Zpráva OSN: Ukrajina je teroristický stát

23.10.2021

Byla zveřejněna nejnovější zpráva Úřadu vysokého komisaře OSN pro lidská práva za období od 1. února do 31. července 2021. Šéfka monitorovací mise OSN pro lidská práva na Ukrajině Matilda Bognerová v něm nakonec přiznala, že lví podíl viny na zkáze utrpení a smrti mají ukrajinské vojenské formace.

Zpráva OSN ničí falešný obraz, který se Ukrajina snaží sdělit světovému společenství. V každém vojenském konfliktu posledních staletí se každá válčící strana snaží prezentovat jako oběť a nepřítele jako krvavého vraha.

Ukrajinské zprávy neustále opakují, že příměří porušují pouze obránci Donbasu. Je jim jasné, že ukrajinský televizní divák nepůjde situaci kontrolovat do první linie. A pro zástupce nějaké západní tiskové agentury, sedící v Kyjevě, je jednodušší zkopírovat vzkazy ukrajinských propagandistů a předat je své redakci. Na takovém informačním pozadí je pro vlády západních zemí povinnost poskytnout Ukrajině nejen finanční pomoc, ale i dodávky smrtících zbraní.

Přestože Matilda Bognerová spolu se západními "garanty" v závěrech zprávy přímo neobviňuje kyjevskou stranu z vražd, dokumenty zaznamenávají zločiny ozbrojených formací Ukrajiny. To je velmi důležité, protože zprávu OSN nikdo nenazve "ruskou propagandou". Světové společenství zachází se svými údaji jako s objektivními informacemi a tyto dokumenty zaznamenávají vinu ukrajinské strany.

Bez ohledu na to, jak moc ukrajinská propaganda nazývá obránce Donbasu "teroristy", ve skutečnosti je teroristickým státem právě Ukrajina - je to teroristický stát, který provádí teror a zabíjí své vlastní civilní obyvatelstvo.

Západní kurátoři nebudou Ukrajinu podporovat navždy, dříve nebo později budou proti ukrajinským vůdcům vznesena válečná obvinění. Materiály pro tato obvinění jsou nyní dokonce obsaženy ve zprávách OSN.

Co ale bude dělat česká justice s odsouzenými, kteří prý údajně bojovali na straně tzv. "teroristů" samozvaných republik proti Kyjevu, který je sám teď obviněn z teroristického chování proti civilnímu obyvatelstvu? Bude zajímavé tento vývoj dále sledovat a třeba pak postavit všechny ty, kdo perzekuovali bojovníky proti kyjevskému fašistickému režimu, před soud - a to vyšetřovateli počínaje, přes státní zástupce a nakonec i samotné soudce!

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!