V rámci projektu Zlatá miliarda má být snížena populace?!

13.09.2022

Pouze pětina lidí ze Zlaté miliardy si zachová lidská práva, teplo v domovech, elektřinu, svobodu a blahobyt, zbytek lidstva bude mít roli sluhů v lepším případě, spíše ale otroků!

Proč chtějí politici navlékat lidi do svetrů namísto tepla v domovech? Víte, kde se tak žilo naposledy? Byly to koncentráky a gulagy! Je to shoda náhod?

Zplnomocněný zástupce prezidenta Ruské federace ve federálním okruhu Dálného východu Grigorij Vladimirovič Kuranov měl minulý týden na Východním ekonomickém fóru přednášku o Zlaté miliardě, což je plán Komise 300 na redukci obyvatelstva této planety na zhruba 1 miliardu lidí. To jistě všichni víte. Co už ale většina lidí neví, že tato Zlatá miliarda je hodně zavádějící pojem, protože podle Kuranova bude tato miliarda rozdělena na dvě skupiny. Ta první bude tvořit zhruba pětinu celého objemu.

Bude to 200 milionů lépe a dobře situovaných lidí, kteří si zachovají lidská práva, ekonomický a sociální blahobyt, budou disponovat vlastním majetkem, vlastními nemovitostmi, budou moci vlastnit osobní auta, budou moci jíst živočišnou stravu, tedy normální maso, budou si doma moci topit na jakoukoliv teplotu, nebudou se muset očkovat, nebudou se muset nechat čipovat. Ve skutečnosti těchto 200 milionů lidí nezíská v porovnání s dneškem naprosto a vůbec nic navíc, pouze jim Komise 300 a její delegované režimy dovolí ponechat si současný životní standard.

Video: https://aeronet.news/video-zmocnenec-a-poradce-vladimira-putina-varoval-ze-zapad-v-cele-s-transhumanisty-klause-schwaba-chteji-v-ramci-projektu-zlate-miliardy-snizit-populaci-ruska-na-50-milionu-pro-otrockou-praci/

Ta druhá skupina z této Zlaté miliardy, zhruba 800 milionů lidí, bude mít podle Kuranova roli sluhů. V lepším případě. V horším pohledu to bude role otroků. Součástí procesu je vypuštění virů, které způsobí epidemii neplodnosti. Západní elity na Ukrajině spustily v minulých letech program, který měl najít virus, který by specificky útočil na ruský genom. Rovněž i jeho kolegové se domnívají, že po covidové pandemii se brzy objeví masivní epidemie neplodnosti, která bude mít podivné příznaky.

Nepůjde jen o biologickou neplodnost, ale o latentní nechuť k vytváření heterosexuálních svazků. Dívky si budou hledat dívky a chlapci chlapce. Pohlavní orientace je totiž podle nejnovějších studií programovatelná skrze hormonální mix v lidském těle, a právě změna hormonální tvorby po vakcínách může způsobit masivní neplodnost, která se přitom nemusí projevit hned, ale až v další populaci dětí, narozených po vakcinaci matky, případně otce.

Pouze pětina lidí ze Zlaté miliardy si ponechá současný životní standard

Je neuvěřitelné, co se v poslední době dozvídáme veřejně od lidí z okruhu Putinovy strany Jednotné Rusko. Včera to byl vysoký funkcionář strany, který označil speciální vojenskou operaci na Ukrajině za imitaci a nyní poradce ruského prezidenta na Dálném východě mluví o podrobnostech zlaté miliardy, jako by se nechumelilo. Jednoznačně lze říct, že válka na Ukrajině urychlila procesy řízení a najednou je dovoleno vypouštět spousty informací, které ještě donedávna byly tabu.

Pouhá pětina ze zlaté miliardy si tak ponechá práva svobodného člověka, což nepřímo potvrzuje tezi o tajném programu CSRQ-SM (Common Social Role Quality - Social Management). Lidé budou rozděleni do skupin s různými stupni zachování lidských a občanských práv a jak se zdá, tak Kuranov právě uvedl i počet těch lidí, kteří budou mít plná a zachovaná práva z té 1 miliardy. Jen jedna pětina. Víte co je zajímavé? Že shodou okolností systém CSRQ-SM je rozdělený také na pětiny. Má totiž pět skupin lidí.

Grigorij Kuranov
Grigorij Kuranov

Ještě před redukcí populace na planetě bude civilizace rozdělena do pěti skupin, z nichž jen jedna skupina si zachová plná práva dnešního svobodného člověka, zbytek bude mít roli "jen" sluhů, a ti v nejhorší skupině budou doslova otroci. Pokud nechápete, proč globalisté chtějí rozdělit civilizaci do skupin, tak dobře poslouchejte.

Žádná světová vláda nedokáže udržet moc nad stovkami milionů lidí, pokud bude existovat jen 1 světová vláda a několik miliard obyčejných lidí. Taková vláda by nepřežila ani 24 hodin, než by vypuklo povstání a svržení vlády, o jejíž schopnosti a moudrosti si iluze nedělejte. Takže jak se to udělá, aby mohla světovláda vzniknout a nikdo se proti ní nebouřil?

