Životní standard je Čechům rychle snižován, topení je přežitek

17.10.2022

Omezování teplé vody na určité hodiny během dne a omezování topení jsou už českou realitou. Nyní oficiálně.

V Liberci budou mít teplou vodu jen třikrát během dne, v časech uzpůsobených úředníkům. Jinak se lidé nemají mýt, nebo se budou sprchovat ve studené. Pacienti určitě ocení, až zdravotní sestra přijde na ranní do nemocnice nemytá! Další domy a instituce se přidávají - tady omezují topení, támhle teplou vodu... 

Všichni se vymlouvají na energetickou krizi, která však byla uměle vyvolaná a stojí za ní místní protičeská vláda, která posluhuje nejstarší mafii světa. Ta se považuje za samozvané vládce světa a otrokáře všech lidí a národů.

Nejstarší mafie světa má dva zažité vzorce chování. Buď nepřetržitě kňourá a naříká, jak jí každý ubližuje a pomalu se dere pomocí úskoků, lží a korupce k moci. Jak moc získá, začne se poraženým a zotročeným posmívat. Má ve své rasistické ideologii zapracováno, že všichni ostatní lidé jsou jen "zvířata s lidskou tváří". Po roce 1989 se jí podařilo ovládnout naší zemi a vyhlásit Čechům vyhlazovací válku (gender ideologiemi, virem, zimou, hladem). Je čas se téhle hydře postavit na obranný boj na život a na smrt.

Zdroj: autor Joe Nowak, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!