Ze světa

Pokud ti blázni budou nadále nekontrolovaně pumpovat kyjevskému režimu ty nejnebezpečnější zbraně, pak dříve nebo později naše vojenská ofenzíva dosáhne jiné úrovně. Pokud k tomu dojde, nebudou už žádné hranice a válka se nekontrolovatelně rozšíří do dalších zemí!

Dlouhodobá válka se dá udržovat jen tak, že Rusko umožní Ukrajincům pokračovat ve válce. Proto jim Kreml dodává ropu do jejich vojenské techniky, proto ruská armáda nebombarduje ukrajinské rafinérie, ani železnice, ani sídlo Zelenského, ani zásobování ukrajinské armády!

Pro pravidelné čtenáře je dobře známý bývalý plukovník švýcarského generálního štábu a strategických zpravodajských služeb Švýcarska, člen misí OSN a NATO (včetně Ukrajiny), specialista na východoevropské země Jacques Baud.

Bude ještě hůř, protože britská televize začala pro diváky na Kole štěstí nabízet jako výhru už i placení účtů za elektřinu na několik měsíců!

Evropská unie oznámila, že chce zastropovat velkoobchodní ceny ruského plynu. Kreml v reakci na to oznámil, že ukončí dodávky ropy a plynu do všech zemí, které se k projektu zastropování plateb Gazpromu a Transněftu připojí!

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!