Globalisté rozdělí civilizaci na skupiny, aby lidi obrátili proti sobě

Použije se prastará a osvědčená metoda "rozděl a panuj!" ve smyslu, který většina lidí dodnes nepochopila. Tento systém nespočívá v principu spravedlnosti a spokojenosti, aby si každý vládl nad kouskem země a byl spokojen. Ne, v tom nespočívá děsivost tohoto systému. Je to systém založený na umělém vytvoření nepřátel v populaci lidí mezi sebou! V tom je ten plán! Počítač náhodně rozlosuje populace lidí na 5 skupin. Někdo dostane vyvolený status, někdo status otroka, někdo bude mít druhou skupinu, třetí jako průměr a někdo čtyřku. Ano, budou existovat pře-selektovaní a dopředu vybraní elitáři, kteří se dostanou do vyvolené skupiny bez losování.

Tak to je on, Klaus Schwab, který chystá pro Komisi 300 všechno podle plánu
Tak to je on, Klaus Schwab, který chystá pro Komisi 300 všechno podle plánu

Drtivá většina těch vyvolených bude náhodně vylosována, jejichž rolí bude provokace pro spodní 4 skupiny. Tyto skupiny dole budou mít zvláštní život. Každá nižší skupina bude nenávidět a závidět těm skupinám výše, zatímco bude mít panický strach ze skupin níže. Nižší skupiny budou současně společně nenávidět nejvyšší skupinu a ta bude nenávidět a mít strach ze skupin nížších. Co tím vznikne? Ještě vám to nedošlo?

Ano, lidé namísto světové vlády, která tento systém vymyslela, budou nenávidět jeden druhého mezi sebou podle příslušnosti k dané kastě, k dané skupině. Lidé se tak budou nenávidět mezi sebou a budou si závidět, aniž by ale mezi sebou mohli bojovat. Tomu bude aktivně bráněno. Netflix již dokonce natočil programovací video na toto téma skupin společností nad sebou. Film se jmenuje The Platform (2019) (v české produkci má název "Díra") a doporučuji jeho shlédnutí.

Svetry se v minulosti musely nosit jen v koncentrácích a gulazích. Dnes se mají nosit ve všech domácnostech! To je divná shoda náhod, že?

Namísto toho, aby lidé nenáviděli světovou vládu, která je do tohoto šíleného a zvráceného světového systému uvěznila v rámci konceptuálního řízení covidové pandemie, válečného stavu na Ukrajině, protiruské hysterie, Green Dealu, LGBT destrukce tradiční rodiny, nesmyslů s omezování uhlíku a dusíku, přechodu z běžné stravy na hmyz a červy, tak se nenávidí mezi sebou.

Když se celé populace rozdělí do 5 skupin, dojde k odpoutání pozornosti celé populace od světové vlády k jednotlivým skupinám. Elitní skupina zřídí bezpečnostní okruhy, pořádkové síly, které budou mít za cíl chránit elitní skupinu a zabraňovat konfliktům mezi nižšími skupinami. Ostatní skupiny tak za nepřítele uvidí první skupinu a spolu s ní všechny vyšší skupiny, tedy těch 200 milionů plus skupiny nad nimi, nikoliv Komisi 300! A v tom spočívá princip, Rozděluj a panuj! Rozděluj lidi proti sobě, aby se nenáviděli a bojovali mezi sebou vzájemně, ne proti tobě. To je ten zásadní trik.

Svetrem proti Putinovi? A co takhle levným ruským plynem proti zimě a proti astronomickým fakturám za energie českých občanů v bytech, paní Pekarová?
Svetrem proti Putinovi? A co takhle levným ruským plynem proti zimě a proti astronomickým fakturám za energie českých občanů v bytech, paní Pekarová?

Teď se zamyslete! Proč lidem berou teplo v domovech? Proč mají lidé mrznout a šéfka parlamentu dokonce drze jako esesák občanům radí, aby se navlékli do svetrů. Víte, kde se museli do svetrů navlékat lidé v minulosti, když byli uvnitř budov, ve kterých trvale žili? Chcete to vědět? Bylo to jen ve dvou případech v celé lidské historii. V prvním případě lidé museli nosit svetry v koncentračních táborech, protože v ubikacích se netopilo! A ve druhém případě svetry museli nosit vězni v ubikacích v gulagu!

Komise 300: Světovláda beze svědků

To byla jediná dvě místa k trvalému bydlení, kde lidé měli tak špatné životní podmínky, že neměli teplo! A představte si, že dnes v roce 2022 nastává třetí případ, kdy lidé mají nosit svetry u sebe doma z příkazu nikoliv dozorců v koncentráku, nacistů, nebo z příkazu hlídačů v gulagu, ale z příkazu vlastní vlády! Už tomu rozumíte, co s námi ty zkorumpované kreatury u moci zamýšlejí?

Připravují nám stejné životní podmínky, jako měli vězni v koncentrácích v gulazích za polárním kruhem. Ne všichni ale budou mrznout. Někdo svetry nosit nebude. Někdo bude mít výhodu, někdo bude členem vyvolené skupiny. Kuranov nemluvil do větru. Zlatá miliarda je realizována v plném proudu a jen pětina z té miliardy si ponechá důstojný život člověka.

Pokud se chcete dozvědět o Komisi 300 více a zajímají vás osobnosti, které kontrolují globální procesy, které nás vedou k novodobému nevolnictví, můžete si udělat radost nejen sobě, ale i svým blízkým, třeba k Vánocům, protože v průběhu října vychází moje 5. kniha s názvem Komise 300: Světovláda beze svědků a zakoupit si ji můžete jako obvykle u nakladatelství a vydavatelství Knihy ABB. K dispozici bude tradičně kromě tištěné knihy i elektronická verze. V knize najdete jak nové texty, které ještě na AE News nevyšly, tak i výběr konceptuálních článků, souvisejících s problematikou fungování Komise 300.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!