Z domova

obracíme se na Vás jako na ochránce práv, který chrání osoby a občany České republiky před jednáním úřadů a institucí, pokud je toto jednání v rozporu s právem. Nejsme právního vzdělání, ale to, co se začíná objevovat v nových cenících společnosti ČEZ, nás vede k zamyšlení, zda již nenaplňují ustanovení trestního zákoníku § 218 Lichvy!

Média celé středeční odpoledne připravovala národ na důležitý projev plný podstatných sdělení, kterými měl premiér nastínit budoucnost České republiky.

PETR HÁJEK doporučuje příliš nejásat nad další kriminální kauzou koalice "fialového hnusu", protože v jejím závětří se na nás chystá něco mnohem horšího - a přikládá krátký manuál k odporu proti přisluhovačům našich skutečných věznitelů.

JINDŘICH KULHAVÝ se ptá, jak je možné, že když Fialova vláda před našima očima ničí zbytky českého hospodářství, žene lidi do nevídané chudoby a chce rozprodat, co ještě zbylo - viz nyní Pekarová Budvar - stále na ně jen zděšeně zíráme a mlčíme.

Ve vedení energetického gigantu ČEZ se evidentně vyplatí pracovat. Osmičlenné představenstvo polostátní firmy si totiž podle výroční zprávy rozdělilo rekordní odměny za loňský rok. Ty dosahují 135 milionů korun.

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!