochrankou

Současně s tím ruští komentátoři správně upozorňují, že on tu pistoli nemá ani tak pro případ, že by ho chtělo sebrat ruské komando, jako spíš pojistku před vlastními lidmi, před vlastními generály, kteří jsou čím dál tím více nespokojení se Zelenského rolí prezidenta a vrchního velitele. Zelenský by neměl potřebu nosit u sebe zbraň, pokud by věřil své ochrance.

Jenže to spíš ukazuje na to, že už nevěří ani své vlastní ochranné službě a logicky nemůže veřejně přiznat, že tu pistoli má pro případ, že někdo z jeho vlastních by ho chtěl zastřelit nebo strčit do kufru auta a odvést Rusům jako dárek na výměnu za určité dohody a garance pro kyjevský režim výměnou za ukončení války, bojů apod.

Politico: Bílý dům tlačí na Zelenského, aby okamžitě spustil ofenzívu a předvedl vítězné výsledky, anebo aby začal jednat o příměří s Rusy

Těch variant je mnoho a Zelenský už se necítí ve své pozici v Kyjevě bezpečně. Američané totiž začínají dávat čím dál silněji najevo, že Ukrajina je pro ně už mimo centrum zájmu, protože Washington má jiný problém, a tím je Čína! Americký politolog a analytik Clayton Morris v posledním pořadu citoval zásadní článek amerického listu Politico, který uvedl zákulisní informace z Bílého domu o tom, že Joe Biden tlačí na Zelenského, aby okamžitě zahájil protiofenzívu a dodal nějaké markantní vojenské výsledky, anebo začal okamžitě jednat s Rusy o příměří. Informace přinesl list Politico s odvoláním na zdroje z Bílého domu, a je zjevné, proč od Bidena a jeho loutkovodičů přichází Zelenskému toto ultimátum.

Joe Biden totiž před pár dny oznámil, že bude v roce 2024 usilovat o znovuzvolení a současná válka na Ukrajině se stává pro Demokratickou stranu totálním volebním balvanem neskutečné hmotnosti. Demokraté potřebují okamžitě a ihned jednu ze dvou věcí: Buď musí ukrajinská armáda zahájit protiofenzívu a získat významné územní zisky, a to opravdu velmi významné, aby bylo možné v USA před volbami tyto výsledky prodat americkým voličům jako zásluhu a výsledek americké vlády Joea Bidena a její zbrojní pomoci Ukrajině. Anebo pokud Kyjev neumí Demokratům takový zvrat na frontě poskytnout, musí podle listu Zelenský pro změnu začít jednat s Rusy o příměří.

Vítězství ukrajinská armáda se současnou výzbrojí dodat neumí, a příměří by se rovnalo kapitulaci Kyjeva

Podle listu Politico se nemá jednat o kapitulaci Kyjeva, ale má jít o dohodu o příměří na dobu neurčitou, na dobu na přezbrojení Ukrajiny, přičemž ale je jasné, že pro mnoho lidí na Ukrajině, a v ukrajinské armádě se to bude rovnat kapitulaci a hlavním viníkem bude Zelenský.

Ten se může stát hlavním obětním beranem celého nepovedeného válečného snažení Kyjeva a bude snaha ho postavit před soud, přičemž teď je otázka, před který? Před ukrajinský soud za to, že pro svoji neschopnost zničil ukrajinskou armádu v ruském masomlýnu v Bachmutu, přestože Zalužný a generální štáb byli ostře proti? Anebo před soudem v Doněcku za genocidu a ostřelování města a přilehlých oblastí?

Volodymyr Zelenský v seriálu Sluha národa
Volodymyr Zelenský v seriálu Sluha národa

Chápete, v jaké situaci je teď Zelenský? Budou ho chtít dostat před soud Rusové, nebo opolčenci na Donbasu, nebo i ukrajinská armáda a její generalita. Proto najednou to celé do sebe zapadá, proč Zelenský nosí u sebe pistoli jako Adolf Hitler během posledních dnů III. Říše. Už nevěří nikomu v okolí. Vůdce už může věřit jen sám sobě a svému psu. Nikomu jinému. Uniklé informace z Bílého domu pouze potvrzují, jak obrovský tlak je na Zelenského vyvíjen z USA, protože Demokraty čekají příští rok prezidentské volby a potřebují pozitivní a skvělé zprávy z Ukrajiny, buď fantastická vítězství Kyjeva proti zlému Rusku, anebo příměří a klid zbraní. 

Demokraté tlačí na čím dál tím více nervově labilnějšího Zelenského, protože potřebují výsledky na frontě, které se nedostavují

Příměří budou moci Demokraté svým voličům prodat jako důkaz slabosti Ruska, že nebylo schopno obsadit celou Ukrajinu a příměří by bylo důkazem, že americká pomoc měla smysl. Samozřejmě, že takto se to bude prodávat tupým voličům a také české a slovenské politické scéně, která se zasazovala o pomoc Kyjevu všemi prostředky, ale Rusy se vytlačit z Ukrajiny nepodařilo. Fiala rozhodí rukama a prohlásí, že západní pomoc měla smysl a Rusko nezískalo víc. Faktem ale bude, že jakékoliv příměří, které nebude zakončeno odchodem a stažením Rusů z dnes již bývalých území Ukrajiny, bude tlumočeno a překládáno prostě jako kapitulace Kyjeva.

Joe Biden při návštěvě Kyjeva
Joe Biden při návštěvě Kyjeva

A přistoupí vůbec Rusové na příměří, když zrovna právě teď postupují na celé frontě, v Bachmutu,  Avdějevce, Marince a v dalších klíčových bodech? Ano, možná přistoupí, ale za cenu, která bude pro Zelenského děsivá a politicky likvidační. On to ví, nebo to alespoň tuší. Nestojí za ním už ani vlastní generálové, ani Američané. Tak se sjíždí na kokešovi, ve videu z vlaku je opět vidět, že je znovu sjetý a pod vlivem. Není divu, že začal nosit pistoli. Nikomu už nemůže věřit.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!